Bones

Nema na cemu...
Samo jedna napomena, u programu stoji da je 30.06. i 02.07. termin za seriju 23:00h... Ali 29.06. i 01.07. stoji u 00:15h...
Da li je ovo vanredno sad u 00:15h, nemam pojma...proverite
 
emily-deschanel-picture-1.jpg

Ova ubija u pojam.
Serija bi bila savršena kad bi izbacili glavnu glumicu.
Ja bih bolje odradila lik nego ona.
 
emily-deschanel-picture-1.jpg

Ova ubija u pojam.
Serija bi bila savršena kad bi izbacili glavnu glumicu.
Ja bih bolje odradila lik nego ona.

Ova klipanusa ne zna da glumi nekako je drvena, pokreti su joj katastrofa, ko da nije zensko, nizerazredna gluma, ali dobro zamisljen scenario, zbog toga i gledam seriju inace gluma osim one dvojice i ajde malo da kazem ove druge zenske sto radi, ne mogu da joj se setim imena, ali bouns i katastrofa
 
Ova klipanusa ne zna da glumi nekako je drvena, pokreti su joj katastrofa, ko da nije zensko, nizerazredna gluma, ali dobro zamisljen scenario, zbog toga i gledam seriju inace gluma osim one dvojice i ajde malo da kazem ove druge zenske sto radi, ne mogu da joj se setim imena, ali bouns i katastrofa

Pa njena uloga je i predvidjena da bude takva, nije uopste socijalna, ne razume sale, cesto govori "I don't know what that means" (ne zna ko su Mulder i Scully :eek: ), sva je nekako "streber"... Ona i treba da glumi da je drvena :)
 
Gledala sam je i u drugim serijama, izmedju ostalog i u Law and Order SVU i tamo je potpuno drugacija. Mislim da je lik ok odradila, jeste da malo cudno deluje ali Bones je takva :)
 
Ajde stvai i ja sam nestrpljiva :) A super mi je kad But puca u onog klovna pa mora na terapiju, pa kad mu onaj blesavi psihijatar objasnjava vezu izmedju njega i Bones, pa jos kad je probao njoj nesto da objasni, kuku leleleeeeeeeeee :)
 
Angel, ako ne možeš da čekaš daću ti link za prvi poljubac...:cistinaocare:

Molim te! Poludecu ako budem morala da cekam jos dugo...


Ajde stvai i ja sam nestrpljiva :) A super mi je kad But puca u onog klovna pa mora na terapiju, pa kad mu onaj blesavi psihijatar objasnjava vezu izmedju njega i Bones, pa jos kad je probao njoj nesto da objasni, kuku leleleeeeeeeeee :)

:rotf::rotf::rotf::rotf: Da, mnogo dobra epizoda...
 
Што шта јој фали? Не глуми лоше, јест да се не разумем у то, али скоро увек приметим да се неко баш и није унео у улогу. Код ње ми баш ништа не смета. Штавише, одлична је, некако је чудњикава а, и остали ликови су посебни. То је, уосталом, један од разлога због ког гледам ову серију (иначе не волим серије на ту фору).
 

Back
Top