Da se podsetimo ko je ljigavac zvani Dragan Marković Palma

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Palma 2003:

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2003/05/26/srpski/P03052501.shtml

Dragan Marković Palma, zamenik predsednika SSJ, najavio je da će predložiti da se raspiše referendum za samostalnost Srbije. On je rekao da je državna zajednica "nakaradna tvorevina", koju građani Srbije finansiraju sa 95 odsto, i dodao da je samostalna Srbija dobro rešenje "kako bismo novac trošili mi, a ne Crnogorci".

Palma 2008:

Necu da mi premijer bude Kostunica koji je izgubio Crnu Goru i Kosovo

lepo je osveziti pamcenje i setiti se ko je moralna i ljudska nula dragan markovic palma, covek koji jedno prica u kampanji a drugo radi posle izbora.
 
Palma 2003:
lepo je osveziti pamcenje i setiti se ko je moralna i ljudska nula dragan markovic palma, covek koji jedno prica u kampanji a drugo radi posle izbora.


Evo, malo da te uplašim pre spavanja!
 

Prilozi

  • Monkey-and-Palm-II-Print-C10086320.jpeg
    Monkey-and-Palm-II-Print-C10086320.jpeg
    49,1 KB · Pregleda: 9
Poslednja izmena:
Нема потребе Тротеру. Ускоро ће народ подсетити политичаре ко је све љигавац. На првом месту челници партија у коалицији СКЕЊ, а онда и у СПС ПУПС БЕТОВЕН коалицији. Такође, смрадови су и ови из ДСС, а има и у редовима СРС доста смрадова. На пример, један од смрадова је Немања Шаровић, али добро. Нећемо о томе сада. Овде је ипак Бетовен тема, а не СРС. Међутим, не могу да не поменем како Тадић брише 90-те и "мрачне године" када је "народ патио, а ДС се борила против власти Слободана Милошевића, Ивице Дачића и осталих". Данс, након неколико година од владавине СПС, Тадић на челу ДС се спрема да поново Србију врати у доба санкција, изолацију, ратове, убијања, криминал. Е то је оно што је битно.
 
Ех, ех, пази да ти не кажем. Можеш искористити то ако ти кажем. Имам ја информације и о ДС, али ћутим наравно. Зашто ја да износим то уместо њих, нека се они мало по0муче, па сами то кажу.

Nemoj da blatiš Našeg Nemanju ako nemaš dokaze:mrgreen:
 
Markowac,

Ne treba da se uzbuđuješ zbog Palminog prelaska na Tadićevu stranu. U stvari trebalo bi da ti je drago. Meni jeste. Glasao sam za radikale, ali mi je drago što neće praviti vladu sa ovim što je bio mali u vreme Betovena i Šopena.

I Tadić bi, ako misli dobro seb i svojoj stranci, trebao da stavi prst na čelo pre nego što "skoči u bunar".
Kao što sam ranije pisao, normalno bi bilo da ozbiljne stranke, i jedne i druge opcije, kažu: 'Ajte vi džukci malo u majčinu! S vama nećemo ni u crkvu da uđemo, a kamo li u vladu. Idemo na nove izbore."
Umesto toga oni se ponižavaju i dopuštaju da ih ucenjuju neandertalci, poput Palme.

Jadna je Srbija sa vladom u kojoj sedi "mali Betoven", ma ko da je okosnica te vlade.
 
Markowac,

Ne treba da se uzbuđuješ zbog Palminog prelaska na Tadićevu stranu. U stvari trebalo bi da ti je drago. Meni jeste. Glasao sam za radikale, ali mi je drago što neće praviti vladu sa ovim što je bio mali u vreme Betovena i Šopena.

I Tadić bi, ako misli dobro seb i svojoj stranci, trebao da stavi prst na čelo pre nego što "skoči u bunar".
Kao što sam ranije pisao, normalno bi bilo da ozbiljne stranke, i jedne i druge opcije, kažu: 'Ajte vi džukci malo u majčinu! S vama nećemo ni u crkvu da uđemo, a kamo li u vladu. Idemo na nove izbore."
Umesto toga oni se ponižavaju i dopuštaju da ih ucenjuju neandertalci, poput Palme.

Jadna je Srbija sa vladom u kojoj sedi "mali Betoven", ma ko da je okosnica te vlade.

tako je
 
Markowac,

Ne treba da se uzbuđuješ zbog Palminog prelaska na Tadićevu stranu. U stvari trebalo bi da ti je drago. Meni jeste. Glasao sam za radikale, ali mi je drago što neće praviti vladu sa ovim što je bio mali u vreme Betovena i Šopena.

hehe, vama radikalima je izgleda uvek drago kad izgubite izbore...Uh što bih voleo da vam se želja ispunjava do kraja mog života! :D
 
hehe, vama radikalima je izgleda uvek drago kad izgubite izbore...Uh što bih voleo da vam se želja ispunjava do kraja mog života! :D

Ma bili su i u vreme Cobeta večiti drugi,pa u vreme demokrata večiti drugi a izgleda da će u budućnosti ići na večite treće,četvrte,pete..........................

@ tema,donkihot i markovac

Da je Palma formirao vladu sa "patriJotama" onda bi bio dobar?Čim se okrenuo od vas odmah vam ne valja?Licemeri jedni svi iz dss-ns i radikala............................:rtfm:
 
Ma bili su i u vreme Cobeta večiti drugi,pa u vreme demokrata večiti drugi a izgleda da će u budućnosti ići na večite treće,četvrte,pete..........................

Ja se secam kako jos od 2000 slusam price o padu Radikala, a ono Radikali na svakim izborima osvajaju sve veci broj glasova. Interesantno.

Da je Palma formirao vladu sa "patriJotama" onda bi bio dobar?Čim se okrenuo od vas odmah vam ne valja?

Mali si ti jos ocigledno pa ne kapiras.
Fora je u tome sto Palma ovim pljuje na sve ono sto je politicki zastupao jos od kad je sa Arkanom i Pelevicem usao u potlitiku pa do juce.
 

Back
Top