Vase pesme

Ja pisem. Mnoge pesme koje sam napisala su postale hitovi: I Will Always Love You, Liste to your Heart, Like A Virgin, Toy Soldiers, Dirty Diana, itd. Potrazi na internetu te tekstove, koje izvode razliciti umetnici, inace moji prijatelji, jer me mrzi da pisem. 8)
 
Xaxaxxaxax, wow, Lizo, aj' menjamo zivote:lol:
Pishem, neke mi se zaista dopadaju, ali neke em nemaju rimu, em su glupe...... Ali za neke sam veoma emotivno vezana i imaju poseban smisao samo meni.....
 
vako WHEN EMOTION IS LOVE EVERYONE IS A POET- tako ,nemojte mi zameriti,evo jedne moje pesmice koju sam napisala kada mi je jedan decko slomio :heart: ne volim je ali reko da vam je napisem posto je ta jedina koju sam nekome posvetila a i napisala, da zanemarimo ona skolska sranja tipa ,prolece, mama i tako to...;)


Ostavila sam svoje srusene snove,zatvorila vrata
i otisla daleko od tebe.
Ne,ne otvaraj vrata,jer ritam tvojih stopa koje dobro poznajem
udara me pravo u srce.

Iscedio si iz mene poslednju kapljicu radosti,
nista mi vise nije preostalo.
i sad se gusim u patnji svojoj.

Odsekao si mi krila,vise nisam vila,ni tvoja ni nicija.
I sad sam prikovana za ovu zemlju ,ma kakva god ona bila.

Ali jedno znam:
rane ce zarasti,
krila ce izrasti,siva ce nestati.
prestacu te voleti,
tome jednostavno ne mogu odoleti. :rumenko: eto, sad me nesto sramota,ali trazili ste da pisemo svoje pesme:)
 
e, ljudi, smaram druga koji pise pesme da mi napise neku jer hocu da komponujem, ali on ne zna. Ako imate nesto uz sta bi mogla muzika da se napise, dajte, pa da postavim kad zavrsim :)
 
vako WHEN EMOTION IS LOVE EVERYONE IS A POET- tako ,nemojte mi zameriti,evo jedne moje pesmice koju sam napisala kada mi je jedan decko slomio :heart: ne volim je ali reko da vam je napisem posto je ta jedina koju sam nekome posvetila a i napisala, da zanemarimo ona skolska sranja tipa ,prolece, mama i tako to...;)


Ostavila sam svoje srusene snove,zatvorila vrata
i otisla daleko od tebe.
Ne,ne otvaraj vrata,jer ritam tvojih stopa koje dobro poznajem
udara me pravo u srce.

Iscedio si iz mene poslednju kapljicu radosti,
nista mi vise nije preostalo.
i sad se gusim u patnji svojoj.

Odsekao si mi krila,vise nisam vila,ni tvoja ni nicija.
I sad sam prikovana za ovu zemlju ,ma kakva god ona bila.

Ali jedno znam:
rane ce zarasti,
krila ce izrasti,siva ce nestati.
prestacu te voleti,
tome jednostavno ne mogu odoleti. :rumenko: eto, sad me nesto sramota,ali trazili ste da pisemo svoje pesme:)

:eek::ok::worth::worth: Bravo!!
 
jedna moja drugarica "pise" pesme. jednom je na casu gradjanskog citala jednu od "njenih" pesama. nastavnica je na kraju pesme rekla da to nije napisao antic?:heart: svi smo pukli od smeha, sad zovemo anticka.:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
jedna moja drugarica "pise" pesme. jednom je na casu gradjanskog citala jednu od "njenih" pesama. nastavnica je na kraju pesme rekla da to nije napisao antic?:heart: svi smo pukli od smeha, sad zovemo anticka.:rotf::rotf::rotf::rotf:

Kako je qul ismevati druge koji su pametniji od vas supljoglavaca,tu profesorku treba ismevati jer je glupa ko qurac a ne nju!!
 
Kako je qul ismevati druge koji su pametniji od vas supljoglavaca,tu profesorku treba ismevati jer je glupa ko qurac a ne nju!!

Mislim da nisi razumeo.Koliko se meni cini, i ako sam
ja dobro razumela ona je procitala pesmu koju je napisao Antic,pretvarajuci se da je njena,Iliti
ukrala je pesmu.Zato i stoje znaci navoda."pise" i"njenih":)
 
moja mala, moja mala, drmn'o sam je nogom od astala
starce foco, starce foco, opalim te tepsijom sa mocom... da ne idem dalje... mada su to ortakove za*ebancije... :)
 
CEKAM TE.......

Ludujem nocima,
trag tvojih usana je na mojima,
cekam te.....
u ovoj pustinji od svetova,
cekam te....
Ti me u mislima proganjas,
Kao vila sa dva snezna krila,
Pokusavam da te sakrijem u svojim mislima,
Nikome te ne dam,
Moja si inspiracija nepresusnih razmisljanja,
Istaknuta misao koja se napija
Ljubavlju koju ti saljem ja - JE TVOJA.
 
MOJA NEZNANA............

Ključa nesto u meni,
Energija nepoznata,
Traži način da pobegne,
Ne može da nadje vrata.
Pravi haos u mojoj glavi,
I u snu i na javi.

Ti zvuci muzike,
Dovode neke zrake,
Oni traže nešto,
I oni prave haos u mojoj glavi, zašto?

Zato jer traže neke povode,
Da energiju usmerim na tebe,
Izadjem iz ove bede,
I tako spasim i nju i sebe.

I tako energija prešla je na nju,
Moju misao u sećanju,
Ona ce postati sadašnjost,
Iz sećanja ce pobeći ta moja ludost.

Energiju ona je zamenila,
Moja cekana ljubav, NEPOZNATA
 
Ja pisem. Mnoge pesme koje sam napisala su postale hitovi: I Will Always Love You, Liste to your Heart, Like A Virgin, Toy Soldiers, Dirty Diana, itd. Potrazi na internetu te tekstove, koje izvode razliciti umetnici, inace moji prijatelji, jer me mrzi da pisem. 8)

:?:Kako je njoj lepo u zivotu!!! Kakve njoj sve ideje nece pasti na pamet!!!! Mislim da bi mastu mogla da usmeri na nesto drugo, a nas da postedi komentara....:thumbdown::!:
 
A inace, ja pisem pesme ali mislim da ne bih mogla nikad da ih stavim na forum. Ko zna koliko njih to zloupotrebljava. A i bio bi me blam... To je ipak nesto moje, sto sam pisala sa odredjenim emocijama. Neke reci ce svako drugacije protumaciti dok za mene imaju poseban smisao i razlog zasto su tako napisane. Sta znam, nisam taj tip. Svaka cast za vase pesme!!! Meni se bar svidjaju...
 

Back
Top