Gotovo je gotovo....

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Lončar: Ne više sa SPS-om
13. jun 2008. | 13:11 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Funkcioner DSS-a Zoran Lončar izjavio da DSS više ne namerava da pravi vladu sa "nepouzdanim partnerima" i da SPS-u više neće biti potreban izgovor za koaliciju sa DS-om.

Lončar je u izjavi Tanjugu rekao da se očekuje da će početkom sledeće sedmice predsedništvo DSS-a zauzeti stav i doneti odluku o sudbini pregovora sa SPS.

"SPS u pregovorima za formiranje Vlade igra duplu igru i danju javno sa nama pregovora, a noću sa drugom stranom. Sve upućuje da SPS traži neki izgovor koji bi mu poslužio za pravljenje koalicije sa strankama oko DS", rekao je Lončar i dodao da socijalistima neće biti više potreban nikakav izgovor, jer DSS više nema nameru da pravi Vladu sa tako nepouzdanim partnerima.

On je naveo da su za donošenje takve odluke dovoljne činjenice da DSS i SPS različito vide suštinska pitanja o Kosovu i evropskim integracijama, kao i da SPS u pregovorima igra duplu igru.

Lončar je dodao da su se "u celu priču veoma aktivno uključili strani ambasadori i domaći tajkuni."

:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
 
koja budaletina ako cilja na miška imali su četiri godine fore za njega i ko više i hebe taj dss ako tako im i treba kada su mogli prošle godine da naprave vladu sa srs ali sad su završili,tako im i treba kada su glupi pa se kače sa mnogo prehebanijim igračima od njih,koštunica jeste preveo federelne spise ali je debeli koji misli da je betoven bio popularan kada je on bio mali vozi gl i ima zoo vrt ipak mnogo pametniji od njega,jedno je teorija i pametovanje u kabinetu a drugo rukovođenje so jagodina
 
Hm a kad je Bubalova zena protivzakonito dodeljivala Miskovicu plac u Kikindi i kad je sam Bubalo predlagao Milku Forcan na celo onog saveta za promociju srpske privrede onda im nisu smetali tajkuni ,ili kada je na prolece 2003. ambasador Montogomeri lobirao kod Zivkovica da se Kostunica ne uhapsi u "Sablji " kao jedan od potencijalno osumnjicenih za ucesce u atentatu onda su im i strani ambasodori bili super
uostalom zbog tog njihovog licemerja i laznog patriotizma imaju oko 5,6 % podrske u birackom telu
 
Poslednja izmena:
Hm a kad je Bubalova zena protivzakonito dodeljivala Miskovicu plac u Kikindi i kad je sam Bubalo predlagao Milku Forcan na celo onog saveta za promociju srpske privrede onda im nisu smetali tajkuni ,ili kada je na prolece 2003. ambasador Montogomeri lobirao kod Zivkovica da se Kostunica ne uhapsi u "Sablji " kao jedan od potencijalno osumnjicenih za ucesce u atentatu onda su im i strani ambasodori bili super
uostlom zbog tog njihovog licemerja i laznog patriotizma imaju oko 5,6 % podrske u birackom telu
Bas tako. :ok:
Ne zaboravi ko je odgovoran za nezakonitu prodaju C Marketa Miskovicu takodje.

Inace, imali su klasicnu pogresnu procenu koliko ce glasova imati posle izbora. Nadali su se da ce zbog Kosova i patriJotske price imati sasvim dovoljno za vladu. Tada pre izbora nisu ni pominjali SPS u bilo kojoj kombinaciji za buducu vladu-setite se Tominih izjava-bice vlada dss i srs....:rotf:
Ali tada se desi Fiat i SSP i ode mast u propast.....:rotf::rotf::rotf:

A sad nek se cesu sto ih je izdao ortak Misko i ostali tajkuni.
A za ambasadore nek se ne cude-direktno su odgovorni za paljenje americke ambasade, a sad kukaju na njih i misle da ameri nece to da im vrate....:dash::dash::dash:
 
Ma garantovano je Markowac u centralnoj otadžbinskoj upravi prima gerilske zadatke a eremita verovatno sa Mlohavim "analizira" situaciju....................:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:


