Pomoc molim vas :(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IOgYI

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima voleo bih kada biste mi pomogli oko nekih pitanja u vezi jedne bolesti ako nije problem :) .
Dobio sam herpes zoster pre 8 dana i to sad fino prolazi kazu mi da sam dobio od teretane i pada imuniteta jesam se forsirao malo vise i mislim da je od toga . E sad zanima me kada cu moci ponovo da se bavim sportskim aktivnostima konkretno da idem u teretanu ?
a drugo pitanje jeste :
Moj drug je dobio infektivnu mononukleozu pre 20-25 dana i ja sam se sad razboleo bio sam sa njim u drustvu vise puta jer se puno druzimo i u isti razred idemo da li je moguce da mogu dobiti tu bolest iako nije kasljao ili kijao ili tako nesto u mom prisustvu . Procitao sam da se ta bolest prenosi preko kaslja kijanja ili koriscenja iste case posudja nije bitno i naravno poljubcem po tome je dobila ime ... Mnogo se plasim jer sam bolestan od ove druge bolesti i sad kad bih dobio to tesko bih podneo .. Danas sam se uspanicio jer kad pijem sok ili jedem nemogu da progutam hranu kao kad sam bio zdrav mada je moguce i da sam se razboleo u smislu neke prehlade. Pomozite mi molim vas znacice mi vasi postovi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top