...simulacija ...

Ne slazem se da je najrealnija simulacija letenja, ali svakako je dobro progurana od strane microsofta...
Grafika jeste na zavidnom nivou, ali dinamika i osecaj letenja nemaju veze sa stvarnim osecajem letenja...po tom pitanju je x-plane npr. mnoogo bolji
 
da ne bih otvarao novu temu... da li je neko zainteresovan da mi dobrodusno :hahaha: objasni neke stvari u vezi MS FS? svako ko misli da moze da mi pomogne da naucim neke stvari u vezi igrice, ili sto je jos vaznije, zeli da mi pomogne, neka mi napise poruku!
pozdrav!!!:P:ok:
 
Jesam...po mom mishljenju za nekoliko klasa bolji od microsoft flight simulatora, ali nazalost nedostaje kvalitetnih aviona i aerodroma kao shto je ovaj u postu iznad...
***, svidelo se to nama ili ne, microsoft drzi monopol na ovom polju tako da prakticno sve velike firme rade avione samo za MsFS i mlate pare...a shteta, x-plane je open source..ima goomilu mogucnosti, mnoogo vishe od FS-a.

Evo cak je i nash G-4 u fazi izrade za FS (
)
...nece nikad toga biti na x-plane...nazalost
 
Ovaj... da ja neotvaram novu temu... treba mi isto simulacija letenja ali bombardovanja gradova. Znaci ono...letis ispustas bombe, unistavas grad itd...
Nabavicu i ovu igricu. Jel Microsoft Fight Simulator moze da se igra na testaturi?
 

Back
Top