Šta je govorio Palma

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
- Biće tu u jagodinskom muzeju voštanih figura Đinđić, Ceca, patrijarh Pavle, sveti Sava... Biće i Koštunica, samo još neće biti figure Tadića. On mora prvo da kupi svoj stan, svoju kuću. Kako ja da ga stavim u svoju kuću a on nema svoju? - pitao se gradonačelnik Jagodine april ove godine, zaboravljajući pri tom da je do pre samo pola godine tom istom Tadiću ironično nudio krov nad glavom.

- Vrlo sam rad da pomognem gospodinu Tadiću ukoliko ne pobedi na izborima. Predlažem mu da se doseli u Jagodinu i opština će mu dodeliti trosoban stan od sto kvadrata. Evo, javno ga pozivam. Ukoliko ne bude imao krov nad glavom, neka dođe ovde - rekao je Palma u decembru 2007. Njegov koalicioni partner Ivica Dačić pokazao je manje razumevanja za Tadićev problem.

Ne zna se tačno na koga je Palma mislio kada je aprila ove godine, gostujući u “Utisku nedelje”, izjavio da “ako treba homoseksualci da me vode u Evropu, ostaću u Končarevu da čuvam ovce”. Gradonačelnik Jagodine tada je rekao i da u vladu neće sa onima zbog kojih žene i devojke moraju u manastire zbog sve većeg broja pedera.

Kao što nije štedeo njihovog predsednika, Palma nije birao reči ni kada je govorio o ostalim funkcionerima u DS.

- Vi ste svi bedni slepci... Ovaj spava kod tetke na kauču, vi nemate auto - kratko je Palma odbrusio svom imenjaku Šutanovcu aprila ove godine.

Kad je reč o SSP, i o njemu je Dragan Marković imao sasvim drugačije mišljenje nego danas.

- Siguran sam da vlade u ovakvom sastavu neće biti posle 11. maja. Biće u njoj neki drugi ljudi, a i sastav sadašnjeg parlamenta biće izmenjen najmanje 30 odsto, i to bi oni koji nameravaju da potpišu SSP trebalo da imaju na umu - izjavio je Marković 29. aprila, dodavši da “u ovom političkom trenutku niko nema pravo da potpiše SSP”.
 
Trosoban stan od 100 kvadarata ... :lol:

Ja bi pristao i na dvosoban od 300 kvadrata.
c007.gif
 
- Biće tu u jagodinskom muzeju voštanih figura Đinđić, Ceca, patrijarh Pavle, sveti Sava... Biće i Koštunica, samo još neće biti figure Tadića. On mora prvo da kupi svoj stan, svoju kuću. Kako ja da ga stavim u svoju kuću a on nema svoju? - pitao se gradonačelnik Jagodine april ove godine, zaboravljajući pri tom da je do pre samo pola godine tom istom Tadiću ironično nudio krov nad glavom.

- Vrlo sam rad da pomognem gospodinu Tadiću ukoliko ne pobedi na izborima. Predlažem mu da se doseli u Jagodinu i opština će mu dodeliti trosoban stan od sto kvadrata. Evo, javno ga pozivam. Ukoliko ne bude imao krov nad glavom, neka dođe ovde - rekao je Palma u decembru 2007. Njegov koalicioni partner Ivica Dačić pokazao je manje razumevanja za Tadićev problem.

Ne zna se tačno na koga je Palma mislio kada je aprila ove godine, gostujući u “Utisku nedelje”, izjavio da “ako treba homoseksualci da me vode u Evropu, ostaću u Končarevu da čuvam ovce”. Gradonačelnik Jagodine tada je rekao i da u vladu neće sa onima zbog kojih žene i devojke moraju u manastire zbog sve većeg broja pedera.

Kao što nije štedeo njihovog predsednika, Palma nije birao reči ni kada je govorio o ostalim funkcionerima u DS.

- Vi ste svi bedni slepci... Ovaj spava kod tetke na kauču, vi nemate auto - kratko je Palma odbrusio svom imenjaku Šutanovcu aprila ove godine.

Kad je reč o SSP, i o njemu je Dragan Marković imao sasvim drugačije mišljenje nego danas.

- Siguran sam da vlade u ovakvom sastavu neće biti posle 11. maja. Biće u njoj neki drugi ljudi, a i sastav sadašnjeg parlamenta biće izmenjen najmanje 30 odsto, i to bi oni koji nameravaju da potpišu SSP trebalo da imaju na umu - izjavio je Marković 29. aprila, dodavši da “u ovom političkom trenutku niko nema pravo da potpiše SSP”.

bice to jaka i stabilna koalicija....
 
JAGODINA - Dragan Marković Palma, lider Jedinstvene Srbije, najavio je pre nekoliko dana da je njegova stranka odlučila da uđe u vladu sa DS ili da ide na nove izbore.

- Ili će biti napravljena vlada sa DS, ili idemo na nove izbore, to je definitivan stav JS - poručio je Palma i dodao da se stavovi DS u potpunosti podudaraju sa programom JS.

Sve to, naravno, ne bi bilo čudno da neprikosnoveni gospodar Jagodine nije donedavno iz svih oružja napadao DS i Borisa Tadića!

