Bones

Ja bas mrzim tu seriju neznam sta se svi pale na te amere kad su totalno shit.:thumbdown:
Od onog trenutka kad im je prohujao onaj njihov vihor prestali su da prave dobre filmove.Sad je sve natrpano efektima i tehnikom a kvalitetne price i radnje ni za lek.:sad2::sad2::sad2:
 
Pa zivimo u 21 veku,tehnika napreduje :) a sto se tice da nema dobrih filmova tu se ne bih slozio mozes da krenes od Kuma,The Silence of the lambs,Titanic....
Btw sto se tice serije Bones slicna je C.S.I. ali ipak je C.S.I. bolji :)
 
Pa zivimo u 21 veku,tehnika napreduje

Ama lepo je sto mi zivimo u 21. veku ali film je pre svega umetnost i akcenat treba baciti na umetnicku tacku u filmu.Efekti su tu samo da docaraju dozivljaj a ne da budu glavna stvar u filmu.Danas je tehika zauzela glavnu stvar u filmu a gluma, scenario, prica i radnja filma poslednju.:dontunderstand:
 
@amza pa ima jos dosta filmova koji su veoma dobro ako ne i odlicni,mada po meni je sve bolje od raznih spansko-argentinskih-meksickih serija,jer to ne mogu da smislim :(
@Magy u pravu si da se vratimo mi na temu :) I ja isto gotivim takve serije,e da i ako nisi pogledala N.C.I.S. moja preporuka je da odgledas,veoma dobra serija.
 
Spanske se razlikuju od meksicko-brazilsko-argentinskih.;)
Ako me pitas zasto upali Studio B (ako ga hvatas) sutra ujtru u 10 i dobices odgovor na tvoje pitanje.:cool:
 
Ovo nije tema o tome,nego o Bones.A sto se tice tih "ciganskih" serija nemam nameru niti da ih gledam niti da raspravljam o njima,to je meni ispod nivoa :).Uzivajte i svima preporuka da odgledaju Bones :).
 
@amza pa ima jos dosta filmova koji su veoma dobro ako ne i odlicni,mada po meni je sve bolje od raznih spansko-argentinskih-meksickih serija,jer to ne mogu da smislim :(
@Magy u pravu si da se vratimo mi na temu :) I ja isto gotivim takve serije,e da i ako nisi pogledala N.C.I.S. moja preporuka je da odgledas,veoma dobra serija.

Gledala sam je,serija je ja mislim bolja i od Bones i od C.S.I. :mrgreen:
 

Back
Top