Преокрет

Ех, па не знам ја шта друго да ти кажем, осим да је СПС заиста обећано место премијера. Мислим, шта сад? Хоћеш да кажеш да ти знаш да није?
 
Ех, па не знам ја шта друго да ти кажем, осим да је СПС заиста обећано место премијера. Мислим, шта сад? Хоћеш да кажеш да ти знаш да није?

Naravno da mu nije obećano.
Ako veruješ tanjugu možeštamo da pročitaš, a ne na svaku izmišljotinu kurira ili presa da postavljaš temu:rolleyes:
 
Зависи како гледаш на то. На пример, имам информацију да ће се организовати велики народни протести широм Србије ако владу буде правила коалиција СКЕЊ са коалицијом СПС ПУПС БЕТОВЕН. А веровао ти или не, протесте ће већином правити гласачи ДС.
 
Зависи како гледаш на то. На пример, имам информацију да ће се организовати велики народни протести широм Србије ако владу буде правила коалиција СКЕЊ са коалицијом СПС ПУПС БЕТОВЕН. А веровао ти или не, протесте ће већином правити гласачи ДС.

Lažu te, kakvi crni protesti.
A naročito "veliki narodni":roll::lol:
 
Немојте се ардовати прерано, јер ево одговора Г17+ о предлогу Тадића да Дачић буде премијер. А шта ће се десити ако је Тадић то обећао, а Г17+ неће то? Читајте.

http://www.pressonline.rs/vest.jsp?id=38491&sectionId=29

Ima boljeg naucno fantasticnog stiva od ovog teksta.....:whistling:
Ali koliko vidim, nada da nece DS i SPS formirati vladu umire poslednja.....:mrgreen:
 
Ех, па не знам ја шта друго да ти кажем, осим да је СПС заиста обећано место премијера. Мислим, шта сад? Хоћеш да кажеш да ти знаш да није?

ja znam da mu nije obecano mesto premijera!


Зависи како гледаш на то. На пример, имам информацију да ће се организовати велики народни протести широм Србије ако владу буде правила коалиција СКЕЊ са коалицијом СПС ПУПС БЕТОВЕН. А веровао ти или не, протесте ће већином правити гласачи ДС.

koje gluposti ti lupas,ali sta vam drugo preostalo osim da lupate gluposti,morate da se pomirite sa cinjenicom da ste veciti luzeri i nista drugo!
 
Zavisi sta je luzer. Da li ti gledas na sebe kao na pobjednika kada pravis koaliciju sa strankom protiv koje si se duuugo duuugo borio?

luzer je neko kao sto je toma nikolic koji se bezbroj puta kandiduje za predsednika i nikada ne pobedi kao i njegova stranka koja je zadnjih godina najjaca pojedinacno stranka a ne uspeva da formira vladu.naravno da gledam na moju stranku kao pobednicku,mi se jesmo borili protiv te stranke ali ta stranka vise nema unistiteljsko-izolacionisticku politiku za razliku od dss-a sa kojim smo bili toliko godina zajedno a koji je poceo da vodi takvu politiku.svaka stranka koja ne vodi unistiteljsko-izolacionisticku politiku dobrodosla je za saradnju sa DS-om!
 
Ma ti si uvek pun informacija.
Jedini problem je što su falš:mrgreen:

Ево још мало свежих трачева, исто "фалш" како ти кажеш...:mrgreen:

Извори „Политике” тврде да је савез странака окупљених око ДС-а ипартија које предводи СПС, практично договорен, а једини проблем представља непристајање Млађана Динкића, лидера Г17 плус, наподелу у којој би Ивица Дачић добио премијерско место.
Овај „неспоразум” није отклоњен ни на прекјучерашњем састанку Динкића, Дачића и Јована Кркобабића (ПУПС), одржаном у Скупштини Србије. Према изворима „Политике” на отклањању „неспоразума” се ради, а Тадић је директно рекао Динкићу да, уколико, неће у владу чији би премијер био Дачић, следе избори, али Г17 плус у том случају неће бити на листи ДС-а. Како се јуче могло чути у парламенту, управо то је разлог што је Динкић јуче потписивао Споразум о партнерству између Г17 плус и Странке демократске акције Санџака са Сулејманом Угљанином. О том потезу се, како тврде наши извори, он уопште није договорио са Тадићем, нити Тадић на то гледа са одобравањем.
Сам Динкић јуче је, међутим, негирао да има икаквих несугласица са лидером ДС-а, као ида је Дачић икада спомињан као могући мандатар нове владе.
– Односи између мене и Тадића су одлични, а име Ивице Дачића није се ни појављивало као опција за премијерско место. Премијер ће бити из ДС-а и ми ћемо га подржати – рекао је Динкић наглашавајући и да очекује да ће се локалне власти у највећим градовима у Србији „прилагодити републичком нивоу”, те да ће тако бити и са Београдом.

Причу о Дачићу као потенцијалном премијеру додатно је „зачинио” и његов партијски колега Милутин Мркоњић, који је јучерашњем „Куриру” изјавио да не зна ништа о Тадићевој понуди Дачићу, те да је једини званични кандидат социјалиста за премијера управо он сам.:rotf::rotf::rotf:
 
luzer je neko kao sto je toma nikolic koji se bezbroj puta kandiduje za predsednika i nikada ne pobedi kao i njegova stranka koja je zadnjih godina najjaca pojedinacno stranka a ne uspeva da formira vladu.naravno da gledam na moju stranku kao pobednicku,mi se jesmo borili protiv te stranke ali ta stranka vise nema unistiteljsko-izolacionisticku politiku za razliku od dss-a sa kojim smo bili toliko godina zajedno a koji je poceo da vodi takvu politiku.svaka stranka koja ne vodi unistiteljsko-izolacionisticku politiku dobrodosla je za saradnju sa DS-om!

Ako SPS bude formirao vladu sa DS-om gubi dobar broj svojih biraca koji ce ili apstinirati ili se okrenuti ka SRS. Ne mozes govoriti o nekim bitnijim promjenama u SPS-u, kada im je kadar skoro isti. Istina Slobodana Milosevica vise nema, ali sve su to njegovi saradnici.
 
Ako SPS bude formirao vladu sa DS-om gubi dobar broj svojih biraca koji ce ili apstinirati ili se okrenuti ka SRS. Ne mozes govoriti o nekim bitnijim promjenama u SPS-u, kada im je kadar skoro isti. Istina Slobodana Milosevica vise nema, ali sve su to njegovi saradnici.

Dacic je bio u vreme milosevica obicana portparol,a ovi ostali sto su sada u vrhu SPS-a bili su potpuno nebitni,nama je najbitnije da oni ne vode vise unistiteljsko-izolacionisticku politiku!
 
Ех, па не знам ја шта друго да ти кажем, осим да је СПС заиста обећано место премијера. Мислим, шта сад? Хоћеш да кажеш да ти знаш да није?

Мислим да је СПС тренутно на леду. Смрзло им се гов*о у гузицама јер су се и СРС и ДСС дефинитивно измакли. ДаклеМ, игранка је завршена и сада су препуштени БоТи и Млађи... хехехе...
 
Dacic je bio u vreme milosevica obicana portparol,a ovi ostali sto su sada u vrhu SPS-a bili su potpuno nebitni,nama je najbitnije da oni ne vode vise unistiteljsko-izolacionisticku politiku!

Nije bitno koju je funkciju Dacic tada imao, on je kao skolovan politicar odabrao clanstvo u SPS-u. Dakle slagao se sa tom politikom. Nema potrebe da se sada pravimo ludi i da govorimo da ovaj SPS nije onaj SPS (istina, nije isti ali nije to tolika razlika). DS ima svoj cilj, da ostane na vlasti i izgleda da ce u tome i uspjeti. I srecno mu bilo, obezbijedio je vecinu u parlamentu. Ali nemoj da pricamo kako su DS i SPS bliske stranke i tome slicno. Nisu, zelja da dodju (ostanu) na vlast(i) im je ista.
 

Back
Top