- Naravno da je isključena koalicija s Tadićevim demokratama - izjavio je Palma za naš list 2. aprila ove godine, dakle pre izbora. On je izrazio nadu da će posle 11. maja s formiranjem nove vlade bez DS i uključivanjem novih ljudi u pregovarački tim prestati proces priznavanja nezavisnosti južne srpske pokrajine.

- Biće tu u jagodinskom muzeju voštanih figura Đinđić, Ceca, patrijarh Pavle, sveti Sava... Biće i Koštunica, samo još neće biti figure Tadića. On mora prvo da kupi svoj stan, svoju kuću. Kako ja da ga stavim u svoju kuću a on nema svoju? - pitao se gradonačelnik Jagodine april ove godine, zaboravljajući pri tom da je do pre samo pola godine tom istom Tadiću ironično nudio krov nad glavom.

- Vrlo sam rad da pomognem gospodinu Tadiću ukoliko ne pobedi na izborima. Predlažem mu da se doseli u Jagodinu i opština će mu dodeliti trosoban stan od sto kvadrata. Evo, javno ga pozivam. Ukoliko ne bude imao krov nad glavom, neka dođe ovde - rekao je Palma u decembru 2007. Njegov koalicioni partner Ivica Dačić pokazao je manje razumevanja za Tadićev problem.

- Apsurdno bi bilo da se dođe u situaciju da poslanici skupljaju novčani prilog da se bivšem predsedniku kupi stan. Što se mene tiče, nema problema, odvojio bih neki dinar, ali mislim da bi pare trebalo da daju direktori javnih preduzeća, pošto oni imaju višak - smatra Dačić.

Ne zna se tačno na koga je Palma mislio kada je aprila ove godine, gostujući u “Utisku nedelje”, izjavio da “ako treba homoseksualci da me vode u Evropu, ostaću u Končarevu da čuvam ovce”. Gradonačelnik Jagodine tada je rekao i da u vladu neće sa onima zbog kojih žene i devojke moraju u manastire zbog sve većeg broja pedera.

Kao što nije štedeo njihovog predsednika, Palma nije birao reči ni kada je govorio o ostalim funkcionerima u DS.

- Vi ste svi bedni slepci... Ovaj spava kod tetke na kauču, vi nemate auto - kratko je Palma odbrusio svom imenjaku Šutanovcu aprila ove godine.

Kad je reč o SSP, i o njemu je Dragan Marković imao sasvim drugačije mišljenje nego danas.

- Siguran sam da vlade u ovakvom sastavu neće biti posle 11. maja. Biće u njoj neki drugi ljudi, a i sastav sadašnjeg parlamenta biće izmenjen najmanje 30 odsto, i to bi oni koji nameravaju da potpišu SSP trebalo da imaju na umu - izjavio je Marković 29. aprila, dodavši da “u ovom političkom trenutku niko nema pravo da potpiše SSP”.

Zanimljivo je i držanje Borisa Tadića, koji je na sve Palmine napade odgovarao priznanjem da zna da u ovoj situaciji nije uputno govoriti bilo šta protiv JS “zbog osetljivosti trenutka.”
 
Ja bash mislim da se Palma evropejac uklapa idealno u intelektualni profil prosechnog glasacha zute kulture.Samo je on za razliku od licemera iskren spram onoga shta jeste,ne folira se da je urban kad je najobichniji ljakse.
 
Evo šta je MIĆUNOVIĆ o Palmi govorio 2006.god.
Sa sajta DS

"Da li će DSS biti naš partner u formiranju nove vlade nakon ovih izbora zavisiće od toga s kim je. Ako DSS sa sobom bude vukao i Palmu. mislim da ćemo imati teškoće" - izjavio je u intervjuu za novosadski "Dnevnik" predsednik Političkog saveta DS Dragoljub Mićunović, koji najavljuje da će ove nedelje Predsedništvo DS-a usvojiti program rada nove vlade koji je doneo Savet stranke na čijem je čelu.

-Vaši poslednji nastupi pokazuju da ne gajite preterane simpatije prema "narodnjačkom bloku", koji predvodi lider DSS, premijer Vojislav Koštunica?

"Moram priznati da sam začuđen formiranjem takve koalicije, mada je to urađeno s nekakvim 'stepenovanjem'. Sada DSS ulazi u koaliciju s NS-om i više ih se, kao, ne tiče šta će da radi njegov lider Velimir Ilić. A NS onda uvodi SDPO i JS, odnosno Dragana Markovića Palmu?!"

"Mene čudi da oni nisu razmišljali o tome kako će izgledati ako budemo morali da pravimo zajedničku vladu u kojoj bi se nalazio Palma. Jer, to pitanje nije više samo programsko. Ako ne možemo sa SRS-om, zašto bismo mogli s Palmom, koji pripada stranci koja je bila još žešća i sumnjivija nego što su bili radikali?
I iznenađen sam što se DSS sa njima ujedinio u zajednički projekat. Ne mislim da je to nešto što treba da pokaže veliku sreću Srbiji, jer u tome ima dosta i retrogradnog, patrijarhalnog. demagoškog. I to što se tiče Palme, pa često i Velje Ilića, ne znam da li može da se smatra pravim demokratskim jezikom ili demokratskim programom."
........................................................

P.S.
I td i tsl...............što bi NAROD rekao PLJUVALO-LIZALO-u društvo ISTIH..........
 

Back
Top