Ljubavni bol

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zaljubljeni

Početnik
Poruka
3
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.
 
Dobro razmislite pre nego sto se upustite u bilo kakvu drugu pricu, stavite na tas vage sve razloge za i protiv pa vidite sta dalje...ali posto kazes da su vam brakovi ok., ja mislim da je bolje da cuvate ono sto imate...Odluka je ipak na vama...:whistling:
 
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.

Smatram da treba da sačuvate vaš brak i da prekinete avanturu sa tom ženom. Pretpostavljam da je to i za nju i za vas mučenje. Zaljubljeni ste jedno u drugo, a s druge strane imate brakove koji su relativno ok.
Da sam na vašem mestu, bila bih oprezna jer kad-tad može da dođe do razvoda braka i kod vas i kod nje.

Prekinite to iako ste već otišli predaleko.
 
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.

Ja sam uvek za varijantu da treba biti posten.
Da se meni ovo desava bez razmisljanja bih rekla svoj suprugu pa cak i ako ta osoba to ne zeli da otkrije svojoj porodici sta se desava. Smatram da nije lepo ziveti u lazi i da nemas pravo da na taj nacin zavaravas svoju porodicu. Ne znam sta podrazumevas pod tim da su brakovi OK, po meni cim si zaljubljen u drugu osobu brak nije i ne moze da bude u redu. Mozda se vi lepo slazete ali lepo slaganje ne cini brak.
U svakom slucaju mislim da treba da pokusas da budes srecan sa tom osobom ako se volite, ako ne u svakom slucaju regulisi to kuci.
 
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.
A koliko ste dugo u "vezi"? Mislim, ako ste mesec dana ja ne bih donosila neke radikalne odluke..... možda da malo o'ladite neko vreme?
 
Ako ste samo zaljubljeni onda sacekajte jos malo pa cete se "odljubiti" i razici.Ne govorite bracnim partnerima nista,ne mucite ih i ne nanosite bol,lakse je kad ne znaju.
A ako volite tu zabranjenu ljubav,ako je ona ono za celi zivot zasto razmisljate?Ostanite s njom.Mislim da je Mesa Selimovic uradio nesto slicno i ostao je srecan i zaljubljen do kraja zivota...
Srecno i ne dajte savesti davas mnogo muci,da ste birali izabrali bi da supruga ima sve to sto ima ta druga zena...Niste mogli znati da cete je sresti.A mozda i suprugu ceka lepa sreca da posle rastanka s vama upozna nekog ko ima sve sto nemate vi, na primer nekog ko ima lepu osobinu vernosti i odanosti.
 
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.

tjesi se time sto tvoja supruga ima jos veci problem, uzimajuci u obzir za koga se udala
a da cak ni ne zna za to
kava.gif
 
evo ti savet
nemoj se sexati sa tom novom 2 meseca, i ako je i dalje budes zeleo - ozeni ju
imaces ceo zivot da se kajes
dal zbog prve ili druge

eto
P.S.

ne kontam da li stvarno mislis da ces iz braka koji je nastao iz prevare stvarno misliti da imas neke sanse za opstanak; doduse sanse su to 50:50

e,
a kome ide dete
da li planiras da placas alimentaciju
il da visak novca dajes za skolovanje i usavrsavanje "tudjeg" deteta ( nije dete krivo, al malo krajnosti nije na odmet)
koje te mozda i zamrzi zbog razvoda

hm
ovo vise nije tako jednostavna tema
trenutno slusam nodija, koji me vec nervira, pa nemam "inspiracije", al polako, ako zivne tema, bojim se da ti se ne pise dobro
:mrgreen:
 
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.

Sta znaci relativno ok brak......:dontunderstand:
Kome je ok.....recite istinu,pa nek se izjasni i druga trana......Da si siguran u ljubav,vasu zaljubljenost ne bi pitao sta da radis.....mislim znaci postoji dvoumljenje,ili nepoverenje ....

Post si poceo "imam VELIKI problem"....i kasnije napisano...."problem je sto smo ZALJUBLJENI"......ako je problem razidjite se i rijeseno....

