Noc nakon koje ste shvatili

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto zene napljuju muskarca koji se predomislio?
Npr. izasli ste sa curom na pice, nakon toga ste se setali, ljubili i i drugi dan razmisljali kako je bolje da ne budete sa njom, jer vam nesto nije u redu, ustvari predomislili ste se i ne javljate se na njenu poruku "mislim na tebe... itd."
Ona vas nakon dva sata zove i napusi, pa me zanima zasto jednostavno ne zaboravi to?

Verujem da su muski po tom pitanju elasticniji, snalazljiviji.

Ne radi se o meni, tako da ne bude zabune.
 
ne bih znala.....meni se to desilo samo jednom i bolelo me bas uvo da ga zovem...ko da je jedini,pa sada kao ja treba da trchim za njim sta? :roll:
a bilo je i onih koje sam ja iskulirala...svaki od njih me zvao jednom-dva puta i skapirao poruku....
 
Zasto zene napljuju muskarca koji se predomislio?
Npr. izasli ste sa curom na pice, nakon toga ste se setali, ljubili i i drugi dan razmisljali kako je bolje da ne budete sa njom, jer vam nesto nije u redu, ustvari predomislili ste se i ne javljate se na njenu poruku "mislim na tebe... itd."
Ona vas nakon dva sata zove i napusi, pa me zanima zasto jednostavno ne zaboravi to?

Verujem da su muski po tom pitanju elasticniji, snalazljiviji.
pa tu nije poenta biti SNALAZLJIV, nego vidovit...:lol:
ako neko danas radi jedno, a sutra sasvim drugo, i pritom ti treba da bajas sta se dogadja iz minuta u minut, onda je stvarno dalabu. svako ima pravo da se predomisli, ali je red da to lepo kaze.
 
Zasto zene napljuju muskarca koji se predomislio?
Npr. izasli ste sa curom na pice, nakon toga ste se setali, ljubili i i drugi dan razmisljali kako je bolje da ne budete sa njom, jer vam nesto nije u redu, ustvari predomislili ste se i ne javljate se na njenu poruku "mislim na tebe... itd."
Ona vas nakon dva sata zove i napusi, pa me zanima zasto jednostavno ne zaboravi to?

Verujem da su muski po tom pitanju elasticniji, snalazljiviji.

Ne radi se o meni, tako da ne bude zabune.

'bem li ga, što je teško otkucati bar poruku: "molim te, nemoj više da mi se javljaš/ja sam se predomislio/neću nikakav kontakt s tobom" ili "izvini, to nije to" ili bilo šta slično...
meni to nikad nije bilo teško, i mislim da svako zaslužuje bar takav odgovor
 
Isto rade i muškarci. Nije mi jasno zašto neko, ako ga iskuliraju sms-om, zove tu osobu, ali mi nije jasna ni ta osoba koja ignoriše sms. Pa ako je već sms u pitanju, onda postoji način da se napravi gard. Ne cenim ljude koji ignorišu poruke i beže od telefonskog razgovora, bilo da su mukarci bilo žene. Svako može na pristojan način da stavi do znanja da ne želi ništa sa nekom osobom. Svako ko je zrela i pametna osoba, mislim.
 
Poslednja izmena:
Isto rade i muškarci. Nije mi jasno zašto neko, ako ga iskuliraju sms-om, zove tu osobu, ali mi nije jasna ni ta osoba koja ignoriše sms. Pa ako je već sms u pitanju, onda postoji način da se napravi gard. Ne cenim ljude koji ignorišu poruke i beže od telefonskog razgovora, bilo da su mukarci bilo žene. Svako može na pristojan način da stavi do znanja da ne želi ništa sa nekom osobom. Svako ko je zrela i pametna osoba, mislim.

a tu smo i mi psihopate....... :dash: "ma voli me samo se pravi"
:rotf: nismo svi isti a sinke obara sve rekorde po broju postavljenih tema
 
Isto rade i muškarci. Nije mi jasno zašto neko, ako ga iskuliraju sms-om, zove tu osobu, ali mi nije jasna ni ta osoba koja ignoriše sms. Pa ako je već sms u pitanju, onda postoji način da se napravi gard. Ne cenim ljude koji ignorišu poruke i beže od telefonskog razgovora, bilo da su mukarci bilo žene. Svako može na pristojan način da stavi do znanja da ne želi ništa sa nekom osobom. Svako ko je zrela i pametna osoba, mislim.

u pravu si....ali onda je meni oprosteno...imala sam samo 16-17... :rumenko:
:mrgreen:
 
Zasto zene napljuju muskarca koji se predomislio?Npr. izasli ste sa curom na pice, nakon toga ste se setali, ljubili i i drugi dan razmisljali kako je bolje da ne budete sa njom, jer vam nesto nije u redu, ustvari predomislili ste se i ne javljate se na njenu poruku "mislim na tebe... itd."
Ona vas nakon dva sata zove i napusi, pa me zanima zasto jednostavno ne zaboravi to?

