Toma tvrdi da će biti vlade sps-ds

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
Nikolić: Sve ukazuje na to da će vladu formirati DS i SPS


BEOGRAD - Zamenik predsednika SRS Tomislav Nikolić ocenio je da "sve više liči da će vlada ići na tu stranu" da koalicija okupljena oko SPS formira vladu sa DS. Nikolić je kazao da je SRS spremna da bude opozicija, kao i ranije, a zna se "šta je posao opozicije", i poručio da ako SRS i D S S "budu opozicija DS nema čemu da se raduje".

On je kazao da mu je "najzanimljivija politika (lidera PUPS-a) Jovna Krkobabić koji traži kontrolni paket da će biti siguran u vladi".

"Pa ako vlada ne ispuni ciljeve, podnesu se ostavke i tu nema garancija", rekao je Nikolić.

Nikolić je kazao da je lider SPS Ivica Dačić u razgovorima sa SRS i D S S "tražio da bude jedini potpredsednik vlade", ali da to nije bilo moguće, da SRS nema ni jednog potpredsednika, pa je "dogovoreno da će Koštunica u ekspozeu da izjavi da Dačić menja potpredsednika iz SRS", s čime se, prema Nikolićevim rečima, "Dačić složio".

"Lako je izmisliti razloge kada nešto ne želite. Mi smo sve to završili vrlo brzo i trebalo je samo vreme da se ta vlada obelodani. Ali, vreme ističe. Ako neko misli sada da je lako prevariti svoje birače, grdno se vara", kazao je Nikolić. On je dodao da birači sve "pamte i znaju da vrate".

"Nemoj samo da neko kroz neku godinu kaže oteli ste nam vi radikali birače i još nam niste vratili. Mi nikome ništa ne otimamo, ali građani Srbije cene političare ne samo po onome što govore u kampanji nego i po onome što urade posle kampanje", rekao je Nikolić.

On je ocenio da ako bi SPS ušla u vladu sa DS da bi se to odrazilo na birače kao kada je jedno krilo SPS predvođeno Branislavom Ivkovićem svojevremeno podržavalo DOS što se pokazalo kao loše na izborima. "A to izgleda ovom rukovodstvu nije previše strano", ocenio je Nikolić. Govoreći o koaliciji na nivou Beograda i zakazivanju sednice gradske skupštine za 14. jul, Nikolić je kazao da je to učinjeno kako bi se uticalo u međuvremenu na socijaliste da ukoliko dogovore vladu sa DS, to urade i na nivou Beograda.

"To je veliki moralni ispit za socijaliste na gradskom nivou i ne znam kako će oni da izdrže pritisak i održe formiranu koaliciju", kazao je Nikolić.
 
A mi 4 godine na konju i u eu.:bye::bye::bye:

ovime samo dokazujes da si izuzetno glup covek.

srbija ne da nece za 4 godine uci u eu nego nece ni za 24 .

tako ste pricali 2000te ulazimo u eu do 2004 pa zatim 2007 pa onda 2009 sad vam je vidim 2012 ciljna godina.

ne crkni magarce do zelene trave....

izdali ste kosovo, izdali ste veru, izdali ste naciju zarad obecanja boljeg zivota....

ja i vi nismo ista nacija. ja sam srbin a za vas sta ste stvarno ne znam. samo znam da niste casni ljudi i da razmisljate guzicom mesto glavom...
 
ovime samo dokazujes da si izuzetno glup covek.

srbija ne da nece za 4 godine uci u eu nego nece ni za 24 .

tako ste pricali 2000te ulazimo u eu do 2004 pa zatim 2007 pa onda 2009 sad vam je vidim 2012 ciljna godina.

ne crkni magarce do zelene trave....

izdali ste kosovo, izdali ste veru, izdali ste naciju zarad obecanja boljeg zivota....

ja i vi nismo ista nacija. ja sam srbin a za vas sta ste stvarno ne znam. samo znam da niste casni ljudi i da razmisljate guzicom mesto glavom...

eeeee nisi ti nikakav srbin vec unistitelj-izolacionista i razumem te sto si pukao,a radikali ima samo da nastave da padaju,GOTOVI STE :D
 
Господине Јанг, биће готово када се формира влада. До тада, ништа није готово. Сад, политички готови радикали не могу бити. Запамтите да ако СРС буде у опозицији, само ће ојачати, а никако ослабити. Ко ће ту бити највећи губитник у влади СКЕЊ СПС ПУПС БЕТОВЕН? Па СПС наравно. Зашто? Због балона и осталих глупости које су правиле демократе када је умро њихов председник странке, а народ то памти. Да ли ће та влада трајати дуго? Не, неће. Ценим да ће се кренути са нередима широм Србије, јер је извесно да ДС продаје Косово и Метохију због лажне наде да ће ући у ЕУ. Да ли ће Дачић икада прећи цензус? Не, неће. Да ли ће СКЕЊ коалиција изгубити поверење својих бирача? Да, хоће.
 

Back
Top