Kiša

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Prija li vam u ove sparne dane?
Nervira vas jer vam upropasti frizuru i cipele?
Da li ste nervozne kada ste vlažne?
Zavlačite se pod krevet dok grmi?
 
Jednom sam ko gazela preskočila 3 metra i bacila se u krevet kad je zagrmelo. I to zato što me je on ubeđivao da je romantično gledati nevreme sa 11. sprata..... Nije romantično UOPŠTE
Inače volim kišu... al da pada kratko, samo dva, tri dana i da stane... Ne ono kad je jesen i kad pada stalno ili ako ne pada onda ona magla i sivilo, pa smori.
Prvi poljubac mi je bio na kiši... u stvari na stepenicama autobusa na ekskurziji... ali bila je kiša :D
 
Volim kisu,al me sad nervira jer ne mogu da setam bebu
A on tako voli da se setka,jos sammu i devoku nasla.Ima 2,5 meseca.I sad zbog ove kise ne moze da je vidi. Grmljavine se ne bojim,grmi pa sta. Nekad sam volela da se setam po kisi.Malo veci kisobran i nema problema.To tako opusta.I lepo mirise.Jedini ne volim kad su mi mokre noge.
Jednog leta je na Zlatiboru non stop padala kisa.Taman kreneno malo u setnju ono se sruci.Sva sreca pa nije trajala dugo.Morali smo stalno da nosimo kisobrane.I ceo odmor nam je tako bilo.Mada,kad se covek navikne,posle mu ne smeta.Simpaticno je da stojis pored jezera i gledas kako kisa pada po njemu kap,kap...
 
dignes ruke prema nebu,,,osetis kapi...ispravis lice ...osetis kapi....fino hladi i prija...dodjes kuci, mokra majca i trenerka..muz te pogleda u fazonu....."s kim si se to valjala"...nema smisla za romantiku.:mrgreen:
 
Volim kisu...letnju...za setnju milina..samo da imas kabanicu i dobre patike na nogama da se ne skvasis i mnogo je lepo...sve mirise, nema puno ljudi na ulicama, meni se mnogo to svidja...naravno da pljusak nije kao onaj juce...da lije ko iz kabla..tada bolje da si u kuci.

Grmljavine se bojim...strasno ...ispod kreveta sam tad...pogotovu ono kad jako grmi cini mi se ..gotovo je...kad iznenada bas jako zagmi negde blizu umem da zvucno odreagujem (nije vrisak, blaze od toga) kolko se prepadnem..to mi jos iz detinjstva..tako mi bar mama kaze.
 
i ja sam se nekad setala po kisi bez kisobrana
stvarno je super osecaj:D;)

ako mislis na onu finu letnju toplu kisicu koja sipi.....to je dozivljaj...lagani hod, i zbilja nema ljudi,,,tacno se covek oporavi od onog "fen"sistema ,pocecu kao radijator da se osecam kad dodje juli.Ne bojim se grmljavine, jedino sve iskljucim od aparata, i sedim u fotelji i cekam, cekam i iznerviram se i ukljucim barem mobilni...kao fol da vidim koliko je sati.Topla letnja kisa, uvek dobrodosla, udobne patike,pa i kisobran sto da ne, uopste nema veze kakva je frizura bila prije toga...vazan je ugodjaj.:P
 
Ne volim kisu..kuce mi se isprlja..kisobran..pokvasim cipele..osim ako nisam u krevetu na necijem ramenu..eee tada moze i potop..:D
 
Prija li vam u ove sparne dane?
Nervira vas jer vam upropasti frizuru i cipele?
Da li ste nervozne kada ste vlažne?
Zavlačite se pod krevet dok grmi?

"why does it always rain on me...."

nekad me nervira kiša, kad znam da trebam ići negdje pješaka, i kad je hladno, of course...
u ove sparne dane bi mi baš prijalo da pokisnem, ne bi mi uopšte smetalo da mi se pokvari frizura (kao da je i imam :mrgreen: ), ma ni da mi se raspadnu cipele, ako treba (nisu Manolice, srećom)...
ovo treće pitanje ću preskočim :lol:
pod krevet :eek: zašto zaboga?
volim da posmatram oluju sa prozora, brojim između munje i grmljavine, pa taj lightshow, ma superiška...:klap:
 
Poslednja izmena:
'I'm only happy when it rains.'
E' da, miriše lipa, samo posle kiše tako intenzivno. To mi se baš sviđa.
Baš sam sinoć prošao pored jedne koja je zamirisala pola ulice.

...I'm only happy when it's complicated... Ne volim je. Što kažee Becky, isprskane pantalone, mokre noge, mokar pas...
 
Ne volim kišu.
Volela sam je samo kad sam mogla da je prespavam.
Sad treba zabavljati hiperaktivno dete satima u kući.

Grmljavine se ne bojim, uopšte.

Ma, mrzim kišu; juče poplava kod nas u gradu, trebalo nam je više od sata da pređemo par kilometara; a peške... uh:thumbdown:
 
...I'm only happy when it's complicated... Ne volim je. Što kažee Becky, isprskane pantalone, mokre noge, mokar pas...

e i ja sam na ovo odmah pomislila... ajd' sto je mokar nego sto sledi rat oko pranja blatnjavih sapa... a jos ako se igrao :dash:

ne plasim se grmljavine, ali kad krene onako oko 1-2 izjutra oluja a ja sama napolju (nisam manijak, nego zbog setnje psa) moram priznati da mi nije bas bilo prijatno: krckaju grane, drvece se ne njise, nego kovitla, igraju svetla, senke, nestandardni zvukovi svud oko tebe i nigde zive duse- jezovito... ali interesantno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top