Bones

U sredu na hrvatsskom rtl-u u 20h pocinje treca sezona Bones.evo za radoznale sta se desava u prve dve epizode
Epizoda: 1/15

Ljudska lubanja pala je s jurećeg kamiona koji je prevozio otpad i razbila vjetrobransko staklo automobila, što je prouzročilo lančani sudar na autocesti. Čim je čuo za tešku nesreću, Booth zamoli Brennan da zajedno pregledaju mjesto nesreće. I dok Brennan otkriva čudna i nepravilna udubljenja i zareze za lubanji, za koje pretpostavlja da su ljudski ugrizi, Booth dobiva istražni nalog za pretragu odlagališta prema kojem je kamion krenuo. U međuvremenu, ekipa iz Jeffersoniana i dalje traži zamjenu za Zacka koji je u Iraku, a među prvima na popisu njegovih nasljednika je mladi Clark Edison...

Epizoda: 2/15

Booth i Brennan pozvani su istražiti novo mjesto zločina. Na odmorištu pokraj ceste iznenada je eksplodirao kombi u kojem je poginula vozačica Amy Nash. Njezin suprug potvrdio je detektivima da je Amy putovala u posjet njihovoj kćeri na koledž, ali mu nije jasno tko bi želio njezinu smrt jer je uzorna majka i supruga. Međutim, pregledom Amyna tijela u laboratoriju nađeni su potpuno suprotni dokazi – do 1975. Amy se zvala June Harris i bila je odgovorna za ubojstvo policajca, što dokazuju ožiljci uklonjene tetovaže koji otkrivaju simbol pokreta National Liberation Army.
 
U sredu na hrvatsskom rtl-u u 20h pocinje treca sezona Bones

:super::klap::super::klap:
A u najavi na RTL-u su ubacili deo kada se "njih dvoje " poljube:worth:,verovatno ce biti u zadnjoj epizodi sezone ali za one koji su to cekali...sad znate!:D:D:D
Ako samo zbog toga treba gledati i čekati kada će to dvoje da se žvalave,onda izem ti gledanje :neutral:
super je serija,kao i sve tog tipa...svidja mi se i ova nova criminal minds...;)

Criminal Mind je odlična serija i po meni (iako nema ništa zajedničko sa serijom BONES) mnoooogo bolja od njih.
 
Bones,CSI,Criminal Mind su odlicne serije ali nema potrebe uporedjivati ih kad sve imaju razlicite price...ajde kad bi uporedjivali sve tri verzije CSI ali ovo je bzv...Bones i Booth ce se poljubiti u 3 sezoni u devetoj ili desetoj epizodi
 
jedwa chekam da ponowo pochnu da emituju Bones, mada znam da cu se nachekati(s obzirom da je to ipak RTS)...wec mi sad mnoogo nedostaju...;)

Mislim da cemo se nacekati...koliko im je trebalo da ponovo puste CSI, godinu-dve?Strasno...i oni koji nisu u mogucnosti da odgledaju PB ce isto cekati....jedan mali savet:NE kupujte na ulici jer je kvalitet jaaaaaako los...bolje i cekati ili pokusavati da nabavite preko prijatelja...
 

Back
Top