Savet

dragan93

Zainteresovan član
Poruka
185
Cao svima imam 15 godina vezbam svaki dan. Radim sklekove zgibove propadanja trbusnjake itd. od tegova radim samo bench. Osecam se dosta jace ali su misici prestali da mi rastu. Imali nekih saveta u vezi kako da poboljsam "rast" misica. Hvala
 
Cao svima imam 15 godina vezbam svaki dan. Radim sklekove zgibove propadanja trbusnjake itd. od tegova radim samo bench. Osecam se dosta jace ali su misici prestali da mi rastu. Imali nekih saveta u vezi kako da poboljsam "rast" misica. Hvala

došao si do te mere da ti je telo za tvoje mišiće lako...
tj tvoj bodyweight trening snage je postao trening kondicije...
Koristi:
a) otežanja dok radiš
b) suplemente ishrani, mada si još previše mlad za to...
 
Cao svima imam 15 godina vezbam svaki dan. Radim sklekove zgibove propadanja trbusnjake itd. od tegova radim samo bench. Osecam se dosta jace ali su misici prestali da mi rastu. Imali nekih saveta u vezi kako da poboljsam "rast" misica. Hvala

jedi sinko ... pojacaj ishranu .... unistavas se preterivanjem sa tim vezbama koje iz dana u dan ponavljas sa sto vise serija .... kao da ovo pricam mom burazeru ... misici ti nece rasti ako ih forsiras svaki dan
 
jedi sinko ... pojacaj ishranu .... unistavas se preterivanjem sa tim vezbama koje iz dana u dan ponavljas sa sto vise serija .... kao da ovo pricam mom burazeru ... misici ti nece rasti ako ih forsiras svaki dan

mudro zbori kraljević whitenicky! :D
Posle treninga pojedi 4-5 jaja u bilo kom obliku, ili konzervu, dve tune... Da uneseš protein, koji će se deponovati u mišić koji si radio taj dan. Nemoj sve da radiš svaki dan, osim ako nije zagrejavanje. Ja uradim 2x10 trbušnjaka, 2x10 čučnjeva, 1x10širokih sklekova, 1x10 uskih, 1x2 zgiba šake unutra i 1x2 šake spolja, kao zagrejavanje ujutru. Naravno pre toga se isteglim.
 
Jedem ja ko lud 80 kg na 185 inace radim 7 zgibova 3 onih iza glave 30 sklekova 57 trbusnjaka u minutu bench radim sa 50 kila 10 puta (sve ovo je kad sam odmoran do maximima) hvala na komentarima
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Tako je...ako krkas burek,pljeske,pizze....Nista od dobrih rezultata,veruj mi....Hrana treba da bude sto bogatija proteinima jer se od njih misici stvaraju,a da u ishrani imas sto manje prostih secera i zasicenih masti koji samo vode do stvaranja sala i time ti unistavaju celokupan trud tj. skoro da dzabe gubis vreme vezbajuci....
 
Nije džaba, daleko od toga, al onda ostaje na "pozitivnoj 0", tj neće se videti rad... Radiće on mišiće, al će ih salo prekriti pa neće biti "6 pack" nego više onako kao "keg". :lol:
ko zna engleski- shvatiće!
 
Ja sam tako to mislio ali sam shvatio da to nije vazno vec da covek treba da trenira zbog rezultata a ne zbog izgleda. Takodje moze se covek muciti koliko hoce sa ishranom ali ako je bio debeo i smrsao velika je mogucnost da mu se nazalost sa nekih delova tela nece skinuti mast. Na primer ostane mu mast na stomaku koja ne moze da se skine ni treninzima ni dijetom zato sto je jednostavno takve genetike da mu je mast ostala tu a svi znamo da covek uvek mora imati odredjen procenat masti u telu.
 
Veruj mi da se i to moze vrlo lako resiti...Mozda nece moci da ima extra zategnut stomak sa jakim trbusnjacima koji se besprekorno ocrtavaju,ali sigurno da ce poboljsati stanje trcanjem ili nekim drugim kardiom,ali trcanje bih uzela kao najosnovniji i definitivno najbolji nacin kada je ovaj problem u pitanju....Znam po sebi.. ;)
 
radi preko njih... Šta je problem?
Vremenom se navikneš... ;) Jačaj svoje telo...
Mislim ono... Nisi žensko ili model pa da imaš nežne ruke... Trebaće ti...
 
Pa ne znam sta su :lol: ali vidim da to koriste....Ja licno ne koristim nista od toga,a to ako mi se malo nazulje ruke mi ni ne smeta iskreno... nisam ja neka princeza ;) Ako se nazulje stavim kasnije malo neke kreme za ruke i bude ok....
 
Ja mislim da ovakve zuljeve u zivotu niste videli :) Nisam sad neki model i bash me briga sto ih imam samo me nervira sto mi smeta dok vezbam eto to je to :) pozzz
 
Ja mislim da ovakve zuljeve u zivotu niste videli :) Nisam sad neki model i bash me briga sto ih imam samo me nervira sto mi smeta dok vezbam eto to je to :) pozzz

Kad dobiješ žulj preko cele pete od vojnih čizama, i žulj od malog prsta do kažiprsta, podliv na šaci i žulj na svakom ebenom prstu na nogama, onda možeš da kreneš da kukaš...:mrgreen: Do tad:nono:
 

Back
Top