Otkrice godine!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

n-a-t-a

Ističe se
Poruka
2.102
evo ovo je namenjeno za sve pripadnike muskog pola...koji su kako da kazem nesigurni u sebe....:whistling:

pre par meseci upoznala sam super tipa na jednoj zurci....extra gradjen sladak...itd..i tu smo mi nesto otpoceli zvaku.....ovo ono.....pozove on mene da igramo i tu pocnu neki ozbiljniji dodiri....padne i poljubac....i posle igranja odlucimo da odemo ne neko mirnije mesto....i tu pocne vatanje......kad smo dosli do onog dela on meni odvali da je NEVIN....a ja sokirana....ima 23 godine lep ko lutka....reko nemoguce......tip me garant za**bava.....ok ajde prihvatim pricu i pitam ga zasto,a on mi kaze zato sto misli da je njegov "misko" mali....ostatak necu da komentarisem..:mrgreen:.rekla sam najbitnije..

u svakom slucaju ima tipova koji se boje da upraznjavaju sex zbog ovog problema....ne lupajte glavu zbog toga i ne slusajte kad neko odvali da je velicina vazna....dokazano je da je 5 cm dovoljno da zadovolji zenu.....

procitala sam neki clanak u casopisu...znate vec....ona fora sa problemima i naletela na nesto ove vrste i setila sam se te zurke...i nisam mogla da odolim a da ovde ne napisem nesto o tome.....eto!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top