Divx na DVD?

Floria

Obećava
Poruka
92
Izvinite ako je pitanje bezveze, nisam ekspert... Zanima me da li je moguce teoretski i prakticno prebaciti film sa divx formata na dvd. Ako je moguce, kako? Pitam zato sto mi dvd player ne cita divx, a ne mogu dosta filmova da gledam na kompu, nekako mi nije najbolji dozivljaj.
Hvala unapred svima i pozdrav.
 
Sto se tice divx kvaliteta, nema veze. Novac za dvd? Na sta mislis? Diskove? Imam dvd player/rezac na kompu. A ovo sa graf kartom nisam razumela. Ja bih zelela da gledam divx film na dvd playeru nakacenom na tv koji ne cita divx nego samo dvd:) To je moj problem.
 
to ti je u principu uzaludan posao, prvo sto jako dugo traje, mislim na konverziju iz divx-a u dvd, a drugo imaces i muke da prebacis prevod u dvd format, jer nije isti prevod za divx i za dvd (ne vidi ih isto).
probaj ali ja sam jednom pokusao i batalio to. kao sto rece covek bolje uzmi tv kartu i gledaj lepo na tv-u direktno sa kompa

pozdrav
 
DVD player (ovaj na TV-u) sam dobila iz Italije, UNITED. Pise na kutiji sta sve cita (gomila formata), ali nema DivX:cry:

Ma i da ima divx opet moras narezivati..sa dvd-a..usb-a..znaci koristis vec komp zasto bi se maltretirala sa dvd playerom?
I jesi li probala onaj converter..koliko ce trajati..da li ti imas toliko vremena za svaki film?
 
Probala sam taj program i konvertovao mi je i narezao film za oko sat i 15 min, medjutim nema prevoda:cry: i posto je demo verzija na sredini slike se pojavljuje neki watermark svakih par sekundi, ostalo je u redu:)
 
Probala sam taj program i konvertovao mi je i narezao film za oko sat i 15 min, medjutim nema prevoda:cry: i posto je demo verzija na sredini slike se pojavljuje neki watermark svakih par sekundi, ostalo je u redu:)

Ja cu ti ako zelis iskopati negde free verziju..i da naucis spakovati prevod..da li vidis koje je to smaranje..vec bi ga odgledala:think:
 
Nije mi problem trajanje, pustis ga da radi... a i ne nameravam da konvertujem 10 filmova dnevno, nego je problem prevod i taj watermark. A stvarno nisam neki ekspert i pola vas ne razumem sta govorite:dontunderstand: Imam TV kartu u kompu, ali mislim... komp mi je u jednoj sobi a TV u drugoj, a graficka karta gde, u kompu? Ne znam koja je, ako mi kazete gde to da vidim, recicu vam. Da da, znam da ce polovina vas sada da pukne od smeha, ali ;)
 
Ma da samo što ćeš da razvlačiš kablove po celom stanu, jer ti komp i tv nisu u istoj sobi! A titl može da se ubaci u DVD film tokom konverzije onim programom i to direktno .srt file sa sve srpskim slovima, samo što ti to nisi znala da odradiš!
 

Back
Top