kontra...

koja?


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
a, joj... pa da li postoji neko ko ne zna te vedete granda? to, kao nekada, kad te pita neka devojka koja ti se svidja: a koju ti muziku slusas? a ti ponosno kazes: zabavnu, naravno... i sad... neko, kao, ne zna ko je tanja savic... kao, ne zna te nezaboravne hitove: "Poludela"... "Tako mlada"... "Stani tugo"... "Suknjica"... znaci...
 
Voleo bih da sam tanga Džej Kej...:lol:
Njeno dupe mi je prvo palo na pamet...


Koja pevačica...?
A nije li logičnije da muški odgovore koji pevač bi voleli da su...?
A da žene odgovore koja pevačica bi volele da su...?

Ovako kako je postavljeno mi je mlogo brate perverzno...

Nikola Rokvić...ili tako nekako...
 
Poslednja izmena:
tanja savic, o njoj se bas dosta prica na ovoj temi a i lepa je bas i "ne znaju" svi za nju i to..a ima i stomacic fin,sto znaci da voli da jede...
 
Najđamla, tj. Njata Vićsa.
Ja znam lika koji ne zna ko je aco pejović, tako da verujem donekle ononm
što je rek'o da ne zna ko je Njata. Ja npr. kad' odem kod jednog druga što mu
keva gleda grand kad' god ima, čekam ga pola sata da se spremi za grad, pa
i posedimo da popijemo jednu, naučim i ko je ćukteraš i vićsa i bane itd.
E' sad' mora čovek biti lepo izolovan da ne bi znao, al' ima i takvih sluč.

Malo me mrzi da piš. pa skrać. reč.
 
Au! Al ja nisam u toku! Ali ja stvarno ne znam ko su te druge dve, nažalost, Brena i Ceca su bile neizbežne, tu sa kratkom kosicom sam možda i snimila na posteru koji su oni iz kioska zalepili na vrata pored onog iz prvog Velikog brata da im se ne viri unutra... Ali da sam čula neki od "hitova" dotične "zvezde", stvarno bih lagala kad bih rekla da jesam. A ta Indira ili kako-već, pa čula sam da je spominju ali kako se zašareni Pink, program se menja kod mene kući. Ja mogu slobodno, iskreno i ponosno da citiram Žiku Todorovića iz filma Kako je propao RNR: MRZIM NARODNJAKE! I ne shvatam uopšte poentu cele priče o njima.
 
forumasi, sta mislite vi, koja biste zenska pevacica najvise voleli da budete?
kad sam vec tu da se i ja oglasim:think:
Nijedna...mislim da je svaki komentar izlisan.:nono:.
uzore, ideale fizcke, psihicke, moralne i ko zna kakve jos definitivno ne yreba traziti medju Grandovkama..
Svakako Ceci L.Breni respekt!
Zene su od livade stigle do aviona i kamiona jedino to postujem..
svak bira svoj nacin uspeha i ciljeve kojima se koristi da dodje do pomenitih uspeha one definitivno imaju .uda..
 

Back
Top