Prostakluk i glupost....srBski izvozni adut......

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Plakati sa uvredama i pretnjama Tadiću u Beču

Uvredljivi plakati sa pretnjama na srpskom i nemačkom jeziku preko slika predsednika Srbije Borisa Tadića i još nekoliko državnih funkcionera, koji su članovi DS, pojavili su se danas u Beču.

U blizini stadiona "Ernst Hapel" gde se igraju utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu
danas su osvanuli plakati, a televizija B92 je dobila amaterske snimke na kojima se vide plakati na kojima je između ostalog ispisano "Smrt izdajnicima Srbije", "Ustaško kopile" i na kojima su preko fotografija nacrtani kukasti krstovi.

Plakati su brzo sklonjeni, a o svemu je obaveštena policija.

****************************************************************



Stoka bezrepa , nekulturna i primitivna, misli da nekoga ko je otisao u Bec da gleda EP zabole kita za misljenje nekog kvazi - patriJote, i idiota , o Tadicu i njegovoj ekipi.........:thumbdown:

Koliko nas sve skupa ponizavaju takvi mentoli , koji i van granica srbije , sire svoj prostakluk i glupost.......mislim, zabole me za Botu, on de debil , pa je debil.....ali, sta mogu da pomisle hiljade navijaca iz cele evrope, koji su dosli da se dobro zezaju i gledaju prvenstvo , nego da smo svi ono sto su ti idioti retardirani koji su lepili plakate.......a verovatno i nisu daleko od istine......ni ceceni ili sudanci ne lepe svoje plakate po drugim drzavama..........samo srbin mora svuda da pokaze kakva je stoka.....:dash:
 
Plakati sa uvredama i pretnjama Tadiću u Beču

Uvredljivi plakati sa pretnjama na srpskom i nemačkom jeziku preko slika predsednika Srbije Borisa Tadića i još nekoliko državnih funkcionera, koji su članovi DS, pojavili su se danas u Beču.

U blizini stadiona "Ernst Hapel" gde se igraju utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu
danas su osvanuli plakati, a televizija B92 je dobila amaterske snimke na kojima se vide plakati na kojima je između ostalog ispisano "Smrt izdajnicima Srbije", "Ustaško kopile" i na kojima su preko fotografija nacrtani kukasti krstovi.

Plakati su brzo sklonjeni, a o svemu je obaveštena policija.

****************************************************************



Stoka bezrepa , nekulturna i primitivna, misli da nekoga ko je otisao u Bec da gleda EP zabole kita za misljenje nekog kvazi - patriJote, i idiota , o Tadicu i njegovoj ekipi.........:thumbdown:

Koliko nas sve skupa ponizavaju takvi mentoli , koji i van granica srbije , sire svoj prostakluk i glupost.......mislim, zabole me za Botu, on je debil , pa je debil.....ali, sta mogu da pomisle hiljade navijaca iz cele evrope, koji su dosli da se dobro zezaju i gledaju prvenstvo , nego da smo svi ono sto su ti idioti retardirani koji su lepili plakate.......a verovatno i nisu daleko od istine......ni ceceni ili sudanci ne lepe svoje plakate po drugim drzavama..........samo srbin mora svuda da pokaze kakva je stoka.....:dash:

da se prostaci mogu izvoziti , tebe bi prvog spakovali za put...
 
e, bas sam tebe cekao....kao ilustraciju onoga sto sam pisao u uvodu za temu.........
Ti si slika i prilika bas takvih mentola koji su lepili plakate po Bechu.....:think:

pa dijaspora ne voli tadica . mislim dijaspora nam je izrazito nacionalno orijentisana i oni na sve ove poteze tadica uglavnom gledaju kao izdajnicke.

sta je tu cudno? mislim to je odavno poznato.

vec su mu slali i preteca pisma i pretili smrcu zbog njegovog izdajnickog i antisrpskog delovanja....
 
IDI_DADA_AMIN,


a ZNA LI SE KO JE postavio te plakate i ispisao te poruke?

