Bones

bones_Fox-1.jpg


Proslavili su 100. epizodu :)
 
Aha, videh na fejsu. Ne znam samo da li je to ujedno i poslednja epizoda, pošto sam čitajući komentare pročitala dosta razočaravajuh ocena za tu epizodu.
 
Jel sme ovde da se napise i poneki negativan komentar ?! Meni se serija ne svidja ...nekako mi nije dovoljno kompleksna ,suvise mi je sve glatko i jednostavno ,a i ta glavna glumica mi bas nije nikakva :prstic: ...
 
  • Podržavam
Reactions: DD
Jel sme ovde da se napise i poneki negativan komentar ?! Meni se serija ne svidja ...nekako mi nije dovoljno kompleksna ,suvise mi je sve glatko i jednostavno ,a i ta glavna glumica mi bas nije nikakva :prstic: ...
Umeju itekako da zakomplikuju. ;) Puste tako po koju epizodu cija se tema u jednoj epizodi i zavrsi i onda puste 3 gde jedva povatas ko je protiv koga. :)
Glavna glumica nije ni moj tip, al uklapa se u pricu sto je za mene dovoljno.
 
  • Podržavam
Reactions: DD
da li sam ja luda, ili šta...
serija mi je užasno glupa, kliše, predvidiva i šta još ne... ali ja je gledam samo zbog jedne stvari... (da ne spoil.ujem sad, hehe)
pratim je online, trenutno se čeka 17. epizoda 5. sezone (sutra je emituju)
 
Zna li neko da li ce i kad ce 6.serijal?

Шести серијал треба да крене у септембру ове године, то је колико знам и последњи серијал. Како су вам се свиделе задње епизоде ове сезоне? Мени су добре, мада све иде ка томе да ће се на крају серије њих двоје венчати, само мало сада тврде пазар :)
 
Шести серијал треба да крене у септембру ове године, то је колико знам и последњи серијал. Како су вам се свиделе задње епизоде ове сезоне? Мени су добре, мада све иде ка томе да ће се на крају серије њих двоје венчати, само мало сада тврде пазар :)
E da, i ja sam dosao do tog zakljucka.
Tek u septembru...lele pa ko ce docekati :(
 
Emili Deišanel stala na "ludi kamen"

Bones-b1%201.jpg


Glavna glumica američke TV serije "Bouns" Emili Deišanel udala se u subotu u Los Anđelesu, potvrdio je njen predstavnik magazinu "Pipl". Svečanost zatvorenog tipa i u prisustvu malog broja zvanica održana je u domu 33-godišnje glumice u Los Anđelesu tek godinu i pet dana nakon što je u bračne vode uplovila njena mlađa sestra Zoi. Novopečeni suprug Emili Deišanel je pisac i glumac Dejvid Hornsbi. Pojavljivao se u filmovima "Perl Harbor", "Zastave naših očeva" i "Suvišni izveštaj", a značajniju ulogu ostvario je u popularnoj seriji "Uvek je sunčano u Filadelfiji". Emili Deišanel trenutno igra u šestoj sezoni serije "Bouns" u kojoj tumači sudsko-medicinskog antropologa Temperans "Bouns" Brenan. Za tu ulogu bila je nominovana za nagrade "Satelit" i "Tin čojs".
 
Нема још титлова, требало би скорије да изађу на DivX Titlovi за пету епизоду. Не знам зашто, ал са овом серијом увек има проблема са титловима.
 
Ево изашли преводи и за осму и девету епизоду. Ова девета епизода ми била баш супер, коначно мало емоција од Бренанове :))
 
Ево изашли преводи и за осму и девету епизоду. Ова девета епизода ми била баш супер, коначно мало емоција од Бренанове :))

Da, baš je lepo gledati razvoj njenog lika od početka do sad, počinje sve više da unosi emocije pod uticajem okoline... :)
 

Back
Top