Verujem da su muski po tom pitanju elasticniji, snalazljiviji.

Ne radi se o meni, tako da ne bude zabune.

ukratko - pogrešno ti je pitanje, ne napljuju ga zato što se predomislio, nego zato što ne kaže otvoreno da se predomislio, što znači da djevojka nije vrijedna ni te jedne pišljive rečenice, odgovora, objašnjenja, šta god...
 
Zasto zene napljuju muskarca koji se predomislio?
Npr. izasli ste sa curom na pice, nakon toga ste se setali, ljubili i i drugi dan razmisljali kako je bolje da ne budete sa njom, jer vam nesto nije u redu, ustvari predomislili ste se i ne javljate se na njenu poruku "mislim na tebe... itd."
Ona vas nakon dva sata zove i napusi, pa me zanima zasto jednostavno ne zaboravi to?

Verujem da su muski po tom pitanju elasticniji, snalazljiviji.

Ne radi se o meni, tako da ne bude zabune.

ako se radi o meni..pocela je redovno da mi pusi :):):)
 
ukratko - pogrešno ti je pitanje, ne napljuju ga zato što se predomislio, nego zato što ne kaže otvoreno da se predomislio, što znači da djevojka nije vrijedna ni te jedne pišljive rečenice, odgovora, objašnjenja, šta god...

Da, upravo je u tome problem. Mada uvek ima izuzetaka. Ipak, ljudi su po pravilu sujetni, pa više vole da kažu sebi, popizdela je/popizdeo je zato što sam je/ga otkačio/otkačila, nego: tako se ponaša, zato što sam nezrela, bahata svinja/prasica.
 
Poslednja izmena:
ja ne kapiram taj trip ignorisanja:dontunderstand:
misim, jedan izlazak je dovoljan da ukapiras da li zelis nekoga ponovo da vidis..i ne moras bas da mu kazes mislim da si idiot i smrdi ti iz usta, ali mozes da kazes..izvini, nece to ici..
to je bre elementarna pristojnost...
nikad u zivotu nisam nikoga"koolirala"
ili da ili ne...i to je to
 
Da, upravo je u tome problem. Mada uvek ima izuzetaka. Ipak, ljudi su po pravilu sujetni, pa više vole da kažu sebi, popizdela je/popizdeo je zato što sam je/ga otkačio/otkačila, nego: tako se ponaša, zato što sam nezrela, bahata svinja/prasica.

tačno, kao što reče i ko_to_tamo_peva - stvar elementarne pristojnosti...i ako ti se djevojka/dečko ne sviđa kao osoba sa kojom želiš vezu, ljudski je bar to reći...
no, nismo svi isti, a ko zna zašto je to dobro...
 
Neko pomenu izbegavanje konkretnosti.
Oduvek me je impresioniralo do kojih granica pojedine osobine mogu da se razviju,
prosto počnu da liče na neki skill-sposobnost, npr. na ovu temu.
To je kao one žene iz afričkih plemena što ceo život nose minijaturnu obuću na silu
kako bi im noga ostala mala, i noga naravno neće da se razvija kada je tako onemogućena.
Kada bi takvoj obući dodali otvor na nekom delu verujem da bi se noga deformisala rastući
kroz taj otvor.
Možda mi analogija nije baš najbolja...imao sam jednu medicinsku 100% ispravnu ali nije
baš za opisivanje.
 
Neko pomenu izbegavanje konkretnosti.
Oduvek me je impresioniralo do kojih granica pojedine osobine mogu da se razviju,
prosto počnu da liče na neki skill-sposobnost, npr. na ovu temu.
To je kao one žene iz afričkih plemena što ceo život nose minijaturnu obuću na silu
kako bi im noga ostala mala, i noga naravno neće da se razvija kada je tako onemogućena.
Kada bi takvoj obući dodali otvor na nekom delu verujem da bi se noga deformisala rastući
kroz taj otvor.
Možda mi analogija nije baš najbolja...imao sam jednu medicinsku 100% ispravnu ali nije
baš za opisivanje.

post je do bola :super:
 

Back
Top