DSS nije mesto sa radikalima

"Ako želimo da se naša deca školuju na najjačim evropskim univerzitetima kao i pre sto godina, da tamo stiču i profesionalna iskustva, da putujući šire horizonte i upoznaju svoje vršnjake, za to nam je potrebna EU."

Odlično, još samo da nam EU pošalje i pare da pošaljemo našu decu u EU...

Kao i obično, iz ovoga se vidi da neki misle samo na svoje džepove i na SVOJU decu.
 
Ako Tadic samo pokusa formirati vladu sa DSS ,izgubice najmanje trecinu glasaca ,u to sam apsolutno siguran,to vazi i za glasove moje familije.:rtfm::rtfm::rtfm:

Ne moze vise V.Kostunica biti predsednik vlade ,cak ni ministar.

Posle svega sta je laprdao u predizbornoj kampanji i svega onog sta je radio u svojoj politickoj karijeri,on vise nije zasluzio tako nesto.
Jedino sa njegovom smenom sa cela DSS-a i njegovih tajkuna(Sormaz,Loncar,Mladenovic,Borko Ilic,da ih ne nabrajam sve) ta stranka bi opet bila prihvatljiva kao koalicioni partner proevropskim strankama.:klap::klap::klap:
 
pa i ja ne vidim problem u toj saradnji sa radikalima al ocigledno da Parivodic vidi
Битно је да нико у ДС-у и ЛДП-у не види проблем у сарадњи са СПС-ом, можда ускоро оду и да се поклоне сенима Милошевића, јер обе странке имају велику жал за својим великим вођама, или како већ то срочи наш Председник :lol:
 
Iskreno receno, muka mi je od DSS-a, ali ako bi odjebali Kostunicu i suludu garnituru, kojom se okruzio, mozda ne bi bilo lose da udju u vladu i dobiju npr. Ministarstvo vera, sporta, poljoprivrede... Sto bi se reklo, neka se ... zaboravih termin koji su koristili posle izbora nakon Djindjicevog ubistva, kada su ucenjivali DS.
 
Iskreno receno, muka mi je od DSS-a, ali ako bi odjebali Kostunicu i suludu garnituru, kojom se okruzio, mozda ne bi bilo lose da udju u vladu i dobiju npr. Ministarstvo vera, sporta, poljoprivrede... Sto bi se reklo, neka se ... zaboravih termin koji su koristili posle izbora nakon Djindjicevog ubistva, kada su ucenjivali DS.

Nikako.
Ako bi se resili Kostunice dr Vojislava i njegove ekipe, pa proveli u opoziciji 4 godine i malo razmisljali o svojim recima i postupcima, onda bi tek mogli da pricamo o njihovom ulasku u vladu.
A ne ovo, dok su mislili da ce sastaviti vladu nisu pominjali DS, a sad kad vide da je duvanje za vlast, onda kao ebes radikale nama je mesto sa DS-om.....
Nije nego....
 

Back
Top