Bones

Meni su brojevi mnooogo isfolirani. Sta, on ce uvek da pogodi koje su mu varijable bitne, da ispise gooomilcoine funkcija za njih i kao ubode 100% podatak koji treba FBI-ovcima, i to sve za par dana. I to skoro bez greske. Ljudi rade te stvari godinama...

Ali, to je zato sto je onaj lik superinteligentan, ni zbog cega drugog.
 
Dobro de polako,doći će kosti opet na meniju...i ja sam se razočarao kada su C.S.I.Las Vegas prekinuli pa ništa...biće,samo posle forenzičara iz tri grada (ja se barem tako nadam) :think:
 
Serija je ok,ja sam je bas pratila ali uporedjujuci je sa Bones nije bas nesto.Ne verujem da cemo u skoroj buducnosti gledati trecu sezonu,rts na zalost ima takvu naviku da pusti dobre serije i ne otkupi sve sezone,pa onda moras da cekas par godina,ako naravno nemas net ili ne kupis na ulici,da je puste.I taman kad su trebali da se poljube....:cry:
 
nije me bilo tri nedelje, i kada sam se vratila -nema vise bones-a.
moze li ko ukratko da mi isprica da li se ista znacajnije desilo u odnosima izmedju glavnih likova?:)
i kakva je ova nova serija, zlocinacki umovi, juce sam gledala prvi put i mnoooooogo mi je morbidno bilo.
i kad ce taj CSI miami opet? :lol:
(ili makar las vegas, ovaj ny me nije nimalo impresionirao)
 
Za Bones ne znam ali ovi Zločinački Umovi su po meni bolji od Bones...C.S.I. bi (po nekakvom njihovom redosledu) došli posle ove serije...nadam se Las Vegas :D
 

Back
Top