KO SE BOJI SEXA JOS

koga zanima
pa psihoanaliticari su strucnjaci za dusu
ima ih svakakvih, ali svi se slazu oko te(crveno) tacke.
psihoanaliticar se zove svako ko priznaje ideal iskrenosti i slobode volje ali na naucan nacin
to| je jedina tacka koja ih sve okuplja, pored -naravno -ovih stavova. 2 sto sam naveo
stidljive osobe nisu normalne, jer ne mogu biti iskrene. baj d vej sto volim ovu crvenu bojU.
 
koga zanima
pa psihoanaliticari su strucnjaci za dusu
ima ih svakakvih, ali svi se slazu oko te(crveno) tacke.
psihoanaliticar se zove svako ko priznaje ideal iskrenosti i slobode volje ali na naucan nacin
to| je jedina tacka koja ih sve okuplja, pored -naravno -ovih stavova. 2 sto sam naveo
stidljive osobe nisu normalne, jer ne mogu biti iskrene. baj d vej sto volim ovu crvenu bojU.

Ja sam stidljiva i uvijek sam maksimalno iskrena, ne slazem se s tobom i tvojim psihoanaliticarima:!:
 
DA LI SE BOJITE SEXA I KAKO TAJ STRAH PREVAZILAZITE

Iskreno da ti kazem treba se bojati sexsa jer u poslednje vreme mnogi riknu za vreme sexsa.U mom kraju je skoro riknuo jedan na svalerci ,yebana stvar kad je najsladje cuka ode ..............
 
imala sam flert sa jednim koji se bojao sexa samnom...spomenula sam ga vec...dohvatili se, svrsio mi na gacama a da me posteno nije ni dohvatio i posle je pobegao brzom brzinom :D....i na famoznom sms-u mi priznao da sam mu previse sexy....koja glupost...ne ponovilo se....
 
Jel ti bar opr'o gaće?
Heh, pobegao od previše sexy devojke.
Pa kakvu traži? neku na koju mu se jedva diže?
D'izvinete na izrazu..

E' da. Imala si 'flert' a on ti svršio na gaće. Kako to jbte? ;)

pazi, mislila sam da mi nesto fali ali kada sam saznala da lik ne pije vodu iz tudjih casa jer misli da je neko pre toga pio alkohol, sve mi e bilo jasno...znaci, kad smo bili zajedno, povatali smo se onako nevino i vidim ja cim ga malo jace stisnem uz sebe on ispusta jecaje...i ja rekoh sebi,ajde da se malo zezamo...i tu ti ja njega oborim na krevet i sednem na njega i pocnem da se smejem...obori ti ubrzo i on mene na stomak i leze preko mene...i ja ti ga tu zgrabim za glavu i poljubim..i kako sam vrcnula guzom on gotov....:rotf:....i dan danas (a proslo je 3 god) lik se presece kad me vidi....maca pozeleni :lol:
 

Back
Top