Само се ти извињавај, Тадићу!!!

Ми у Србији можемо да завидимо Хрватима какву политику воде. Не мислим да им завидимо зато што је политика добра, на против, него зато што знају шта је национални интерес Хрватске. Међутим, то наш "председник" не зна, па му Санадер дели лекције. Е Србијо, шта си дочекала.
 
Ми у Србији можемо да завидимо Хрватима какву политику воде. Не мислим да им завидимо зато што је политика добра, на против, него зато што знају шта је национални интерес Хрватске. Међутим, то наш "председник" не зна, па му Санадер дели лекције. Е Србијо, шта си дочекала.

ma ko yebe tadica,nebitan lik:rtfm:
 

PREMIJER Hrvatske Ivo Sanader odbio je mogucnost da se izvini Srbiji za zlocine nad Srbima.
- To bi znacilo da su svi jednaki - objasnio je Sanader.

паметан човек није будала као овај председник ДС који је понекад В.Д. председник Србије...само између избора
 
ovo samo pokazuje da je tadic gluperda i idiot.

mnogo vece zlocine su pocinili hrvati prema srbima nego sto ce ikada pociniti srbi prema hrvatima.

i pored toga tadic glumi GLUPOG AVGUSTA i izvinjava se.

To je kao da su se recimo Rusi izvinili Nemcima zbog rusenja berlina u drugom svetskom ratu.

IDIOTIZAM. Al sta drugo da se ocekuje od GLUPOG AVGUSTA BOTE
 
Pa ko ga yebe, niko ga nije tukao po prstima da se izvinjava. Uostalom, u moje ime se nije izvinuo, tako da me u principu zabole...

pa nije ni u moje ali nas bruka. bruka nas brate gde god stigne.

to je isto ko da imas sina idiota koji pravi probleme nonstop po gradu i gluposti. nije to tvoja krivica i direktan problem al ti bruka porodicu gde god da stigne.
 
Е бар да нас само он брука где год стигне, па би лако ми с њим. Брука нас и Чеда, брукао нас и Лабус, брукао нас и Ђинђић, брука нас Дулић, брука нас Ђелић, па онда Чанак ... наставите листу оних који брукају Србију улизујући се Западу зарад уласка у ЕУ, а при том не воде рачуна колику штету тиме наносе Србији
 
Е бар да нас само он брука где год стигне, па би лако ми с њим. Брука нас и Чеда, брукао нас и Лабус, брукао нас и Ђинђић, брука нас Дулић, брука нас Ђелић, па онда Чанак ... наставите листу оних који брукају Србију улизујући се Западу зарад уласка у ЕУ, а при том не воде рачуна колику штету тиме наносе Србији

ja mislim da nam mnogo vecu stetu i bruku nanose oni koji tvrde da ce srpska sljiva rasti na granici Karlovac,Karlobag,Virovitica !!

a da ne pricam kolko ste nas vi unistitelji-izolacionisti izbrukali 90-tih da necemo moci da se operemo za 50 godina,a vi biste hteli jos,e pa necete vala!
 
Јунг, Јанг или како већ, да ти појасним нешто. Ти очигледно не знаш за историјске границе Србије, али ниси ти крив. Друго, да те ја питам нешто овако. Шта ти мислиш јел Харадинај злочинац?

mislim da je zlocinac,a ja znam da granice Srbije nikad nisu bile na liniji Karlovac,Karlobag,Virovitica niti ce ikad biti,jer da bi bile te granice ostvarene morali bi da napadnemo dve suverene drzave,e ti koji to izjavljuju nanose najvecu stetu Srbiji i srpskom narodu!
 
ja mislim da nam mnogo vecu stetu i bruku nanose oni koji tvrde da ce srpska sljiva rasti na granici Karlovac,Karlobag,Virovitica !!

a da ne pricam kolko ste nas vi unistitelji-izolacionisti izbrukali 90-tih da necemo moci da se operemo za 50 godina,a vi biste hteli jos,e pa necete vala!

Због таквих морона као што си ти Зловенци су пре неки дан објавили на сва звона како ће у знак гостопримства Џ.Бушу припремити специјалан јеловник, тј. главна фора ће им бити, како они кажу, "њихов стари национални специјалитет ГИБАНИЦА"......ахахахааааааааа..........јадни ми четници.......ахахааааа.......
 
Због таквих морона као што си ти Зловенци су пре неки дан објавили на сва звона како ће у знак гостопримства Џ.Бушу припремити специјалан јеловник, тј. главна фора ће им бити, како они кажу, "њихов стари национални специјалитет ГИБАНИЦА"......ахахахааааааааа..........јадни ми четници.......ахахааааа.......

moroni su takvi kao ti sto bi da prave veliku srbiju,zbog takvih ideja smo proziveli sve sto smo proziveli,a bas me briga sta slovenci predstavljaju kao nacionalno jelo,ja samo znam da je granica karlovac,karlobag,virovitica ideja koja nam je nanela stetu od koje necemo ni za 50 god.moci da se operemo! a ja nisam cetnik niti cu ikad biti to govori u svoje ime!



Ок, за Харадинаја мислиш да је злочинац, а Хашим Тачи?

naravno da mislim da je i taci zlocinac
 
Још једном бих замолио модераторе да реагују на вређање корисника Јанга. Називати кориснике форума моронима, идиотима, будалама, мислим да су личне увреде које превазилазе границе нормалног понашања. Хвала.
 

Back
Top