Kutak za novopecene i one druge tate

A kakva iskustva da delimo?
Ja pisao o mojim andjelčićima danas na temi "e pa neću!".
Šta da pišem, šta su mi radili kad su bili mali?

Ovaj matori je prohodao sa deset meseci, a teško ga je bilo uhvatiti i dok je puzao. I čim je prohodao, na prvom letovanju je pobegao od kuće. Našli ga posle par sati kako sedi na plaži. A malom si uvek mogao u oku pročitati da smišlja neku novu pizd. ariju, samo nikad nije bilo moguće provaliti kakvu - dok ne bude kasno...
 
Odlična tema bravo!
Svaka ti je na mestu...;)
Tu smo samo nećemo da se ističemo,što neko reče...
...to prepuštamo mamama, osim kad nešto treba da se hitno odmah reši. E onda je tu Tata

izgovori i samo izgovri...:whistling:
@tema odlicna ti je ideja i nadam se da ces imati jos vise tata koji ce da ti se pridruze diskusiji...
ja sam jednom bila predlozila da neki od tata da utiske u toku trudnoce, porodjaja i odgoja malih dragih stvorova, ali slabo je bilo odaziva..
da bih ih malo opravdala recicu da je taj predlog bio na nekim "zenskim" temama ili "majcinskim"...:wink:
inace izgovore ovog tipa iznad ne mogu da prihvatim kao validne...
jer zasto se ne bi isticali...isto ste toliko rodielji kao i mame
prepustate mamama:dontunderstand:
osim kada treba nesto hitno odmah da se resi:?:
e super onda je tu tata:nono:
hehehe
bilo kako bilo srecno i citacu vas sa zadovoljstvom
 
Pa nije fora calciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Sto jes, jes..postuju samo mame. Ali pustimo njih na trenutak. Neka odmore dusu, imaju one svojih frka. Nego sta mi i kako mi zivimo sa bebicom koja je tek dosla u kucu? Kakav je osecaj drzati ga prvi put u rukama..a frka kako sa glavicom, ovo, ono.. Pa neki strah da ne mozemo da se izborimo sa svim tim odjednom..eto, ja sam taj! Prva dva dana sam mislio da ja to ne mogu..a sada..sto da ne!!!!!!
 
istina,
mogu slobodno reci da nikad nisam isao da gledam bebe i nikad nisam znao sa malom decom
ali po rodjenju moje male

ma ko da sam to radio sve ove godine
ima nesto u genima
skoro pa da sam ucio zenu :)

ja sam je kupao jedan period ispocetka, presvlacenje, pelene,
jedinom je nisam skoro pa nikad uspavao
:(

ono ispocetka je bilo uspavljivanje u maminom narucju i vecera sve zajedno ( mama servis ;) )
i to traje mesecima
i onda je vec naviknuta na mamu i kasnije vise nece, bar dok je beba

e da

obavezno koristiti auto bebi sediste

http://www.cannonballforums.se/viewtopic.php?t=2954
 
a jel vas bilo strah da pazite na bebu? Mislim mene je bilo uzasan strah da ne bude neshto sa kicmom
Ma strah me je za vratic njegov..a brzinom munje zabaci glavicu..ma chudo jedno...
Ja evo, priznajem da jos ni jednom nisam promenio pelene za ovih njegovih 10 dana koliko ima..sve kao mama ce..a ja sve kao kazem - toliko presvlacenja je pred nama, zar ne? Mada nemam problem s tim, menjace Pele pelena i pelena..
Nego sam jedini problem imao kada smo dosli kuci iz porodilista..boze, kakav je to za mene bio sok..Sladjana je bila u porodilistu 7 dana pre nego sto se porodila, bio sam kod kuce sam PO PRVI PUT i strasno mi je nedostajala, hteo sam da crknem :sad2:..i onda je dosla..sa bebom..i sve je pocelo brzinom munje oko deckica..a ja nisam mogao ni 5min da uzivam sa svojom zenicom, da nadoknadim nekako tih 7 uzasno dugih dana..ljudi moji kakva je to meni bila frustracija..:cry:
 
istina,
mogu slobodno reci da nikad nisam isao da gledam bebe i nikad nisam znao sa malom decom
ali po rodjenju moje male

ma ko da sam to radio sve ove godine
ima nesto u genima
skoro pa da sam ucio zenu :)

ja sam je kupao jedan period ispocetka, presvlacenje, pelene,
jedinom je nisam skoro pa nikad uspavao
:(

ono ispocetka je bilo uspavljivanje u maminom narucju i vecera sve zajedno ( mama servis ;) )
i to traje mesecima
i onda je vec naviknuta na mamu i kasnije vise nece, bar dok je beba

e da

obavezno koristiti auto bebi sediste

http://www.cannonballforums.se/viewtopic.php?t=2954

Eeeeeee..rado bih koristio baby sediste..cak sta vise i imamo ga..ali nemamo auto!!!! Crkla kanta! I to dva dana pred njihov izlazak iz porodilista..
 

Back
Top