NEKI NOVI KLINCI

Prvo posle onih rasprava, i gluposti, da pohvalim za temu.... jedno vreme su reprizirali....
Omiljeni likovi su mi bili: nastavnik likovnog i Sofija (valjda se tako zvala)
Super serija, msm bar za mene, najjacha fora: Shta ti radish ovih dana i naravno i dan- danas popularno, nazalost nije dugo zivela, da bi se toliko prichalo o njoj mada su devojke shizela oko nekih frajera iz ove serije, bar u mojoj shkoli....
 
Prvo posle onih rasprava, i gluposti, da pohvalim za temu.... jedno vreme su reprizirali....
Omiljeni likovi su mi bili: nastavnik likovnog i Sofija (valjda se tako zvala)
Super serija, msm bar za mene, najjacha fora: Shta ti radish ovih dana i naravno i dan- danas popularno, nazalost nije dugo zivela, da bi se toliko prichalo o njoj mada su devojke shizela oko nekih frajera iz ove serije, bar u mojoj shkoli....
da kao sto je packe i kecina
 
ovaj mali debeli se valjda zvao bole...a ovaj u zelenoj majici je valjda provaljivao foru "STA TI RADIS OVIH DANA".....ili ovaj u zutom duksu....a onaj na kraju kako se zove...sto nije bas razumljivo govorio...presladak je.....:heart:
 

Prilozi

  • 2437110nj1.jpg
    2437110nj1.jpg
    28,9 KB · Pregleda: 26
Gledala sam seriju kada sam bila dosta manja i tada mi je bila zanimljiva.Kada se vise godina
kasnije reprizirala,pogledala sam,nisam mogla da se zadrzim jer su im gliuma i uopste fazoni i sve to
bar po meni bili mnogo izvestaceni i jednostavno dosadni.:thumbdown:
 

Back
Top