kako za male pare nekome pokoniti ceo svet

PrincRima

Zainteresovan član
Poruka
105
Pre neki dan, u trenutcima teske dokonosti citam neki casopis, kome ne mogu da se setim imena (npr ROMANSA, nisam siguran), ali je ljubavnog karaktera i namenjen tinejdzerima. Kao citaoci salju ljubavne pesme i price. I sad, sve pisma su opasna klasika...znaci, ostavio me...trajalo je kratko...i dalje svuda vidim njene oci i sl. Medjutim, u gomili gluposti,ako si dovoljno uporan i strpljiv, moras da pronadjes biser. Klinka, 16 god, kroz pismo se obraca tipu koji je ostavio. Nakon uvodne retrospektive njihove tromesecne veze i ode velikoj ljubavi krece lamentiranje nad sopstvenom sudbinom, protkano setom i nevericom. U daljem tekstu citalac saznaje da im je veza bila "haos", da je tu bilo i dugih setnji i zalazaka sunca i popustanja u skoli...te da je sve okoncano njegovim iznenadnim odlaskom. Do samog kraja citalac se drzi u neznanju po pitanju razloga naglog prekida, ali PS sve objasnjava. A PS, koji sledi posle zakljucne recenice da ce ga uvek voleti, glasi (citiram):I DA ZNAS IVANE, PUT DO MOG HIMENA VODI PREKO VERENICKOG PRSTENA.
Jos jednom potvrdjena Frojdova teorija da je sex koren svega, u svoj svojoj velicini.
E sad, kad sam svojevremeno igrom slucaja saradjivao sa casopisom "Trece oko" imao sam cast i zadovoljstvo da upoznam ekipu novinara koja tamo radi. Grupica lakih narkomana koji sednu, odvale se i krenu da pisu o krilatoj deci koja iz Vukovara dolecu u Srbiju, reinkarnacijama, astralnim projekcijama i sl. Verujem da je i kod Romanse ista prica, ali to nije bitno. Bitno je da korelacija defloracije i prstenovanja i dalje egzistira. Mozda ne masovno, ali svakkako postoji. Koren je verovatno u tradiciji, ali ni to nije bitno. Bitno je da treba naci devojcicu koja je u tom fazonu i po vrlo povoljnoj ceni (verenicki prsten) dobiti privilegiju da joj poklonis ceo svet. Naravno, veridba se lako raskida, ali ti definitivno ostajes upamcen. I nema da te boli glava da li ces nesto da zapatis, da li te upravo poredi sa nekim od prethodnika i sl. Jedini tuzan rasplet je njeno eventualno razocarenje tipa "pa zar je to TO", ali verenik si i oprasta ti se.
Kako je za pomenutu akciju neophodno da doticna bude maloletna (osim ako nije neki krsh, koji se u cetrdeset prvoj i dalje cuva za princa-ne mene), savet za sve koji bi da budu upamceni :pravac skole. Ja se licno u akciju ne ukljucujem, jer ne preferiram srednjoskolke.
 
Teshko je objasniti kojim pravcem ce da putuje evolucija ljudskog organizma(verovatno cemo uskoro izgubiti sve dlake sa tela i shake ce nam se, takodje, pretvoriti u stopala), a o evoluciji ljudske misli da i ne govorimo. Frojd je samo naslutio glavnu odrednicu koja usmerava te tokove i samim tim postao najblizi nachinu predvidjanja cilja ka kom galopira ljudski rod, ali i on je bio predaleko za tachan konachan zakljuchak. Danas smo sve dalje i dalje od jasnoce, jer nam je materijalnom oskudicom, kao i zakonom, ogranichen experiment u svrhu postizanja takvih saznanja, a takve prepreke nisu imali nekada Markiz de Sad i njegovi savremenici, koji su chak nekoliko vekova pre imali mnogo oshtriju sliku od ove nashe.
Da sumiram, nemam kintu za prsten...
 
boya:
Da li je neko procitao 11 minuta? Poenta: za tih 11 minuta koliko u proseku traje odnos ljudi rizikuju porodicu, posao, ugled, cast... 11 MINUTA! Muskarci, razmislite o tome

hm, ja sam citala 11 minuta i knjiga je odlicna, govori o trazenju ljubavi preko culnosti, tj. sexa, ali ne vidim kakve ona veze ima sa ovom temom ...
ovde devojcica predaje sebe u zamenu za komad nakita, bez ikakvog razmisljanja, po sistemu: "ti si pravi, jer si mi poklonio prsten",
a sa druge strane je decak, koji namenski kupuje bizuteriju kako bi je sto brze deflorisao...
i eto sexa iz razlicitih pobuda, ili mozda bolje reci hirova...
ova danasnja omladina... :roll: :)
 

Back
Top