Tekst pozivnica za prvi rodjendan

Dođite da proslavite moj prvi Rođendan sa mnom.

Dalje ti sam/a smisli.Igraćemo se, pevati, lepo družiti... Sve u tom tipu.
I naglasi da je to prvi rođendan koji će dete proslaviti i da bi bilo lepo da oni na njemu prisustvuju. Samo malo lepše, uoličeno nekom lepom rečenicom, stihom.:)

Ili samo kupi pozivnice, popuni je i ne treba ti tekst.:)
 
Pa zavisi malo i kako ćete i sa kim proslavljati taj rođendan. Hoće li biti više dece, ili kao što bude većina prvih rođendana - odrasli, prasetina i sl.

Dajte da dete nešto naškraba, a vi pored dopišite - PREVOD - pozivam Vas da se veselimo, družimo, duvamo svećice, đuskamo, ručkamo..... blablabla
 
A tek oni što im neko treči ili peti dizajnira enterijer ili eksterijer.. mislim...:roll:

e svašta...:lol:

Znas kako ja to ne podrzavam ali mogu da razumem. Ima ljudi koji imaju novca ali nemaju ama nikakvog smisla za estetiku. Opet, postoje ljudi koji su za to ucili skolu i od toga zive.. Licno smatram da niko osim mene ne moze da zna kakav prostor zelim, namestaj, zavese ili plocice.. Medjutim, za pozivnice za rodjendan sam odreagovala iz razloga sto je to rutinska stvar, i ako nisi originalan i inovativan- nisi. Svako ko te poznaje znace da si to negde prepisala:))
 
ako je tekst dobar nikog nije briga ko je napisao. kada neko udje u lepo uredjen prostor on nemoze biti siguran dal ga je ta osoba po svojoj masti uredila ili je danima listala kataloge...niti to nekog zanima a neverujem da neko zanima ni tvoje misljenje
Sustina foruma i jeste razmena misljenja..
Sve ostalo,ali sve ostalo je stvar ukusa...
 

Back
Top