TATOO

typhoon:
zanima me kakvo misljenje nasi momci imaju o istetoviranim devojkama...i da li ga imaju uopste? A devojke da li bi,sta bi i gde istetovirale...

ja mislim da su izbusene i istetovirane devojke sljam isto kao i takvi muskarci i tako bi se i odnosio prema njima :twisted:
pa ko bi normalan to radio :?: :shock: :evil:
 
Captain Jack Sparrow:
typhoon:
zanima me kakvo misljenje nasi momci imaju o istetoviranim devojkama...i da li ga imaju uopste? A devojke da li bi,sta bi i gde istetovirale...

ja mislim da su izbusene i istetovirane devojke sljam isto kao i takvi muskarci i tako bi se i odnosio prema njima :twisted:
pa ko bi normalan to radio :?: :shock: :evil:
Slazem se 80%
 
izuzetno su mi gotivni tribali po zglobovima nogu, kao i recimo liniji lista... ukoliko je tatoo diskretan i umeren nemam apsolutno nista protiv...
 
Oni u predelu krsta ili ono koje su pola u gaciama dok druga polovina pokazuje put u centar :)
Slatki su i oni oko clanaka nogu ako su diskretni, ili na pleckama takodje mali i diskretni...mmmm :)
 
Captain Jack Sparrow:
typhoon:
zanima me kakvo misljenje nasi momci imaju o istetoviranim devojkama...i da li ga imaju uopste? A devojke da li bi,sta bi i gde istetovirale...

ja mislim da su izbusene i istetovirane devojke sljam isto kao i takvi muskarci i tako bi se i odnosio prema njima :twisted:
pa ko bi normalan to radio :?: :shock: :evil:

:shock: Ajde idi malo dr.kaj :)

Fali ti jedno dobro busenje ... :roll: penisa :twisted:

Btw. imam piercing i tattoo...i zamislite ista sam osoba, prosto neverovatno :lol:
 
Sve najbolje!!! Prosto me lože cice sa pirsingom,a i sam imam VEEELIKI tribal na ledjima!!! Kad malo bolje razmislim...imam želju da se i dalje šaram!!!Podržavam tatoo i pirsing 1000%!!! :twisted: :twisted:
 
wishfish:
O da, što da ne, varijaciju na temu predivnog jin janga na unutrašnjoj strani butine...Samo ne znam kada ću to odraditi, još nisam :)

...sve to prepustam tebi,slatka moja...
...unutrasnju stranu butkice-e to lutkice-odradjujemo...znam i kad'... :wink:
 
typhoon:
zanima me kakvo misljenje nasi momci imaju o istetoviranim devojkama...i da li ga imaju uopste? A devojke da li bi,sta bi i gde istetovirale...

Da li ste gledali film "Nije lako s muskarcima"?
....NE DOLAZI U OBZIR....:lol: :lol: :lol:
Prvo sam pomislila na piercing...MA NEEEEEE, nije to za dobre devojcice...posle dva dana...osvanula slatka mindjusica...
Onda sam pocela da razmisljam i o tetovazi...MA NEEEEEE....to tek nije za dobre devojcice...jedva docekah radni dan :lol:...i sta bi jedna azdaja mogla da istetovira....................leptirica....... naravno :lol:...
A da vam kazem gde...MA....NE DOLAZI U OBZIR.....:oops: :wink:.......samo cu da kazem da moj leptiric voli da ga ljube...:wink: :D
 
Tetovaža je jedno lično obeležije. Ako jedna osoba je zadovoljna svoojom tetovažom, dotična tetovaža može samo da ulepša.

Prevedeno ja sam za :)
 
tetovaze u cudo samo treba odabrati pravu i pravo mesto mogu da te izlude a mogu i da te nateraju da pomislis o doticnoj osobi kao o dileji znaci sve je u odabiru!!!!!!!!!!!!
 
pre izvesnog vremena,u jednom Novosadskom kaficu sam video jednu konobaricu koja je imala istetovirana ledja(kosac sa orlom na ruci),tome je toliko nalozilo da sam morao da je zamolim da mi to pokaze iz bliza,naravno samo je sela sa nama za sto i dozvolila mi da pogledam :(
pa... letir,ruza,tribal na guzi,repu ili grudima je svakako dobitna kombinacija,ali ni tribal ispod pupka nije los 8)
 
Ok je samo ako se nalazi na dijelu tijela gdje nema pristup svako oko.... U svakom slucaju savjetujem svakoga da dobro razmisli o tome sta i gde ce da se tetovira.....statistike kazu da se 70% ljudi pokaje prije ili kasnije.........

i takodje mislim da to polako izlazi iz mode....
 
Pa ludim za tetovazama, ali se ne bih istetovirala, pre bih neku privremenu, mozda se pokajem, a sto se tice pirsinga, u poslednje vreme razmisljam o mindjusi na jeziku, ali nemam hrabrosti, a ni para...
Ali uradicu to jednog dana, imam strasan osecaj!
 
ja mislim da su izbusene i istetovirane devojke sljam isto kao i takvi muskarci i tako bi se i odnosio prema njima :twisted:
pa ko bi normalan to radio :?: :shock: :evil:[/quote]
Ja sam jedna sasvim normalna i prosecna osoba. :lol:
Uz to istetoviran sam na jednom malom mestascetu.Ali zato imam minjusice na vise mesta.A i supruga mi je vise nego normalna.I pored svih pirsinga i tatua.
I otkuda ti takvo misljenje prema ljudiima koji na taj nacin ulepsavaju svoje telo.
Inace meni je to vise nego uredu.
 
Pre jedno 2 meseca probusila sam pupak i bas je sexy.
Sada razmisljam o jednom maleckom leptiru na donjem stomaku ali jos cu videti. Bojim se da mi ne dosadi. Svakako sam za tetovaze i piercinge na zeni ali naravno ukusne i ne preterano velike.
:)
 

Back
Top