Mladi i sex

Roditelji su primarni u edukovanju i vaspitanju svoje dece. Ali ako neko ima roditelje koje boli doope ta/taj mora sam brzo da se opameti i odraste ili ce naebati. Pogotovo sto je okolina surova i bice i sve surovija, no nadam se da ima jos ljudi koji imaju razuma i koji paze na decu.
 
ne slazem se da su samo roditelji krivi ako im dete izmakne kontoli:think:...a slazem se da se primarno vaspitanje stice od roditelja al ako je neko bolid bez mozga,ni roditelji mu ne mogu pomoci:eek:...ma koliko da se trude oko svog deteta...
 
ovde se vodi razgovor o mladjoj deci;)...sa 18 godina,vise nisi dete:ok:

sa 17 jeste? retard, sta? sa 17 godina je takav debil da ce mamu da pita sa kim ce biti u vezi. a vec nekoliko meseci posle, sa 18, onda ta mama prestaje da igra bilo kakvu funkciju u njenom zivotu, jer ova naprasno postaje odrasla, zrela i pametna.

ne znam, ja drugacije gledam na sve to. i sve dok neko ne postuje mladu licnost (narocito roditelji), ta licnost i nema mnogo zdravih mogucnosti da se razvije u stabilnu i odgovornu.
 
sa 17 jeste? retard, sta? sa 17 godina je takav debil da ce mamu da pita sa kim ce biti u vezi. a vec nekoliko meseci posle, sa 18, onda ta mama prestaje da igra bilo kakvu funkciju u njenom zivotu, jer ova naprasno postaje odrasla, zrela i pametna.

ne znam, ja drugacije gledam na sve to. i sve dok neko ne postuje mladu licnost (narocito roditelji), ta licnost i nema mnogo zdravih mogucnosti da se razvije u stabilnu i odgovornu.

ali procitaj temu...radi se o deci u osnovnoj a ne u srednjoj skoli...;)
to,moras da priznas i jesu deca.......
 

Back
Top