Klasichna tema i nestandardni odgovori

Pretpostavljam da je ego u pitanju .... time dokazuju da su zavodnice .... da su bolje od njegove ''lepše polovine'' .... da su kvalitetnije čim je On sa njom, a ne sa svojom devojkom/ženom.

A zašto kukaju .... pa zato što se same upletu u mrežu sopstvenih osećanja ..... isključe racio i puste da ih ''baja'' ubedi u to da su zaista jedinstvene.

Ponekad su žene usamljene/očajne/u strahu da će ostati same, pa ko vele daj šta daš .... Ima tu 594758974 varijanti zašto/zato.
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.

Možda misle da se neće zaljubiti, vezati, pa da je samo neko sa kime će moći da imaju neobavezan seks. Ali imaš i one muškarce koji sami nedaju ženama da odu iz tih veza, iako one ne žele da se upuštaju dublje. Nisu samo žene krive u takvim slučajevima. Treba imati jaku volju da se kaže ne, ali to važi za obe strane. Nije sve crno belo, ali zbija postoje slučajevi koji potpuno nepotrebno ulaze u te kombinacije i posle kukaju. Ni ja to ne razumem.
 
Pretpostavljam da je ego u pitanju .... time dokazuju da su zavodnice .... da su bolje od njegove ''lepše polovine'' .... da su kvalitetnije čim je On sa njom, a ne sa svojom devojkom/ženom.

A zašto kukaju .... pa zato što se same upletu u mrežu sopstvenih osećanja ..... isključe racio i puste da ih ''baja'' ubedi u to da su zaista jedinstvene.

Ponekad su žene usamljene/očajne/u strahu da će ostati same, pa ko vele daj šta daš .... Ima tu 594758974 varijanti zašto/zato.

Znaš, prevare se ne dešavaju samo kada nekoga upoznaš na nekom neobaveznom mestu. Postoje slučajevi kada si sa nekim u jako bliskom kontaktu, povezan npr. poslom, pa se svakodnevno susrećete, radite zajedno i ako postoji privlačnost, pa se bolje upoznate tokom rada, sve može da postane mnogo ozbiljnije i ego i dokazivanje da si bolje od žene nema ama baš nikakve veze sa bilo čim. E tad na snagu stupa samokontrola.
 
Žene se izgleda pale na vozove. Svaki čas izviruju kroz prozor, pogletkuju, izlaze na prugu samo da čuju da li kompozicija pišti iz daljine. U svakojh ženi, izgleda, čuči po jedna Ana Karenjina i samo čeka da lokomotiva zatutnji pa da se pod nju baci. Ko zna zašto su vozovi za žene toliko uzbudljivi i napaljivi, pored svih dostignuća u plastičnoj hirurgiji, kozmetici i seksu. Masažom se danas čine čuda, doživljavaju nepojamna blaženstva, ali žene još uvek trepere kada se voz nađe u blizini.

Postoje i takvi ženski karakteri koji nisu skloni provokacijama. Njihova ženska priroda ne skreće sa pravog puta ma šta se u železničkom saobraćaju dešavalo. Moj prijatelj Kojatkin Gorjanovič, čuveni tvorac transevropskog reda vožnje, pokušava da svoju ženu Marinu istangira na delikt, tako što povremeno oblači železničarske uniforme i u njima šeta po kući. Nedeljom obuče letnju Staljinku, kaki boje, za večerom se pojavi u teget strukiranom modelu poznatom kao Marsejska kragna, ili u sakou s narandžastim paspulima, koji oblači šef stanice u Nepalu, kada prolazi voz s budističkim sveštenicima.

Njegova žena Maca, nimalo se ne uzbuđuje, već mirno prži ribu za majstora Bujanca koji kreči potkrovlje. Pogleda žena uniformu i nastavi da radi po kuhinji. Ima ona druga posla, neće sebi da dozvoli da neurotično vibrira. Vozovi jesu izazov, ali ima brate i stamenih žena.
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.
postavila bih obrnuto pitanje:zasto lik koji ima drugu(zenu,devojku...)ulazi u novu kombinaciju:roll: (zar na forumu bar 99% njih ne raskine prvo pa tek onda pravi prostor za novu kombinaciju:mrgreen:)
a za odgovore-wow neko ulazi u vezu zbog ega:hahaha: do yaya,ovo mi nikad nije palo na pamet
 
Chekaj .. prevare nije bilo , ali si se zaljubila, shto je kao bolje???? ja sam amater za zenski rod, svega mi...

Pa emocije ne možeš da kontrolišeš. I nisam ja njega naterala da se zaljubi u mene. A ja sam bila slobodna. Ipak, oboje smo se kontrolisali maksimalno i trudili se da nikada ne budemo sami, a to su i neki iz društva primetili, pa se stalno muvali tu negde. Tako da je sve to prošlo nakon nekoliko meseci i nije došlo do fizičke prevare. E sad, ja nikoga nisam varala, a kako je on sam sa sobom izašao na kraj ne znam i kako mu je žena oprostila, pojma nemam. Porasla je u mojim očima. Ja ne bih mogla.
 
Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.
e imam i ja pitanje.
zasto gomila muskaraca muva i smuva zenu da bi se posle ispostavilo da vec imaju (bar jednu) devojku.eto to je postao bas rasprostranjen fenomen i zanima me koji mu je uzrok.
 
Zato shto su mushkarci muzjaci i gone se prirodnim instiktima. Ljubav je smislio jedan dobrar marketinshko komercijalni mag...i lepo vam je prodao...

Dakle životinje i to najgore vrste. A da li znaš da postoje vrste životinja koje su monogamne? I ti mužjaci su mužjaci, pa ih ne goni nikakav zov. A postoje i muškarci koji ne varaju.
Loš vam je izgovor. A šta je onda sa onim muškarcima koji ne jure žene već čekaju da budu smuvani ili sanjare, a beže od stvarnim dešavanja. Šta su oni? A nisu ******, već nemaju želju za svakom p u gradu.
 

Back
Top