Zagreb: Suspendovan policijski inspektor zbog kaznene prijave protiv Thompsona

Kako znas da niko ne reaguje?

ima ljudi i ovde koji reaguju na fašističke ispade ali su marginalizovani u institucijama, isto je u hrvatskoj.

mislim da bi trebalo raskrstiti sa ti mitom kako su oni silno osvešćeniji ištatijaznam. samo žive u etnički očšćenoj državi pa nisu one issue state, kako je ovde sa kosovom.
 
ima ljudi i ovde koji reaguju na fašističke ispade ali su marginalizovani u institucijama, isto je u hrvatskoj.

mislim da bi trebalo raskrstiti sa ti mitom kako su oni silno osvešćeniji ištatijaznam. samo žive u etnički očšćenoj državi pa nisu one issue state, kako je ovde sa kosovom.

Ja sam sklon da mislim da su Hrvati onoliko napredniji u svesti koliko imaju bolji standard, koliko su bogatiji. Znaci, ne mnogo...
 
podseća na suspenziju novinara koji su na hrt-u pustili mesićev govor o dve pobede.

dokaz više da hrvatska, bar što se tiče nazevisnosti institucija, nije odmakla dalje nego srbija.

наравно да није одмакла ......они немају Наташу Кандић,Соњу Бисерко и остала НЛО удружења,који по 24 сата дневно серендају да су Срби криви за све од постанка света до данас.
 
наравно да није одмакла ......они немају Наташу Кандић,Соњу Бисерко и остала НЛО удружења,који по 24 сата дневно серендају да су Срби криви за све од постанка света до данас.

imaju svoje antifašiste, recimo goldštajna, pročitaj tekstove o ovom sličaju.
 
Ja sam sklon da mislim da su Hrvati onoliko napredniji u svesti koliko imaju bolji standard, koliko su bogatiji. Znaci, ne mnogo...

Да Србија има певача који пева песме у којима тражи да се покољу хрвати и спале њихове куће, и да буде суспендован Српски полицајац који пријави таквог певача. Па ви такозване демократе не би престали дивљати и урлати варвари и да вас је стид што сте Срби и да се срамотимо пред светом.

Пусти ти тиомпсона и слушај колко хоћеш, али само да га ми Срби не чујемо.
 
podseća na suspenziju novinara koji su na hrt-u pustili mesićev govor o dve pobede.

dokaz više da hrvatska, bar što se tiče nazevisnosti institucija, nije odmakla dalje nego srbija.

замисли када би овде суспендовали "фонд за хуманитарно право" и "пешчаник",:think:
 
imaju svoje antifašiste, recimo goldštajna, pročitaj tekstove o ovom sličaju.
наравно да имају антифашисте..па цела хрватска је анте-фашистичка од Анте Старчевића до фашисте Анте Павелића:DАнте Готовина............само неки Анте
 
Poslednja izmena:
nije ti dobro poređanje.

ni tamo ne suspenduju helsinčki odbor već ljude koji u okviru državnih institucija porogovaraju o problemu.

знам ја да са тим го-внима не може ништа да се упоређује али овде нису суспендовали никог..а тамо?:roll:
 
pomeni su dve stvari bitne, sta misli deo vlasti [kazem deo, jer i sam inspektor je deo te vlasti], a vidi se po suspenziji, i sta misli obican narod. evo kako je protekla anketa povodom dogadjaja. a mislim da je i odziv citaoca "bobar" sto samo pokazuje da je suspencija inspektora povredila obican narod.
teža povreda hrvatskih zakona 13%
slika i prilika Hrvatske 48%
čista svinjarija 14%
potpuno opravdana 25%

početak ankete: 11.06.2008. broj glasova: 3200
po ovome se vidi da se narod slaze da je slicno, kao sto rece neko, "kao i kod nas"
 
pomeni su dve stvari bitne, sta misli deo vlasti [kazem deo, jer i sam inspektor je deo te vlasti], a vidi se po suspenziji, i sta misli obican narod. evo kako je protekla anketa povodom dogadjaja. a mislim da je i odziv citaoca "bobar" sto samo pokazuje da je suspencija inspektora povredila obican narod.

po ovome se vidi da se narod slaze da je slicno, kao sto rece neko, "kao i kod nas"
после неко каже да се ја не слажем са тобом.....

ово задње је тачно 101% као и код ВАС:rtfm:
 

Back
Top