Која мрежа и тарифа?

katanal

Zainteresovan član
Poruka
176
дакле, имам мтс типи тарифни пакет и то је сасвим ок за слање порука, али никако за позиве...која је најбоља мрежа и тарифни пакет од те мреже за разговоре? да напоменем да правим кратке разговоре често (до 10 секунди) типа "где си, кад долазиш..." тако да ако знате која је најбоља варијанта, ви ми реците...(мтс токи је измет, прескупо)

фала
 
Ја користим Кул, исто МТС, и одговара ми, а мислим да би и за тебе била најбоља јер из твог поста могу да закључим да користимо фон на исти начин! Први минут разговора око 4-5 динара сваки следећи све мање, поруке око 2,5 динара, гпрс уобичајна тарифа! Она је нека врста компромиса између Токи и Типи! Е сад која је најбоља мрежа, хм, по мени ВИП јер нуде најбоље услуге по најбољој цени али бојим се да ће, када пређу на своју мреже покривања пошто још користе МТС-ову, њихова покривеност бити много мања!
 
пази молим те...

U toku je promocija prepaid tarife Kul! Promocija traje od 05. aprila do 15. juna 2008. godine.

.......

Prvih 60 sekundi razgovora tarifira se zaokruživanjem na minut, a nakon toga pozivi se tarifiraju po sekundama. Uspostava veze se naplaćuje 2,00 dinara, odnosno 2,36 dinara sa PDV-om.

....

значи, кад зовем некога, и он се јави на само 1 секунд, ја платим и успостављање везе, и заокружен минут, што ме дође 8.1 динар....толико о тој тарифи....

у корисничком сервису 789 кажу да се у токи тарифи не заокружује ништа него се све тарифира по секунди...то не каже и сајт...

Prvi minut razgovora se zaokružuje,a nakon toga poziv se tarifira po jednoj sekundi. Uspostave veze se naplaćuje 1,50 dinara, odnosno 1,77 dinara sa PDV-om.

на 789 не помињу никакво успостављање везе...
 

Back
Top