Bones

4. sezona Bonesa se pusta od septembra u americi,i vec je proslo 7 epizoda,ko ima ADSL moze da skine(ja skidam svake nedelje),sada je pauza,nastavlja se sa pustanjem u novembru,serija je vrh,po meni bolja od Prison Break-a
 
Pa serija je extra,na prvi pogled je ozbilja,crimi,kao i CSI,ali ona se razlikuje zato sto sve otkrivaju pomocu kostiju,i na drugi pogled ima veliku dozu humora tj.vecu od svih ostalih serija ovakvog tipa
 
Jel' neko to gleda na RTL-u? Ide bolno sporo, samo jednom nedeljno. I JOS SE NISU POLjUBILI!!!!!! Meni je bilo najzesce kad je Bouns bila sa onim Salijem, a But bio ljubomoran. I najbolje je bilo kad je But pucao u klovna i morao kod psihijatra. Ha, ha, ha.
 
Jel' neko to gleda na RTL-u? Ide bolno sporo, samo jednom nedeljno. I JOS SE NISU POLjUBILI!!!!!! Meni je bilo najzesce kad je Bouns bila sa onim Salijem, a But bio ljubomoran. I najbolje je bilo kad je But pucao u klovna i morao kod psihijatra. Ha, ha, ha.

E, te su stwarno bile extra, kako je samo Booth bio smshan....;)
 
Jel' neko to gleda na RTL-u? Ide bolno sporo, samo jednom nedeljno. I JOS SE NISU POLjUBILI!!!!!! Meni je bilo najzesce kad je Bouns bila sa onim Salijem, a But bio ljubomoran. I najbolje je bilo kad je But pucao u klovna i morao kod psihijatra. Ha, ha, ha.

Gledam ja.A ti ne racunas onaj poljubac pod imelom?Na RTL-u ima jos tri epizode trece sezone.Sinoc je bila 12 od 15.
 

Back
Top