Promocije mobilnih operatera

Адриан

Ističe se
Poruka
2.767
Baš nas u zadnjih nekoliko dana bombarduju svojim promocijama, pa evo najnovije tri, a vi recite da li ste ''okusili'' jednu od ove tri promocije i da li vam se dopadaju.

Uzgred, ova tema će okupljati sve promocije naših operatera.


VIP MOBILE - SPREMI PALČEVE!
U ponudi 1000 besplatnih SMS poruka do kraja jula
Vip od danas počinje privlačnu letnju promociju za nove i postojeće pripejd korisnike. Do kraja jula, svako ko kupi i aktivira Vipovu pripejd SIM karticu, dobiće 1000 besplatnih SMS poruka za komunikaciju prema svim nacionalnim mrežama (usluge sa dodatom vrednošću nisu uključene). Vipovi postojeći priprejd korisnici mogu da se uključe u ovu promociju jednostavnim slanjem SMS odgovora na broj 123468. Dodatni bonus SMS poruka dobiće prilikom sledeće dopune kredita od najmanje 200 dinara.

Nedavno regionalno istraživanje mobilkom austria grupe je pokazalo da su građani Srbije među najvećim korisnicima SMS usluge u istočnoj i jugoistočnoj Evropi, jer nedeljno u proseku šalju ili primaju 30 - 40 ovih poruka. Zbog toga je nova Vipova promocija idealna za sve pripejd korisnike koji žele da svoju pisanu komunikaciju tokom dva letnja meseca obavljaju potpuno besplatno.

Vip za naplatu mobilnih razgovora i dalje koristi jednostavnu, jedinstvenu pripejd tarifu od 4.9 dinara po minutu (plus PDV), dok je cena SMS poruka 1.9 dinara (plus PDV). Ova tarifa važi za sve pozive prema svim mobilnim i fiksnoj mreži u Srbiji, 24 sata dnevno, sedam dana u nedelji. Cena uspostavljanja poziva je 2.8 dinara (plus PDV).

Dodatne informacije o promociji mogu se dobiti pozivanjem Vipovog Korisničkog servisa na broj 060/1234, bez nadoknade.

Novi Vipovi pripejd SIM paketi/brojevi su dostupni širom Srbije, na više od 7000 kioska, u partnerskim radnjama ili u Vipovim prodajnim centrima.
(www.vipmobile.rs)

MTS - Obori svoj sms rekord!
Pošaljite prazan SMS na broj 200, po ceni od 200 din (sa PDV-om) i dobićete na poklon 1200 poruka ka nacionalnim destinacijama (ali ne i VAS poruke - poruke sa dodatnom vrednošću).

Ponuda važi za sve korisniki TIPI prepaid tarife.

Promocija traje do 31.07.2008. godine. Poklon od 1200 SMS poruka možete da aktivirate samo jednom, i u njih ne ulaze poruke sa dodatom vrednošću (poruke za naručivanje melodija, screen savera, prijavu na neke servise itd.)

Bonus poruke možete da iskoristite kad god želite, bez vremenskog ograničenja.
(www.mts.telekom.yu)

Telenor - Večeri besplatnih razgovora i poruka
Počevši od 13. juna, svi novi korisnici Telenor prepaid paketa dobili su specijalnu letnju promociju - besplatne SMS poruke u nacionalnom saobraćaju i besplatne razgovore u mreži od 20h do 24h.

Da bi se korisnik kvalifikovao za SMS promociju potrebno je da u periodu od 08h do 20h pošalje 8 SMS poruka ka bilo kojoj mreži. Ukoliko ispuni uslov, korisnik će dobiti besplatan SMS u nacionalnom saobraćaju od 20h do 24h istog dana. U toku jedne večeri na raspolaganju će mu biti čak 200 SMS poruka.

Za besplatne razgovore u mreži, dovoljno je napraviti 3 odlazna poziva u nacionalnom saobraćaju u periodu od 08h do 20h. Nakon ispunjenog uslova, korisnik će moći besplatno da poziva sve brojeve unutar Telenor mreže, od 20h do 24h, istog dana. 100 minuta besplatnog razgovora za jednu letnju noć.

Svi korisnici mogu da se kvalifikuju za obe promocije u jednom danu. Telenor besplatne večeri traju do 31. avgusta. Dakle, za 80 letnjih noći, korisnik može poslati čak 16000 besplatnih poruka i razgovarati 8000 minuta.
(www.telenor.rs)
 
Poslednja izmena:
Koristim mob manje od fixnog..muka mi je kad vidim da svako nonstop cacka po telefonu..slusalice na usima..ne gleda okolo..ne vidi ljude..sve te reklame mi ne privlace paznju..jedino ko daje mogucnost besplatnog biranja broja moze me nagovoriti da je pravi operater.
 
једино је ова за мтс добра, само, морао сам да се пребацима на типи тарифу плус да платим 200 дин, ал за 260 динара се добије 1210 порука, исплати се!
 
nesto mene ovde cudi...
odlucio sam se za mt:s ponudu, ali

Bio sam korisnik Cool tarife, i promenio tarifu u Tipi. Ako promenis tarifu u Tipi(ako je verovati govornom automatu) , dobijas 20 besplatnih SMS-ova. Znaci:
1220 free SMS-ova.

Uzgred, ja imam 1315, ali stvarno ne znam otkud :)
 
Da se pohvalim..pre 5-6 dana kada je pocela 064 promocija 200 dina za 1200 SMS ja poslala poruku, odogovore mi da ce usluga biti aktivirana za 24h...bila jec za par sati..ok...danas mi stize SMS od njih gde me obavestavaju da je usluga odobrena....ja ukucam da vidim da mi nisu ponovo skinuli kredit za uslugu, a ono chudo-dobila jos 200 dinara kredita...nemam pojma kako je do toga doslo....odgovara mi...zelim vam istu srecu !:ok:
 
Da se pohvalim..pre 5-6 dana kada je pocela 064 promocija 200 dina za 1200 SMS ja poslala poruku, odogovore mi da ce usluga biti aktivirana za 24h...bila jec za par sati..ok...danas mi stize SMS od njih gde me obavestavaju da je usluga odobrena....ja ukucam da vidim da mi nisu ponovo skinuli kredit za uslugu, a ono chudo-dobila jos 200 dinara kredita...nemam pojma kako je do toga doslo....odgovara mi...zelim vam istu srecu !:ok:

Drago mi je zbog tvojih 200 dinara, ali to je nista drugo, nego greska u sistemu.
Nemoj se iznenaditi ako na kredi imas -200 dindzi. ;)
 
Drago mi je zbog tvojih 200 dinara, ali to je nista drugo, nego greska u sistemu.
Nemoj se iznenaditi ako na kredi imas -200 dindzi. ;)

Dogodilo se danas:thumbdown:...fuj, znala sam da nista nije za DZ:sad2:...a bilo mi tako slatko....:)..tek da znate....:banovati:


Imam jos jedno pitanjce: Kako znate koliko je jos SMS ostalo od 1200 ?Dobro znam za brojac poslatih poruka u mobilnom, da li postoji neka fora da to saznam od operatera?
Thanks :)
 
Poslednja izmena:
HVALA puno....
217.gif
220.gif
 

Back
Top