Kako da ustedite ne skupom gorivu?

miodragm2

Zainteresovan član
Poruka
149
POBIJEDITE RASTUĆE CIJENE GORIVA!
UŠTEDITE NA TROŠKOVIMA GORIVA -10%-20%-30%
 

Prilozi

  • Atest-Hundai.jpg
    Atest-Hundai.jpg
    35,9 KB · Pregleda: 8
  • Atest-Hundai-tehnicki.jpg
    Atest-Hundai-tehnicki.jpg
    30 KB · Pregleda: 6
  • GRAS-Sarajevio-01.jpg
    GRAS-Sarajevio-01.jpg
    38,8 KB · Pregleda: 5
  • GRAS-Sarajevio-02.jpg
    GRAS-Sarajevio-02.jpg
    45,4 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Dolaze Mujo i Fata na benzinsku pumpu i kaze Mujo onom sto toci."sipaj mi 50 litara vode u rezervoar.",a radnik ce:Pa valjda goriva,kako vozite na vodu? Mujo izvadi neke tablete iz dzepa i kaze,da on samo natoci vodu u rezervoar i onda ubaci tu tabletu i tako vozi.Na to radnik na pumpi poce da ubedjuje Muju da mu proda te tablete,i posle duzeg cenkanja mujo pristade da mu proda za debele pare.Usavsi u kola poce da se radosno trlja parama o bradu i da se smeska,a na to ce Fata:"Crni Mujo na sta cemo sad mi da se vozimo?" a Mujo ce na to:"Pa na plin kao i do sad"
 
sa plinom radi na ovaj nacin
Evo ovako nam je receno, a ja samo prenosim, dakle nije moje iskustvo:

Trebalo bi (a ja prvi nisam tako radio, jer mi niko nije rekao) da se autom koji
koristi plin bar 10% (1/10) kilometraze prelazi na benzin. Taj benzin se tretira
tabletom kako je i receno (moze i dvostruka doza prva dva rezervoara). Uz
postovanje navedenog ostvaruje se oko 10% ustede pri koriscenju plina...

Izvor informacije, Ratko Filipic, Bijeljina, GOLD FFI

Pozdrav svima!
 
Aj pogodite ko je držao masovne prezentacije u Srbiji za FFI... :ok:
Tablete se ne koriste za plin.
Ja vozim na dizel i imam uštedu oko 12% na otvorenom, i oko 22% u gradu.
Kome se ošteti nešto na kolima od tablete ima odštetu 1.000.000 dolara (imam dokument).
Ali kod nas postoje poteškoće za ovaj posao, a neke od njih su:
- ne može da se sipa za 100 - 200 dinara, nego bar za 2000 ili pun rezervoar
- mnogi voze na plin, a za plin se tablete ne koriste
- obavazna mesečna kupovina
- godišnja članarina
- ...
Za one koji troše mnogo goriva se svakako isplati, ali za male potrošače bolje samo kupite tablete i uštedite na gorivu 10-20% u proseku. Na godišnjem nivou može da se uštedi za registraciju ili gume...
Pozdrav svima...
 
http://www.vojan.myffi.biz/FFI/Uploads/Documents/English/PDF/EPA_registration_info_pkge.pdf
Ovo je dokumenat o jednoj "sitnoj" kompaniji koja nešto tamo objašnjava, pa pogledajte koga interesuje...

A ko hoće da uštedi 2% direktno kroz Lyoness, može da učlani 2 člana svoje familije pa sebe, i na taj način pri svakoj kupovini dobije 0.5% + 0.5% + 1%, i to ne samo na gorivu, nego na svemu postojećem. A i ostatak rabata će da uštedi - sakupi na sboj bonus račun, i obezbedi sebi i nove vidove zarade...
 
Ima li ta firma zvanicnog distributera u Srbiji? Pri tome ne mislim da svercere koji imaju adrese na hotmailu.

Kako funkcioniše kupovina:
- Naručite proizvod direktno od proizvođača preko interneta - platite platnom karticom VISA ELECTRON neke banke.
- Dobijete pošiljku na kućnu adresu bez carine, ili Vas pozovu u odsek za carinu, da platite carinu i podignete proizvod, ili već preračuna neki carinik iznos i platite poštaru kada Vam donese na kućnu adresu.
- Sve je legalno, i nije šverc.
- Ušteda bi trebala da se oseti posle 2 potrošena rezervoara. Jedna tableta košta oko 2 evra, a stavlja se na oko 70 litara, i na 10% uštede to je oko 10 evra, znači svaki uloženi novac se vrati bar 4-5 puta više, ako samo trošite proizvode, a ako i radite može i da se zaradi...
- Proizvod je ekološki, i kada dođe i kod nas zakon o izduvnim gasovima, svi će morati ili da koriste ove tablete (ili nešto drugo), ili da kupe katalizator (min. 500 evra), da bi mogli da registruju kola.
- Pitajte osnivača teme da Vam objasni poedinosti, a ako baš treba i ja sam tu da mu pomognem...
 
Poslednja izmena:

Back
Top