Da li Amerika i Britanija vrše pritisak na Srbiju da formira vladu?

Da li amerika i britanija vrse pritisak na srbiju da formira vladu?

  • DA

  • NE

  • NISAM OBAVESTENA!

  • ODUVEK VRSE PRITISAK!

  • VERUJEM ZAPADU!

  • NE VRSI SAMO AMERIKA I BRITANIJA VRSE IH JOS!

  • TRENUTNO NE VRSE PRITISAK ALI CE VRSITI!

  • NEGO MU SMO SLUGE ZAPADU!

  • UA AMERIKA!!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Lilippop

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
269
Ambasador Velike Britanije Stiven Vordsvort izjavio je juče u Jagodini da nisu tačne informacije da on i druge zapadne diplomate utiču na formiranje vlade Srbije, ističući da on "nema način da natera ljude da urade nešto već da može samo da da svoje mišljenje". On je naglasio da je stav Velike Britanije da je Srbiji potrebna proevropska vlada kako bi strani investitori bili spremni da ulože svoj kapital u dalji razvoj Srbije. Beta


Sta vi mislite ja mislim da i te kako vrse pritisak na srbiju?
 
palma je sluga amerike! jedva cekam da otvori diznilend u jagodini!
hahaha.gif
 
Da.

I, kako bi to rekao satiričar Ranko Guzina u "džepnom kalendaru" (Novosti):

"Dok američki ambasador sastavlja srpsku vladu, njegov britanski kolega otvoreno mu se meša u posao."


Vlada je previse ozbiljna stvar , da bi se prepustila samovolji borisa i ivice:rotf:
Englezi imaju iskustva sa vladama banana drzava, pa rukovodjeni time, zele da nam pomognu da ne zaseremo opet nesto......:ok:
 
Ambasador Velike Britanije Stiven Vordsvort izjavio je juče u Jagodini da nisu tačne informacije da on i druge zapadne diplomate utiču na formiranje vlade Srbije, ističući da on "nema način da natera ljude da urade nešto već da može samo da da svoje mišljenje". On je naglasio da je stav Velike Britanije da je Srbiji potrebna proevropska vlada kako bi strani investitori bili spremni da ulože svoj kapital u dalji razvoj Srbije. Beta


Sta vi mislite ja mislim da i te kako vrse pritisak na srbiju?

U Britanskoj ambasadi uz kafu i pushenje,dogovorena vlada:super:
 
Ne znam zasto se toliko isprepadaste oko angazmana USA & GB & D ambasadora oko sastavljanja srbijanske Vlade.....
Pa uvek su se mesali i sastavljali kada to srbijanci nisu sami znali,hteli,mogli,prenemogli......
I sada se iscudjavate....ljudi su poceli javno da deluju...vise im je dopiyzdila diplomatska diskrecija,kada vide sa kakovim smetenjacima imaju posla......
Ozbiljno ljudi ce odluciti ko ce i kako ce neko da sedi u Vladi...taj ce biti pomeran ko figura....ili ce ko gladan konj kljusati glavom pred praznim jaslama....
Ama srbijanci su vec zaboravili kada su bili ozbiljna zemlja.....pa se sad kao fol snebivaju sta im razni pomocnici zamenika ambasadora postrojavaju njihove "drzavnike".....
 
srbija je banana republika , okupaciona zona amerikanaca i britanaca.

kao takva ona nije nasa srpska drzava vec njihova demokratsko-siptarsko-americko-britanska.

stoga ja od trenutka formiranja vlade DS SPS ovoj i ovakvoj drzavi otkazujem svaku poslusnost i lojalnost i zayebacu je i minirati na svakom koraku gde god mogu.

jer sto nas vise to radi ova kvislinsko marionetska vlast ce pre da padne....
 
srbija je banana republika , okupaciona zona amerikanaca i britanaca.

kao takva ona nije nasa srpska drzava vec njihova demokratsko-siptarsko-americko-britanska.

stoga ja od trenutka formiranja vlade DS SPS ovoj i ovakvoj drzavi otkazujem svaku poslusnost i lojalnost i zayebacu je i minirati na svakom koraku gde god mogu.

jer sto nas vise to radi ova kvislinsko marionetska vlast ce pre da padne....

Hahahahaha. Ti definitivno nisi normalan. Postajes opasan po okolinu.
A kao i do sada je ova drzava imala neke koristi od tebe?

Ajde da sad cujem onu cuvenu kradikalsku pricu,koja se ponavlja posle svakih izbora:
sad smo izgubili,ali brzo ce sledeci izbori i mi tada pobedjujemo sigurno.
 

Back
Top