sta raditi ako se "ohladite" od decka/devojke zbog

DJ_MaRe:
Ana-Marija:
DJ_MaRe:
cim si ti pocela da se dvoumis, nece nista dobro da ispadne ni sa bivsim, a ni sa ovim sa kojim si sada... Eh, dosadile ste mi vise vi devojke koje ne znate da cenite ono sto imate... Zivot ste mi bre zagorcale...!!!!!!!!
I meni su zivot zagorcali takvi muskarci... :roll:
ah, najzad neko ko me razume... :wink:
Razumem te u potpunosti i ja,na primer,znam sta hocu,ali to sto ja hocu ne mogu da nadjem!!! :evil: Nema ga ni u apoteci :lol: :lol: :lol:
 
Ana-Marija:
DJ_MaRe:
Ana-Marija:
DJ_MaRe:
cim si ti pocela da se dvoumis, nece nista dobro da ispadne ni sa bivsim, a ni sa ovim sa kojim si sada... Eh, dosadile ste mi vise vi devojke koje ne znate da cenite ono sto imate... Zivot ste mi bre zagorcale...!!!!!!!!
I meni su zivot zagorcali takvi muskarci... :roll:
ah, najzad neko ko me razume... :wink:
Razumem te u potpunosti i ja,na primer,znam sta hocu,ali to sto ja hocu ne mogu da nadjem!!! :evil: Nema ga ni u apoteci :lol: :lol: :lol:

Pa veroatno ti vasi ivi sto vas nerviraju, sve i da nisu znali sta hoce po vasim recima, znali su sta nece :cry:
 
Ana-Marija:
DJ_MaRe:
Ana-Marija:
DJ_MaRe:
cim si ti pocela da se dvoumis, nece nista dobro da ispadne ni sa bivsim, a ni sa ovim sa kojim si sada... Eh, dosadile ste mi vise vi devojke koje ne znate da cenite ono sto imate... Zivot ste mi bre zagorcale...!!!!!!!!
I meni su zivot zagorcali takvi muskarci... :roll:
ah, najzad neko ko me razume... :wink:
Razumem te u potpunosti i ja,na primer,znam sta hocu,ali to sto ja hocu ne mogu da nadjem!!! :evil: Nema ga ni u apoteci :lol: :lol: :lol:
Ima ima evo pitaj apotekarku
 
Nadjem novog decka. Eto, kada se ohladim od ovog smuvacu se sa covekom mog zivota. Dva puta sam ga videla danas. Nosi neki slatki sesiric protiv sunca. Beli. Kako je sladak! Sve sam sredila, samo nikako da dodjem do te male. Male, sto mi srce cupa iz korena.

Molim te, pojasni nam sada kada si nam već zagolicala maštu još jednim dešavanjem iz svog života!:ok:Ko je ta mala i zašto ti zagorčava život?
Da li je to njegova bivša, njegova sadašnja?:think:Njegova ćerka koja tebe iz nekog razloga ne voli?:per:Tvoja zla sestra bliznakinja koja se zove Narodna Pevačica?:zper::zper:

:hvala:
 
Ne. Ne. Vidim da si nova na forumu i da ne pratis sta se zbiva. Reci cu ti u kratkim crtama. Imam decka, u vezi sam vec mesec dana, medjutim, vec godinama mi se svidja jedan tip, koji je sladak. Ja sam ga savetovala da se malo modernizuje (teretana, garderoba, kozmetika i sl.). Medjutim, dosla mi je njegova zena sa kojom sam super, a super sam i sa njim, i rekla mi je da se ubacila neka mala, ona je isto pevacica, zbog koje se skroz promenio. Kupio je italijasnke cipele, novi parfemi, kosulje, pantalone, sav se promenio. ONda sam ja krenula u odlucnu borbu na vise frontova: njegovi roditelji, zena, deca. Cak sma i putovala sa njim pre neki dan. Moji fanovi su mogli da prate live streaming naseg putovanja preko Fejsbuka, posto sam imala lap top sa sobom. Njegova zena je konacno odlucila da se razvedu, a vec sam pricala i da imaju nekih problema, posto ona njega stalno samara, a njemu treba samo malo ljubavi, dok se ona zalepila, deca pa porodica. Tu decu sam isto smandrljala i obradila. Sve je super, ali nikako da uhvatim tu malu. Izgleda da me i kopira po oblacenju.

Sada sam napravila izuzetak, pa sam ti to ispricala, ali moras da pratis teme, jer ja ne volim da se spamuje bilo cija tema.
 

Back
Top