Zasto muskarci lazu i varaju zene?

Imace pune ruke posla da obuzda moju ex
nece iamti vremena za vaspitavanje dece
A i kao sto rekoh...dodje cerkica kod mene...a ja je pitam..sta radi taj i taj Chika?
Jel ti deli savete?
Ona akze da
Ja odem, pozvonim, lepo upozorim, za prvi put
Sledeci put se isto ponovi, e onda mu to nece valjati.
A ako je jaci od mene, platis 500 eura nekome da mu ukljesti par rebara...
 
Imace pune ruke posla da obuzda moju ex
nece iamti vremena za vaspitavanje dece
A i kao sto rekoh...dodje cerkica kod mene...a ja je pitam..sta radi taj i taj Chika?
Jel ti deli savete?
Ona akze da
Ja odem, pozvonim, lepo upozorim, za prvi put
Sledeci put se isto ponovi, e onda mu to nece valjati.
A ako je jaci od mene, platis 500 eura nekome da mu ukljesti par rebara...

..i onda bude 7:0 za njih, plus posete svakog drugog vikenda kroz staklo i preko slushalice.. ;)
 
Jednog dana, dok je drvoseca sekao granu jednog drveta iznad reke njegova sekira upadne u vodu. Kada je zaplakao, pojavi se Bog i upita zasto place. On je odgovorio da mu je sekira upala u vodu, i da mu je potrebna jer tako zaradjuje za zivot. Bog sidje u reku i pojavi se sa zlatnom sekirom.
"Je li ovo tvoja sekira?" - upita Bog.
Drvoseca odgovori: "Nije."
Bog ponovo sidje i pojavi se sa srebrnom sekirom.
"Je li ovo tvoja sekira?" - upita Bog.
Drvoseca ponovo rece: "Nije."
Bog ponovo sidje dole i pojavi se sa gvozdenom sekirom.
"Je li ovo tvoja sekira?" - upita Bog.
Drvoseca odgovori: "Da."

Bog je bio odusevljen drvosecinim postenjem pa mu dade sve tri sekire i tako drvoseca srecan ode kuci.

Nakon nekog vremena, dvroseca je setao sa svojom suprugom po obali, kad mu zena upadne u reku. On zaplaka, a Bog se ponovo pojavi i upita ga zasto place.
"Oh, Boze, zena mi je upala u reku!"
Bod sidje dole i pojavi se sa Jennifer Lopez.
"Je li ovo tvoja zena?" - upita Bog.
"Da!" - rece drvoseca.
Bog se naljuti, "Slagao si! To nije tacno!"
Drvoseca odgovori: "Oh, oprosti mi Boze. U pitanju je nesporazum.. Vidis, da sam rekao da Jennifer Lopez nije moja zena, ti bi se pojavio sa Catherine Zeta Jones. Nakon sto bih ja rekao da ni ona nije moja zena, ti bi se pojavio s mojom zenom. I kad bih ja rekao da to jeste moja zena, ti bi rekao da mi dajes sve tri. Boze, ja sam siromasan, i ne bih se mogao brinuti o sve tri supruge, i zbog toga sam rekao da je moja supruga Jennifer Lopez!"

POUKA: Kad god muskarci lazu,to je iz dobrog i casnog razloga i za dobrobit svih
 
pa nije ti potreban iq ajnstajna da bi razumeo
sve sto ti mozes da uradis drugome moze neko da uradi tvom detetu,jer je to zemlja snova kako ti rece
samo okreni pa ces da vidis kako boli

Nema pravde u zivotu. Ne znaci ako si dobar i fin da ce ti se istom merom vratiti
I da, sta bih ja to nekome uradio?
Silovao?
Oteo?
Ukrao?

Ne razumem ipak i dalje

Aaaaa
Ako ne postujem zene, nece ni drugi postovati moju cerku?!
Aham!
A ako postujem, onda hoce?
Od mene zavisi dakle sve!?

Zanimnjivo.

A sta mislis o varijanti da probas da svoje dete drugacije vaspitas?
 