Ајде бре не глупирајте се.....
Задовољни сте, добоћете владу по вашој мери и то је то.... Овакви изливи дебилизма не одговарају никоме..... А по најмање вама...... :nono::nono:
 
valjda je gotovo, imali su sansu kao ljudi da predju u opoziciju pa kad se poprave, mozda jednog dana..., ali oni ne daju vlast (vidi nusic sta je napisao pre 100 godina, a tek domanovic), nego je se drze k`o pijan plota

ovako ce i njihovima biti jasno,

a tajkuni, pa doci ce i taj dan da poloze racune, ako bude mir
 
Ајде бре не глупирајте се.....
Задовољни сте, добоћете владу по вашој мери и то је то.... Овакви изливи дебилизма не одговарају никоме..... А по најмање вама...... :nono::nono:

Nemoj da vređaš..............Niko ovde nije debil već se samo zezamo..............A ako je to za tebe debilizam kako onda nazvati sve one teme koje Markowac iz dana u dan diže a eremita onakve analize i zaključke postuje...................Smanji doživljaj............Niko se tebi ne obraća................:rtfm:
 
Nemoj da vređaš..............Niko ovde nije debil već se samo zezamo..............A ako je to za tebe debilizam kako onda nazvati sve one teme koje Markowac iz dana u dan diže a eremita onakve analize i zaključke postuje...................Smanji doživljaj............Niko se tebi ne obraća................:rtfm:


Па зезате се на крајње морбидан начин, а рећи ћу ти да се некако осећам прозваним јер сам члан СРС-а...... За те теме тамо можеш да видиш моје коментаре на њима, а исто мислим и о њима као и овим овде.... ПРЕТЕРИВАЊЕ.....
И да на крсју нисам никог лично увредио, али онакви изливи радости.... Постоје места где можеш тако да славиш........ :whistling::whistling::whistling::whistling:
 
Zar neki ovde još uvek imaju dovoljno elana da se raduju nekoj eventualnoj budućoj koaliciji SPS-a i DS-a? Ja nemam, i, protiv sam sve dok se Ivica Dačić, u ime svoje partije (a i u svoje lično) ne ogradi od politike Slobodana Miloševića i SPS tokom devedesetih. Nisam sentimentalna, ne interesuju me lažna pomirenja koja danas u "Politici" Đelić proglašava za nacionalna.

I šta je gotovo? Sjaši Murta da uzjaši Kurta, jaka podbeda :roll:
 
Пепео, ја искрено не бих славио владу са СПС, јер шта ће сада рећи бирачи, када нас врате у 90-те? Није то за славље, то је за тугу. Од те ЕУ нећемо видети ни цртицу са слова Е, а да не говоримо о другим стварима. Браћо, Срби, спремите се да Тадић и Чанак продају Војводину.
 
Zar neki ovde još uvek imaju dovoljno elana da se raduju nekoj eventualnoj budućoj koaliciji SPS-a i DS-a? Ja nemam, i, protiv sam sve dok se Ivica Dačić, u ime svoje partije (a i u svoje lično) ne ogradi od politike Slobodana Miloševića i SPS tokom devedesetih. Nisam sentimentalna, ne interesuju me lažna pomirenja koja danas u "Politici" Đelić proglašava za nacionalna.

I šta je gotovo? Sjaši Murta da uzjaši Kurta, jaka podbeda :roll:

Па ће онда да сјаши Курта и узјаши Мурту и тако у круг. Све у свему, повратак у 90-те нам не гине.
 
Zar neki ovde još uvek imaju dovoljno elana da se raduju nekoj eventualnoj budućoj koaliciji SPS-a i DS-a? Ja nemam, i, protiv sam sve dok se Ivica Dačić, u ime svoje partije (a i u svoje lično) ne ogradi od politike Slobodana Miloševića i SPS tokom devedesetih. Nisam sentimentalna, ne interesuju me lažna pomirenja koja danas u "Politici" Đelić proglašava za nacionalna.

I šta je gotovo? Sjaši Murta da uzjaši Kurta, jaka podbeda :roll:

a što da se ograđuje, kada će Tadija da mu ******, samo da ide sa njim u koaliciju...!:rtfm::whistling::whistling::whistling::thumbdown:
sign0027.gif
 
Пепео, ја искрено не бих славио владу са СПС, јер шта ће сада рећи бирачи, када нас врате у 90-те? Није то за славље, то је за тугу. Од те ЕУ нећемо видети ни цртицу са слова Е, а да не говоримо о другим стварима. Браћо, Срби, спремите се да Тадић и Чанак продају Војводину.

Tako ste pricali i da nam nece nikad dati EU da potpisemo SSP pa sta se desilo?
Ne moze sve odjednom, polako, do sada ste bili protiv EU a sad ste nestrpljivi da nas prime.:mrgreen:
 

Back
Top