Ko je ubio novinara Milana Pantića?

The Gunslinger

Primećen član
Banovan
Poruka
729
КО ЈЕ УМЕШАН У УБИСТВО СТАЛНОГ ДОПИСНИКА ВЕЧЕРЊИХ НОВОСТИ МИЛАНА ПАНТИЋА У ЈАГОДИНИ

МЕЂУСОБНО ОПТУЖИВАЊЕ ДС И ССЈ

Званична истрага о убиству сталног дописника вечерњих новости из Јагодине Милана Пантића још тапка у месту али је непосредно после ове трагедије почело међусобно оптуживање ДС И ССЈ о умешаности у овај злочин.
Незванично се тврдило да се мотивза убиство крије у Пантићевим текстовима и да је убијен због новинарског "копања" по много мутним пословима у које су наводно умешане и неке личности од утицаја.Тада су се покренуле приче о прљавим пословима припадника дс и ссј.Прво је Миодраг Николић ,власник приватног предузећа ФЕМАН у Јагодини председник поморавских демократа,савезни посланик и потпредседник Југословенске привредне коморе у изјави вечерњим новостима истакао да су Пантићеви текстови стварали негативну слику о моћницима и"алкапонцима!бивше власти у Јагодини у које убраја и ссј те је на тај наћин сугерисао да су умешани у убиство.
Затим је Драган Марковић палма заменик председника ссј и шеф посланичке групе ове странке у Скупштини Србије у недељнику сведок демантовао Николићеву изјаву и навео да су Вечерње Новости и Милан Пантић највећи број негативних текстова објављивали о предузећу Ферман чији је владник Миодраг Николић
Марковић је ове тврдње попоткрепио дужом причом о Николићевим малверзацијама ,а екипа Велике Србије отишла је до Јагодине да неке његове наводе провери.
Драган Марковић истиче да је Милан Пантић у неколико наврата писао о пљачки задруге ВИХОР коју је високи функционер ДС Миодраг Николић оштетио за више стотина хиљада марака уизимајући девизне кредите а враћајући безвредне динаре.Пантић је писао и о Фемановом учешћу у растурање задруге Вихор која га је како каже Марковић подигла на ноге.Писао је и о нелегално подигнутој фабрици Феман у индустријској зони Јагодине без потребних дозвола плаћених обавеза и то на траси градског топловода.
Председник задруге Вихор Срба Петровић објашњава да задруга има 331 задругара међу којима је већи број признатих привредника и интелектуалаца и да запошљава око 3500 радника са ширег подручја Поморавља.
Ми тражимо да скупштина општине реши проблеме јер смо били највећи фактор развоја привреде Јагодине,наглашава ПетровићТражимо да општина заузме ставјер је Феман постао кабадахија који све чини незаконито а у јавним наступима се залаже за правну државу.пошто је Николић и савезнио Посланик ,овакво понашање још више добија на тежини истиче председник задруге.Он објашњава да задругари ово хоће да реше на легалан начин и да су се зато обратили Скупштини Општине.Али његов сестрић је из дс он то не ставља на дбевни ред.
Драган Марковић Палма наводи да је Милан Пантић у Новостима писао и о авиону који је купио Миодраг Николић парама зарађеним у бившем режиму који му није смкетао да заради богатство..пред прошлогодишње изборе планирао је Феман да купи и воз,и ова инвестиција га не би много кошталајер је познато како је писало баш у новостима да се у његовој фирми штампају само хиљадарке немачких марака истиче Марковић.
Наша новинарска екипа разговарала је са бившим председником синдиката Фабрике каблова Иваном Милановићем који је потврдио да да је Миодраг Николић велики број радника и стручњака из ове фабрике довео у своју фирму и да је преузео део програма производње који се ради у Елмосу(део фабрике каблова)
Милановић тврди да су Феман и његов сестрић Петар Јовановић председник скупштине општине ,у октобру ућествовали у смени претходног руководства фабрике.Преко својих људи у фабрици извео је раднике на улицу,блокирао путеве,прилазе да радници не могу на посао.Сперечавали су и оне који су хтели да раде док су истовремено Феманови радници у то време радили и његова производња није трпела.Бивши предсеник синдиката објашњава да се објашњава да се народ боји приватизације јер ће велики број радника бити отпуштен.
ДС ПОКУШАВА ДА СКРЕНЕ ПАЖЊУ СА СЕБЕ И ОПТУЖУЈЕ СПС ЗА УМЕШАНОСТ У УБИСТВО!!!!
Некако истовремено са овим међусобним оптуживањем дс и ссј случајно или не новинари су извештавали јавност о још једном догађају у Јагодини.Новинар градског листа Нови Пут Ненад Недељковић сазвао је конференцију за новинаре на којој је тврдио да му је Благоје Блажа Милошевић члан спс-а наводно претио ликвидацијом због његових текстова.Новинари Велике Србије су из различитих извора у Јагодини сазнали да је читав слућај исконструисан и да је требало да покаже да су они којима смкетају новинари из редова спс-а.У свему томе учествовао је и Петар Јовановић председним Скупштине Општине и сестрић Миодрага Николића.Тим поводом је исте вечери на грдаској телевизији у емисији пун погодаку којој су учествовали Петар Јовановић вд директора телевизије Данка Милосављевић(за коју у Јагодини кажу да је на то место поставио Феман) и Ненад Недељковић а Благоју Милошевићу није омогућено учешће.


Неплаћени рачуни
Милан Пантић је писао и о судском спору који се води у Општинском суду јер власник ресторана Шумадија Зоран Трифуновић потражује 25000 динара за ручкове који нису плаћени а који су тада вределчи 3500ДМ.

Феман;Од 1991 сам у ДС.челник за поморавски округ .Имао сам разне опструкције нпр када сам 1997.отварао своју тв Феман иста фирма је радила пројекат за телевизију феман и за ТВ ПАЛМА плус.У истом дану смо конкурисали за доделу френквенција .Телевизија Плама плус је у року 10 дана добиола френквенцију а телевизији Феман није дата дизвола.
 
Не знам ко је убио новинара Пантића - али тренутно је овде код мене на Булевару код Ташмајдана у току неки оружани обрачун... људи моји, па то је као рат... а комшилук сви погасили светла........ ахахахааааааааа............
 
Не знам ко је убио новинара Пантића - али тренутно је овде код мене на Булевару код Ташмајдана у току неки оружани обрачун... људи моји, па то је као рат... а комшилук сви погасили светла........ ахахахааааааааа............

Ima li nekih novosti? Sta se desava napolju?
 

Back
Top