Najgori privatni fakultet u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Amerikanci imaju malo specifican odnos prema medicini. Gde god da zavrsis pa cak i u Americi da bi dobio Americku licencu za rad kao doktor moras da polazes 3 testa. Dva su teoretska i obuhvataju gradivo celokupnog fakulteta. Mozes da polazes iz dva dela a mozes od jednom sve. Centar za polaganje najblizi nama je u Madjarskoj a mozes da ides i u Ameriku. Za onaj prakticni deo ides i polazes ga u Americi. Znaci tu nema lazi nema prevare. Mozes da zavrsis i Mega Trend Medicinu ako ne polozis ta tri testa dzabe ti nemas Americku licencu za rad, makar imao i sve desetke.
 
Amerikanci imaju malo specifican odnos prema medicini. Gde god da zavrsis pa cak i u Americi da bi dobio Americku licencu za rad kao doktor moras da polazes 3 testa. Dva su teoretska i obuhvataju gradivo celokupnog fakulteta. Mozes da polazes iz dva dela a mozes od jednom sve. Centar za polaganje najblizi nama je u Madjarskoj a mozes da ides i u Ameriku. Za onaj prakticni deo ides i polazes ga u Americi. Znaci tu nema lazi nema prevare. Mozes da zavrsis i Mega Trend Medicinu ako ne polozis ta tri testa dzabe ti nemas Americku licencu za rad, makar imao i sve desetke.

Taj test se zove USMLE i na tom fakultetu kvazi Americkom medicina traje 5 godina ima iste predmete kao na nashim fakultetima. Ispade da mi imamo isti program kao u SADu
 
Taj test se zove USMLE i na tom fakultetu kvazi Americkom medicina traje 5 godina ima iste predmete kao na nashim fakultetima. Ispade da mi imamo isti program kao u SADu

Po meni je najsigurnije i najbolje potrositi koji dinar uzeti telefon i pozvati centar za polaganje USMLE-a u Americi i raspitati se da li je ovaj Americki fakultet kod nas na njihovoj listi. Ja se nadam da su svi oni koji su upisali taj fakultet to i uradili.
 
ma daj ovo je sve presipanje iz supljeg u prazno.....
pa ima vec jedna tema ..... ajde sad da otvori svako od nas neku temu u kojoj ce pljuvati privatne fakultete ..... aman a jos manje da mi akze da je menadzmet kao najgori :). uhhh muka mi je..... bljjjjjjj (povracam) :)
nego jeste li videli gajic, zajic, rajic .. nesto sl :) tako se zvao fakultet, univerzitet ili sta vec en znam dal postoji jos uvek ali sigurno postoji ...... izgubio sam link to je ubedljivo najjace nesto sto je postojalo i treba ubaciti u anale ljudske gluposti :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top