Mislim, na osnovu čega ti odmah zaključuješ da su to uopšte Srbi uradili?

vidi.......sumnja se na neke novozelandjanine koji su se tu muvali, a i neki sa tasmanije su vidjeni sa rolnama ispod mishke........:think:.....kada bolje razmislim, imas ti pravo, a ko je u pravu......:bye:............svaka mu cast:think:
 
Poznat si i overen kao najgluplji clan ovog pdf, pa se necu mnogo yebavati sa tobom....sem da ti , tako retardiranom preporucim da pogledas rezultate glasanja u dijaspori i vidis da je svuda pobedila ubedljivo demokratska opcija............a sada odyebi , idiote, nesto nisam raspolozen za druzenje sa degenericima danas.........:think:

pa eto recnik ti pokazuje da si prostak na kub :)

nema veze ne ljutim se ja na bolesne ljude....

sve u svemu , na tim izborima u dijaspori glasaju prakticno samo ljudi zaposleni u ambasadama i konzularnim predstavnistvima sa porodicama . broj glasaca nigde ne preskace vise od par stotina ljudi . zato tadic uuvek u dijaspori "dobija na izborima". mislim cela ta prica sa glasanjem u dijaspori je samo sprdnja i jos jedna fora smisljena da par lopova ode o drzavnom trosku do njujorka, londona, pariza, moskve, berlina iz srbije da kao satro nadgleda izbore
 
pa dijaspora ne voli tadica . mislim dijaspora nam je izrazito nacionalno orijentisana i oni na sve ove poteze tadica uglavnom gledaju kao izdajnicke.

sta je tu cudno? mislim to je odavno poznato.

vec su mu slali i preteca pisma i pretili smrcu zbog njegovog izdajnickog i antisrpskog delovanja....

Koja dijaspora.... jeli
oni kao ti, što ribaju klonje i kanalizacije
rade na građevini i kao magacioneri,
vouači tramvaja ili autobusa
takvi koji su dogurali do kamiona su uspeli u životu
 
Ja sam, recimo, juče na jednom snimku slavlja Turaka u Beču, videla pored turske zastave i šiptarsku zastavu.

Otkud vi znate da to nije neki Šiptar uradio baš da bi izblatio nas Srbe? Naročito pošto si rekao da su nacrtani i kukasti krstovi!

Znaš, čak mi i nije toliko strašno kada mene i moju zemlju blate neki stranci, ali mi je nepodnošljivo da to rade moji sugrađani i zemljaci!
Onda dolazim u priliku da se odreknem istih i da ih proglasim stokom, baš kao ti u ovoj tvojoj tiradi protiv Srba na svakom koraku, do besvesti. Što reče onaj poslednji gledalac Utiska nedelje - "neumoran si u svojoj... "
 
Koja dijaspora.... jeli
oni kao ti, što ribaju klonje i kanalizacije
rade na građevini i kao magacioneri,
vouači tramvaja ili autobusa
takvi koji su dogurali do kamiona su uspeli u životu

pa dijaspora. ne znam jel si putovala nekad van svog sela al upravo taj nize obrazovani sloj stanovnistva cini gro tj 90% nase dijaspore.

i svi oni uglavnom mrze tadica i ne podnose ga zbog njegove jajarske i politike ulizivanja....

oni maticu idealizuju i gledaju na srbiju kao na nesto savrseno i uzviseno i upravo zato zele smrt tadicu jer im kvari sve ono na osnovu cega grade svoj sistem vrednosti i cuvaju svoj nacionalni identitet u dijaspori....

to su ljudi koji su vise nego bilo ko skoro u zemlji, ponosni sto su srbi, a tadic i njegove izjve doprinose da se toga stide....
 
Plakati sa uvredama i pretnjama Tadiću u Beču

Uvredljivi plakati sa pretnjama na srpskom i nemačkom jeziku preko slika predsednika Srbije Borisa Tadića i još nekoliko državnih funkcionera, koji su članovi DS, pojavili su se danas u Beču.

U blizini stadiona "Ernst Hapel" gde se igraju utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu
danas su osvanuli plakati, a televizija B92 je dobila amaterske snimke na kojima se vide plakati na kojima je između ostalog ispisano "Smrt izdajnicima Srbije", "Ustaško kopile" i na kojima su preko fotografija nacrtani kukasti krstovi.

Plakati su brzo sklonjeni, a o svemu je obaveštena policija.

****************************************************************



Stoka bezrepa , nekulturna i primitivna, misli da nekoga ko je otisao u Bec da gleda EP zabole kita za misljenje nekog kvazi - patriJote, i idiota , o Tadicu i njegovoj ekipi.........:thumbdown:

Koliko nas sve skupa ponizavaju takvi mentoli , koji i van granica srbije , sire svoj prostakluk i glupost.......mislim, zabole me za Botu, on de debil , pa je debil.....ali, sta mogu da pomisle hiljade navijaca iz cele evrope, koji su dosli da se dobro zezaju i gledaju prvenstvo , nego da smo svi ono sto su ti idioti retardirani koji su lepili plakate.......a verovatno i nisu daleko od istine......ni ceceni ili sudanci ne lepe svoje plakate po drugim drzavama..........samo srbin mora svuda da pokaze kakva je stoka.....:dash:
Pre će biti da su to neke udbaške "filijale" po inostranstvu, koje koriste primitivce za svoja zlodela. U svakom slučaju - sramno, jadno i bedno, vređati predsednika i prikazivati u ružnom svetlu sopstveni narod, zlobodanovsko-šešeljuški, i svih šovinista "specijalitet".
 
