menstruacija od 2 dana

Gost
Dobila sam menstruaciju na vreme,medjutim trajala je samo dva dana,sto mi se nikada u zivotu nije desilo.Sta moze da bude uzrok?Kod ginekologa idem redovno,poslednji put sam bila pre dva meseca i nemam nikakvih problema.
 
Pitanje za user "gost32"-da li si imala normalne simptome pred dobijanje.Mene je boleo stomak,kao i obicno,dan pred dobijanje sam otplakala(kao i obicno),svi pms simptomi su bili tu.Medjutim,jos tokom drugog dana primetila sam da menstruacija nije bas uobicajena,a treceg dana pojavio se samo mali trag,iscedak,i to je bilo sve.Tako si me bacila u taj trip trudnoce sada,da ne mogu da se smirim.
 
gost32:
Meni se to desilo oba puta kad sam bila u drugom stanju.

Isti slucaj. U obe trudnoce sam imala "laznu" menstruaciju, sa svim simptomima kao i obicno, samo je trajala krace i nije bilo pravog krvarenja kao i obicno. Vrlo moguce da je trudnoca, ali ne i jedino moguce. Zato pravo kod ginekologa ili u najblizu laboratoriju na test.
 
Za prvo sam sigurna da je bio clear blue, a za drugo zaboravila sam marku, ali isto neki za rano utvrdjivanje...registruju trudnocu tako sto reaguju na neki hormon koji se samo tada javi,ali izgleda da ga neke zene imaju ispod praga za registraciju pa test bude negativan. Zato je mozda najbolje otici lekaru i on utvrdi sta je.
 
sta je u pitanju?:
Moji simptomi:menstruacija trajala dva dana,potom tri dana samo braonkasti iscedak,javljaju se bolovi u dnu stomaka i jajnicima,od zadnjeg odnosa proslo 17 dana,koriscen kondom.
Uvek u takvim situacijama treba uraditi test za trudnocu.Posle toga posetiti ginekologa,radi iskljucenja neke infekcije ili upale jajnika...naravno sve moze biti i posledica ovih vremenskih promena.Zensko telo pa time i ciklus reaguju na promene vremena,stres,promenu prebivalista...
 

Back
Top