Seks na poslu,za i protiv...

kako si to kropovo bronsona....sex sa koleginicama to ono na faxuje sooper........u kolektivu...nikako...još kad ti kolektiv ima sve žene....6 komata.....doomreš.....nije dobro ni kad kao sarađooješ sa nekom firmom poonom žena....nekom apotekarskom ustanovom.....ili tako nešo....pa se smoovaš..u stvari ne znaš ni kako se to desilo...kad ono uhvatiš sebe da blejiš na telefonu i viđaš se sa nekom..........misim...dok se ispostavi da je psihopata...a njen moož radosav ti samo nije zamanuo sekirčetom iznad organa.......već si dobrano usro stvar..................da skratim...sex sa koleginicama treba izbegavati u širookom looku......izbaciti ad acta iz glave i iz jaja............e i da.....u nekim firmama kod nas...uvedena je statootom firme ...zabrana sklapanje ljoobavnih odnosa unootar kolektiva..........to se potpiše kad te zaposle.......postoje 2 ili 3 takve firme....i nema veze da li si samac...i ona sama....i sve kao sooper...doboćete aootomatski otkaz..........misim, to je zapadna praksa........
 
Poslednja izmena:
kako si to kropovo bronsona....sex sa koleginicama to ono na faxuje sooper........u kolektivu...nikako...još kad ti kolektiv ima sve žene....6 komata.....doomreš.....nije dobro ni kad kao sarađooješ sa nekom firmom poonom žena....nekom apotekarskom ustanovom.....ili tako nešo....pa se smoovaš..u stvari ne znaš ni kako se to desilo...kad ono uhvatiš sebe da blejiš na telefonu i viđaš se sa nekom..........misim...dok se ispostavi da je psihopata...a njen moož radosav ti samo nije zamanuo sekirčetom iznad organa.......već si dobrano usro stvar..................da skratim...sex sa koleginicama treba izbegavati u širookom looku......izbaciti ad acta iz glave i iz jaja............e i da.....u nekim firmama kod nas...uvedena je statootom firme ...zabrana sklapanje ljoobavnih odnosa unootar kolektiva..........to se potpiše kad te zaposle.......postoje 2 ili 3 takve firme....i nema veze da li si samac...i ona sama....i sve kao sooper...doboćete aootomatski otkaz..........misim, to je zapadna praksa........
Pa kad si sam među ženama na*baćeš kako god okreneš...s druge strane strane ako imaš koleginice koje su single,moraš da se opredeliš,flertovanje obično nije dovoljno da one funcionišu kako treba...a ako bih radio u firmi koja donosi takve akte kao što si naveo,uvek bih se opredelio za žene.Pare umem da zaradim,a mislim da je mnogo bitnija stvar da je čovek srećan i zadovoljan,a ako su žene zadovoljne i posao ide kako treba,skoro uvek.
 
Nije loše, malo zna da se zakomplikuje, pa onda malo više. :roll:
Ali ako sve funkcioniše kako treba, nema razlike da li je koleginica
ili ne. Jedina mana je što je viđaš po ceo dan i pred kolegama nema iskazivanja
emocija i to zna da ubije u pojam.
E' da, i zavist koleg-a/inica zna da bude nezgodna. :roll:
Ima u vezi ovoga štošta da se ispriča, ali mi je neprijatno, baš.
Recimo da zavisi od okruženja...
 
Meni su uvijek bili interesanti Albanci, koji nakon provedene prve bracne noci moraju da pokazu krvavu posteljinu kao dokaz da je zenka bila nevina.
Mi izgleda da gutamo ove deflorirane u ogromnim kolicinama.
Ovo akonto Waisovog komentara ;)
 
U današnje vreme, mali srpski preduzetnici polako se uče redu i disciplini, ali to ne znači da to čine s radošću jer u njima ipak čuči mali Srbenda u čijim genima tinja strast za vlašću, autoritarnom ophođenju i naposletku - porobljavanju. A žene, opšte je poznato, žude za tim da budu savladane, uprkos medijskoj i svakoj drugoj edukaciji kojoj su podvrgnute u ova, ah, sumorna vremena.

e...pa kao žene savladane........a ja sam sigooran da ne sve....ali dobar deo...ogromna većina žena .....su inicijatori ljoobavnih vragolija sa kolegama.......i to bez obzira na statoos.....misim, pa ne starooju mooškarci odmerene, decentne i stroge..i tek napamert.....ako iskljoočimo sivonje i siledžije....žene su te koje pokreću flert, sex .....i to iz raznoraznih razloga...al to već znaju moćnici...........kakav je tu dil.........e pa najveći broj firmi kdo nas su kriminalna udrooženaja ili koopleraji ili to sve skoopa...
 
e...pa kao žene savladane........a ja sam sigooran da ne sve....ali dobar deo...ogromna većina žena .....su inicijatori ljoobavnih vragolija sa kolegama.......i to bez obzira na statoos.....misim, pa ne starooju mooškarci odmerene, decentne i stroge..i tek napamert.....ako iskljoočimo sivonje i siledžije....žene su te koje pokreću flert, sex .....i to iz raznoraznih razloga...al to već znaju moćnici...........kakav je tu dil.........e pa najveći broj firmi kdo nas su kriminalna udrooženaja ili koopleraji ili to sve skoopa...
Jeste,žene konzumiraju flert u ogromnim količinama,a za seks moraš da budeš jako strpljiv i taktičan,da ne bi na**bao...flert je na kraće staze dovoljan za dobru atmosferu na poslu.:whistling:
 
Protivan samoj ideji. Svako upuštanje u besmisleno odnose sa kolegama samo sprečava da se u radnom vremenu obavlja posao za koji si plaćen, takođe takve kombinacije ne dozvoljavaju da jednom kada sve pukne jednostavno izbegneš tu osobu (osim da neko napusti firmu, dakle uvali sebi k...), i na posletku od svega jedino što može da postane je žvala koju će dežurni ogovarači da prevaljuju preko usta još dugo vremena. Treba postaviti granicu na flertu koliko da se ljudi opuste malo i ni korak dalje
 
Poslednja izmena:

Back
Top