Mtv

Da li Gledate Mtv

  • da,swakako!

  • nema shanse!

  • jednom nedeljno

  • Wrlo retko

  • Da cesto


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
i sta da izaberem kada ga ne gledam ni "vrlo retko" ni "cesto", nego izmedju (u proseku svaki drugi dan po malko)? i ako si ponudio "jednom nedeljno" kao izbor, reci mi da li je to redje ili cesce od "vrlo retko"?
 
Vise gledam vh1..jedino party zone..i najaci strutter:klap:
STRUTTER%20net%20COVER.jpg
 
Pa ja gledam samo Mtv Adria, koji je chisto s. ranje, msm jedino mi se svidja shto pushtaju neke nashe pesme, ali imaju jako glupe emisije, ipak me sada vishe privlachi vh1.....
 
pretpostavljam da genije iza ankete gleda redovno mtv jer pise pod utisajem engleskom.
zasto svi ne sjasu sa tog sh,ch i slicno.
ni w ne kontam.
jedistvenost se izrazava stavom, a nE nAciNom piSaNJa.
ili kako vec idu te fore.
 
pretpostavljam da genije iza ankete gleda redovno mtv jer pise pod utisajem engleskom.
zasto svi ne sjasu sa tog sh,ch i slicno.
ni w ne kontam.
jedistvenost se izrazava stavom, a nE nAciNom piSaNJa.
ili kako vec idu te fore.

Pa shta, i ja tako kucam, pa imam svoj stav prema svemu tome, to nema nikakve veze s temom, niti bilo s chime drugim, ja pishem tako jer sam navikla, i nishta ne moze da me odvikne, ne moze niko da me uchi niti da me ispravlja u svemu ovome......
Realno i ne interesuje me shto si ovo napisao/la, ali ja sam ovde odavno i chitajuci komentare, nauchila sam da ovako kucam, i meni nishta ne smeta, pa ne vidim zashto bi i tebi....:)
 
Gledala sam onu Tilu Tekilu posto mi je bilo bas zanimljivo dokle je doguralo emancipovanje sveta...
Dok nasi takmicari vise na gradilistu da bi sebi izgradili krov nad glavom posto ni to nemaju, MTV-jevi se bore za ljubav neke tamo egocentricne biseksualke.Ne znam koliko to ima veze sa realnoscu, ali MTV onu palatu i krevet za 20 osoba zove Realiti show.
Pravi socioloski fenomen.Sa njim moze da se nadmece jedino Girls form the Playboy mansion na TVE.
 
MTV je tesko smece od kanala bar ovaj koji se kod nas nude a prvo je bio nemacki koji je gori od Granda a sada ovaj Adria koji je ocaj ali u odnosu na nemacki je vrh.

Ne znam na sta lici engleski MTV danas ali nekada je bio vrhunski kanal.
 
Juče sam onako pustio nekih 3 sata na tv-u MTV Adriu i ništa posebno nisam video - monotonija od muzike...čak mi se više svidelo šta puštaju na bugarskom Party TV-u.
 
Ahaaaa.Sorry!
Ja mislila-odgovaras na temu,kad ono...
Anywayz,i ja prvi put cujem za to nesto bugarsko.

Roomraiders su i meni bili super.
Sad ima neki Virgin diaries.Bas daleko idu sa tim reality temama.Pitam se gde ce se zaustaviti.
 
MTV Europe pre 15 godina je bio vrh - najbolja televizija svih vremena. Ray Cokes, Rebecca De Ruvo, Steve Blame, Pip Dann, Davina McCall to je bila luda ekipa.

A sadashnji je dno. Muzike gotovo da i nema, samo neke nedotupavne emisije o lomljenju ruku, nogu, ko ce koga, pa onda gay ko ce koga, ali kad su dosli do bi ko ce koga onda sam definitivno presao na VH1.
 
Ahaaaa.Sorry!
Ja mislila-odgovaras na temu,kad ono...
Anywayz,i ja prvi put cujem za to nesto bugarsko.

Roomraiders su i meni bili super.
Sad ima neki Virgin diaries.Bas daleko idu sa tim reality temama.Pitam se gde ce se zaustaviti.

Da virgin diares je bash sra.nje...Ali meni se bash
swidja ono "Sweet Sixteen"
 
MTV je tesko smece od kanala bar ovaj koji se kod nas nude a prvo je bio nemacki koji je gori od Granda a sada ovaj Adria koji je ocaj ali u odnosu na nemacki je vrh.

Ne znam na sta lici engleski MTV danas ali nekada je bio vrhunski kanal.

Na satelitu imaš jedno 30 MTV-a.....(sortiranih po zemljama za koju su namenjeni, pa greatest hits, pa brand new, pa ovo - pa ono). U engleskoj takođe imaš ceo MTV paket programa,tako da sa brojem stanica opada kvalitet.
 

Back
Top