Poslednja izmena:
on moj predsednik nije....

ja licno ga ne smatram predsednikom srbije, jer on vredja sve ono sto volim u ovoj zemlji jer on bruka moju zemlju i narod gde god da stigne.

on je predsednik za vas srbe europejce, albance, hrvate, bosnjake, madjare. to razumem.

a za nas srbe patriote, barem vecinu , nije.

ja sam cesto na kosovu , i ti srbi nasi koji su tamo ostali da zive i bore se su najvece patriote koje znam.

i jos nisam sreo jednog srbina sa kosmeta koji o tadicu kaze bilo sta pozitivno. svi ga uglavnom ili preziru, ili zale, ili mrze.

zasto je to tako ako tadic radi za dobro srba i srbije ?
 
Poslednja izmena:
Šta su navijači za DOS-ovce koji su šilji po belom svetu o radikalima i sps-u ?

Za navijače se bar osnovano sumnja da su retardi pa se ni ne uzimaju za ozbiljno. Ali, šta ćemo s ovima koji"vode" Srbiju u EU ...
c025.gif
 
on moj predsednik nije....

ja licno ga ne smatram predsednikom srbije, jer on vredja sve ono sto volim u ovoj zemlji jer on bruka moju zemlju i narod gde god da stigne.

on je predsednik za vas srbe europejce, albance, hrvate, bosnjake, madjare. to razumem.

a za nas srbe patriote, barem vecinu , nije.

ja sam cesto na kosovu , i ti srbi nasi koji su tamo ostali da zive i bore se su najvece patriote koje znam.

i jos nisam sreo jednog srbina sa kosmeta koji o tadicu kaze bilo sta pozitivno. svi ga uglavnom ili preziru, ili zale, ili mrze.

zasto je to tako ako tadic radi za dobro srba i srbije ?
Ponovo laže, lažni patriota. :mrgreen:
 
A ko je "tvoj predsednik", ako nije tajna? :roll:

moj predsednik ce biti ona licnost koja kada dodje na mesto predsednika drzave krene da se ponasa kao predsednik svih onih gradjana koji zive u ovoj zemlji, i onih koji su za njega glasali ali i onih koji ga nisu glasali.

a tadic ce na mestu predsednik aponasa kao predsednik DS-a . On sa te pozicije , koja bi trebala biti nestranacka, pomiriteljska, uzvisena, ujediniteljska i odmerena vodi politiku svoje stranke, satanizuje svoje politicke protivnike, vredja, preti, omalovazava....

koji jos to predsednik neke drzave to radi? i kako onda da ga smatram svojim predsednikom kad radi to sto radi....
 
pa dijaspora. ne znam jel si putovala nekad van svog sela al upravo taj nize obrazovani sloj stanovnistva cini gro tj 90% nase dijaspore.

i svi oni uglavnom mrze tadica i ne podnose ga zbog njegove jajarske i politike ulizivanja....

oni maticu idealizuju i gledaju na srbiju kao na nesto savrseno i uzviseno i upravo zato zele smrt tadicu jer im kvari sve ono na osnovu cega grade svoj sistem vrednosti i cuvaju svoj nacionalni identitet u dijaspori....

to su ljudi koji su vise nego bilo ko skoro u zemlji, ponosni sto su srbi, a tadic i njegove izjve doprinose da se toga stide....

Ti si , bre prirodni fenomen......elementarna nepogoda........:dash:
Toliko si iritantan u svom glupavom neznanju, i toliko se razmeces onim cega bi se pametan stideo.......da je tesko ne odgovoriti na tvoj cunami idiotskih postova iz dana u dan............

Majmune , ta dijaspora o kojoj ti pricas , neskolovana i neobrazovana je odavno vec na zapadu sto zakopana , sto u dubokoj penziji.......ti su odlazili krajem sezdesetih i pocetkom sedamdesetih .............sada se srpska dijaspora najvise odnosi na drugu ili cak trecu generaciju, tih o kojima ti , u svom neznanju pises.......ili novom talasu od 400 000 mladih , obrazovanih, skolovanih i elokventnih ljudi.........

Nema ni u nemackoj vise onih klubova za gastarbajtere, gde su pevali saban i semsa......:dash:........

I kome ces ti, da prebacis da nije putovao, seljacino tuzna???........pa ti si taj koji od stocne pijace nije dalje mrdnuo ceo zivot........( i ne kradi mi fore, tuzicu te za kradju intelektualne svojine ).........
 

Back
Top