Ako ne zelite raskid....onda se razvedite i pocnite nov zajednicki zivot....
Vase "nekadasnje" ljubavi zasluzuju istinu......i oni imaju prava na svoj zivot.....
 
zaljoobljeni.....kad bi te provila ta žena..bio bi manji od makovog zrna....pretvorio bi se u njenu kootlaču ...u boobanj od veš mašine...........izvinjavao bi joj se do groba.....i imao facu kao da te je usralo 2500 goloobova..........i sam znaš da je ta veza nemogooća......al ono.....može ti se...imaš nekog ko ti je veran...na koga uvek možeš da račoonaš..........odrasti...nađi dodatan posao....slobodno vreme porovedi sa svojim detetom...idi na plivanje........
 
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.
Ako je brak ,,ok'' onda u njemu ne treba da bude lazi...treba biti iskren i prema sebi i prema drugome...a tom braku definitivno nesto fali, cim to trazis sa strane...znaci, iskrenost i prema sebi, i prema zeni, i prema toj udatoj osobi...iz iskrenosti prema sebi ces shvatiti sta je ono sto ti u stvari zelis, a iz ovih drugih sta druga strana zeli...jer nemas samo ti pravo odluke da li ces ponovo graditi nesto sto se definitivno srusilo(mislim na brak)...
 
Čini mi se da veći bezobrazluk, bahatost i glupost nisam videla na ovom forumu. Čovek je na podforumu Dom i porodica otvorio temu, tužnjikavim tonom, kao da traži samilost, a priznaje teški greh prema svemu što, kao, voli. Grozno. Prva misao kada sam pročitala uvodni post je - hebite se. A onda sam shvatila da bi to moglo biti smešno, pa sam odustala od tog posta. Ali ne mogu da kuliram, pošto vidim da je upravo dobio ono što je tonom u poruci hteo da dobije, a to je saosećanje, u najmanju ruku retko ko je rekao da je skotina. Jesi čoveče. Teška si skotina. Brak je ok, a vamo se muvaš godinu dana sa nekim sa strane. I ona i ti ste skotovi. Šta da radite. A pusto ostrvo bi bilo najbolje. Ako nisi faca da razlučiš sa kim bi bio, onda se pokri ušima i ćuti. Ako ti je ljubavnica žena života onda se razvedi, pa budi sa ljubavnicom. Ako nije onda ne omalovažavaj svoju ženu. Bljak.
 
Poslednja izmena:
Замисли, у у домовима и у породицама се дешава да се неко заљуби у особу са којим није у браку, можеш ли то замислиш???

Волим Форум зато што се само на њему може срести толико савршених, безгрешних и бескомпромисних бића које све своје проблеме у животу решавају преко колена и без икаквих недоумица! :P
 
Pozdrav,
Imam VELIKI problem. Ozenjen sam i imam jedno dete. U ljubavnoj vezi sam sa osobom koja je udata i takodje ima jedno dete.Znali smo se oko godinu dana, pre nego sto smo se upustili u avanturu. Problem je u tome sto smo ZALJUBLJENI jedno u drugo. Sta da radimo?
Pritom brakovi su nam relativno ok.
Svaki savet je dobro dosao.

Оћеш савет, искрени....
Остави љубавницу, признај жени да си је варао и моли је да ти опрости.
Без околишања, урадио си, односно радиш веома ружну и лошу ствар!
 
@Treca, svaka ti cast !!!
Ja mislim da je ovaj idiot nezreo, bezobrazan egocentrik koji misli da moze da magarci svoju zenu sa kojom je u "relativno o.k. braku" .Prava muska sovinisticka svinja, pravi balkanac koji misli da je NJEGOVA zena NJEGOVO vlasnistvo. :otkacio: Ne znam stvarno kako i moze da trazi savet i da ON glumi zrtvu... Strasno i uzasno... Ne mogu da shvatim da neko moze biti toliki idiot. Jasno se vidi da ti nemas pojma sta je dom i porodica jer ne umes da cenis svoje. A najvise mi je zao tog deteta, jer ocigledno te bas boli za njega...
Ne mogu da se trosim na ovaj bezobrazluk!
Pitam se samo sta bi ti uradio da je tvoja zena u vezi sa nekim sa strane?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top