najludja stvar koju ste uradili za nekoga...

..........za voljenu osobu, za sebe, za stranca......
- jednom nisam otisla u skolu jer je nekoj zeni pozlilo na ulici a niko nije hteo da stane pa sam cekala dok ne dodje hitna
- pricala sam celu noc sa devojkom koja je htela da se ubije
- ista je dosla da me zagrli mesecima nakon toga
- trudila se koliko je to bilo u mojoj moci da se dodvorim velikoj njoj koja je imala njegovo dete
- raspravljala sam preko nedelju dana nesto u najgorem grcu iako bih svakog drugog napustila odavno
- mesecima sam je slusala kako mi prica istu pricu o decku koji joj do gleznja nije... nisam prigovorila a htela sam da urliknem... posle sam samo htela njega da zgromim... ali nisam ni to... protivno svim fizickim zakonima, samo sam slusala
- prenela sam nesto nedozvoljeno preko granice
- skinula sam mu sve zvezde s neba (prvo ih zalepila, pa odlepila :-) )
- stajala sam godinu dana pored coveka koji je bio u takvom dugu da ga je zena zbog istog napustila
- najbolja stvar koju sam ikad za sebe ucinila je bio beg od lude osobe u drugu drzavu kao i bezrezervno verovanje drugima
- dala sam jasnu rec da kad protrlja lampu cu biti tu... kad god i za sta god... samo dok zna gde je lampa... i koliko sam ozbiljna u nameri
- pravila sam dva dana poklon... i urucila ga na pogresan datum
- kupila sam mu veliki akvarijum i sakrila ga...u stanu u kom smo ziveli zajedno :worth:
- kupila sam mu plocice za kuhinju bilo da mu ih rascepim o glavu bilo da je gradi sa mnom :rotf:
- cuvala sam ga kad je imao epi napade... i kad me razbucao po stepenicama nisam ga pustila...

bas se nesto raznezih :cmok:
 
- prenela sam nesto nedozvoljeno preko granice:mrgreen:
- skinula sam mu sve zvezde s neba (prvo ih zalepila, pa odlepila :-) )
- stajala sam godinu dana pored coveka koji je bio u takvom dugu da ga je zena zbog istog napustila
- dala sam jasnu rec da kad protrlja lampu cu biti tu... kad god i za sta god... samo dok zna gde je lampa... i koliko sam ozbiljna u nameri
- pravila sam dva dana poklon... i urucila ga na pogresan datum- kupila sam mu veliki akvarijum i sakrila ga...u stanu u kom smo ziveli zajedno :worth:- kupila sam mu plocice za kuhinju bilo da mu ih rascepim o glavu bilo da je gradi sa mnom :rotf:
- cuvala sam ga kad je imao epi napade... i kad me razbucao po stepenicama nisam ga pustila...

bas se nesto raznezih :cmok:
:ok:
:klap:

kao od davde do bg...to cu i ja za nekoliko dana, al za sebe:mrgreen:
 

Back
Top