Nema pravde u zivotu. Ne znaci ako si dobar i fin da ce ti se istom merom vratiti
I da, sta bih ja to nekome uradio?
Silovao?
Oteo?
Ukrao?

Ne razumem ipak i dalje

Aaaaa
Ako ne postujem zene, nece ni drugi postovati moju cerku?!
Aham!
A ako postujem, onda hoce?
Od mene zavisi dakle sve!?

Zanimnjivo.

A sta mislis o varijanti da probas da svoje dete drugacije vaspitas?

..od tebe zavisi shta ce tvoje dete smatrati za NORMALNO ponashanje prema NJOJ kao zeni,
od strane mushkaraca na koje bude nailazila u zivotu..
..a i sin te gleda i uchi..
 
Nema pravde u zivotu. Ne znaci ako si dobar i fin da ce ti se istom merom vratiti
I da, sta bih ja to nekome uradio?
Silovao?
Oteo?
Ukrao?

Ne razumem ipak i dalje

Aaaaa
Ako ne postujem zene, nece ni drugi postovati moju cerku?!
Aham!
A ako postujem, onda hoce?
Od mene zavisi dakle sve!?

Zanimnjivo.

A sta mislis o varijanti da probas da svoje dete drugacije vaspitas?

e pa ako ne razumes i dalje onda si beznadezan slucaj,nisam ti uciteljica da objasnjavam :mrgreen:
ako postujes zene tvoja cerka ce to da vidi pa ce instinktivno birati takvog muskarca,jer joj ti dajes predstavu kako treba da izgleda muskarac
ako se ponasas ko stoka za nju ce muskarac biti =stoka pa ce takvog muza da nadje sebi :roll: batali bapske price nego pokusaj logicno da sagledas o cemu ti zena prica
ti si se zaglavio u 90im pa gledas svet kroz tu logiku ("ja cu da mu ebem kevu,ima bre da dam 500 evra da ga polome on ce mom detetu da prica sta treba da radi mamicu mu nevaspitanu"-a nisi mislio da mozda treba da popricas prvo i da vidis o cemu se radi-jok odmah 500evra :roll: )
 
e pa ako ne razumes i dalje onda si beznadezan slucaj,nisam ti uciteljica da objasnjavam :mrgreen:
ako postujes zene tvoja cerka ce to da vidi pa ce instinktivno birati takvog muskarca,jer joj ti dajes predstavu kako treba da izgleda muskarac
ako se ponasas ko stoka za nju ce muskarac biti =stoka pa ce takvog muza da nadje sebi :roll: batali bapske price nego pokusaj logicno da sagledas o cemu ti zena prica
ti si se zaglavio u 90im pa gledas svet kroz tu logiku ("ja cu da mu ebem kevu,ima bre da dam 500 evra da ga polome on ce mom detetu da prica sta treba da radi mamicu mu nevaspitanu"-a nisi mislio da mozda treba da popricas prvo i da vidis o cemu se radi-jok odmah 500evra :roll: )

Pa probao sam da objasnim, ali…
prvo, ne ponasam se lose rpema zenama. Samo nisam ni od onih koji bi po ceo dan ponavljali da su zene divna, soecajna bica.
Volim da ih kresnem, sta cu, dao mi Bog da sam hetero.
Imam cerkicu i sina, i presrecan sam sa tim.
Oboje cu probati da vaspitam kako mislim da treba
Ne, nece dobiti isto vaspitanje. Nisu istog pola, pa nece dobiti ni isto vaspitanje.
Cerkicu cu uciti da su musko i zensko jednaki, da treba da se skoluje da bi kasnije bila nezavisna i da ne bi zavisila od partnera.

Sina cu uciti da je on ipak muskarac, dakle maaalkice iznad zene(ali da ton e kaze sestri) i da treba da se skoluje, da bude privlacniji kasnije zenama, kako bi ih sto vise mogao kresnuti
I reci cu mu da, kao ni njegov tata, o tome javno ne prica(osim sa par najboljih prijatelja)
Ali ni da nema potrebe da se na forumu femka.
I da, 500 eura je ogroman novac.
Ali ne bih zalio da ga “poklonim” ako zatreba
 

Back
Top