Zasto muskarci lazu i varaju zene?

svi varaju zato sto im nesto nedostaje... ponekad mislim da se osobe koje udju u neku sigurnu pricu tipa brak, il' dugogodisnja veza, ususkaju po malo... i misle kako su sad 'na sigurnom'... ovde pricam o oba pola... i onda polako prestaju da se zanimaju sta njihov partner voli... sta joj/mu treba... po malo je tuzno... al', skoro svi upadnu u taj sistem... i skoro svi su posle u fazonu da nesto nije kako treba... i ona im se cini da je nesto drugo uvek bolje... a nije... to je caka u celoj prici... znam, znam... mnogi su deca iz divnog braka roditelja koji se nikada nisu posvadjali pred njima... ovde pricam o drugim ljudima...
 
Zasto muskarci lazu i varaju zene?


Чекај, па ти мушкарци који лажу и варају, ваљда то раде са неким другим женама.
Намеће се логичан закључак да и жене исто тако лажу и варају.


Мада има један добар афоризам :arrow: Срећну жену муж превари с другом, а несрећну с другим.
 
Pretpostavljam zato što su svesni svojih nedostataka i imaju potrebu da ih neko "obožava", pa lažu da bi obmanuli i sebe (imali bolju sliku o sebi dok su sa nekom ženom) i nju (da bi ona mislila kako je divan i krasan), a varaju zato što ih je žena upoznala u dovoljnoj meri da više nemaju čime da glume fantastičnog baju, pa traže taj osećaj na drugom mestu.
Muškarci koji su sigurni u sebe i zadovoljni sobom, retko podležu ovakvim glupostima i, mada može da im se dopadne neko sa strane, neće ništa uraditi radi svog ega i sujete, već samo ako je to baš fatalna privlačnost ili osoba. A toga je malo.
 

Back
Top