PALI-GASI

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.696
Jednoj mojoj drugarici desilo se sledeće: sasvim slučajno upoznala je muškarca za kojeg je počela da priča da je on njena prava ljubav, njen gospodin Pravi. Ložila se na njega, svaki dan su se čuli telefonom, ta privlačnost trebala je da preraste u nešto više...

I odjednom, bukvalno odjednom, ona se preko noći ohladila. Potpuno. Kao santa leda. Koliko god je ranije mislila da je on "taj" i da postoji neka spona između njih dvoje, neka bliskost, toliko sad negira sve to i čak, štaviše, tvrdi da je potpuno ravnodušna. Poverila mi se "Ma sve mi je ravno što se njega tiče, potpuno sam nezainteresovana..."(?! ?!)

Kako je moguće da se ona, koja se već izvesno vreme ložila na njega, tako odjednom naprasno ohladi?

Da li se to i vama dešavalo i zbog čega ste se ohladili od osobe za koju ste mislili da je zaista nešto posebno???
 
Ja sam se ohadio kad je ona presla u drugo odeljenje..anyway..najgore sto tako nezrele osobe deluju veoma sigurno i svesne su prividno svojih postupaka..sebicne su..kao sto nesvesno lazu i sebe i druge..zive u bajkama sa nesrecnim zavrsetkom.
 
Ja, koliko sam ukapirala, kad ga je malo bolje upoznala, o'ladila je načisto. To mi je rekla a da li mi je nešto prećutala- ne znam. :dontunderstand:

Pa to onda nije neobjasnjivo hladjenje, upoznala ga i shvatila da joj se ne dopada.......
Ali, to je onda bas nezrelo, jer takvim velicanjima muskaraca i pretvaranju njih u one prave sklone su klinke, koliko ja znam, ne i zrele zene....osim ako nije bas bila usamljena pa se hvatala za bilo koju slamku...........
 
On je uradio, rekao nesto sto ju je bocnulo zestoko......samo ti je to precutala.............
Kada je ljubav u pitanju, nema toga pali-gasi odjednom!

Vidi..posto je to kratko trajalo verujem da nije ljubav u pitanju vec lozenje..da nema sujete bez problema bi sve o toj osobi bilo receno..tako da sigurno nije u njemu problem..jedino ako je bio suvise mek..otvoren.
 
Ma idealizovala je tipa u svojoj glavi i onda ukapirala da on i nije bas toliko idealan, a i ne svidja joj se bas toliko koliko je mislila da joj se svidja.
 
a ima jos nesto. :)
Mi sve vreme zelimo nesto od muskarca, te da ima ove osobine , da izgleda ovako ili onako... itd... i kada dobijemo to zelimo ispostavi se da to nije ono sto nam je bilo potrebno.
 
ahahahah..e tako sam ja kad sam bila klinka..max "zabavljanja" mi je bio mesec dana..:D
kao primim se ko mali majmun..smuvam se..i onda se oladim, tako iz nevezuse..
to su budalestine..to devojcice u stvari vole i zele ljubav samu..pa tu svoju zelju projektuju na nekog..u sliku koju su same stvorile..i koja obicno nema veze sa yivotom..i cim se slika rasprsi..pufff! dovidjenja..
ali devojcice rastu..;)
 
ahahahah..e tako sam ja kad sam bila klinka..max "zabavljanja" mi je bio mesec dana..:D
kao primim se ko mali majmun..smuvam se..i onda se oladim, tako iz nevezuse..
to su budalestine..to devojcice u stvari vole i zele ljubav samu..pa tu svoju zelju projektuju na nekog..u sliku koju su same stvorile..i koja obicno nema veze sa yivotom..i cim se slika rasprsi..pufff! dovidjenja..
ali devojcice rastu..;)

Izgleda da je ova zaostala u razvoju. :confused:
 

Back
Top