Nimfomanija

jeste bolest....
ne bih....ko zna sa kim je ta osoba sve bila....ninfomanija je to...pusti...
a ja mislila da samo zene mogu da budu ninfomanke a mushkarci ne......
moj ortak poznaje neku ninfomanku,jadna,non stop napaljena,nije joj bitno ko je lik sta je,samo gleda na onu stvar,svrsava sama sa sobom bez dodirivanja...to joj predstavlja jako veliko opterecenje....po ceo dan bi se samo sexala,ali bukvalno po ceo dan....
to je bas bedak....da neko ne moze lepo da funkcionise zbog sexualne zelje...muchenje....bash
 
ocu da kazem kad lupis i ostanes ziva meni dovoljno govori o kakvoj se osobi radi i pretpostavljam da imas druge kvalitete i poglede chim osnovno ne znas pa cudi me da ne znas u Srbiji se sve zna :lol: deca se pice od prve godine a ti zatucana ..il se nisi bacal u promet na vreme
 
ocu da kazem kad lupis i ostanes ziva meni dovoljno govori o kakvoj se osobi radi i pretpostavljam da imas druge kvalitete i poglede chim osnovno ne znas pa cudi me da ne znas u Srbiji se sve zna :lol: deca se pice od prve godine a ti zatucana ..il se nisi bacal u promet na vreme

Prije svega ne zivim u Srbiji, a nisam se ni bacila u promet tako rano...
 
jedva čekam da se prisetiš nekog novog pojma, za kojeg možeš da priupitaš.
pokupiš monopol, kao što je nekada bilo fora sa internet domenima.. i sada je, pa kasnije prodaješ... vidiš, izlanuh se, a mogao sam se obogatit'
 
sto mnogo si ...bila u st'anu :D pa zbog toga ,ako ..vidis ti si sad neko tamo a ja nista jer nisam bolje zavrshio osnovnu (mada to nije merilo kod mene to je smeshno kolko skola promeni choveka na neg. )

takvi slucajevi kao ti su lake kao i sluts ili odrade to poneki put ali da to niko ne zna 1:1 000 000 000 s pravim man-om 8) ponekad i sa skrndljem ;)
poriv je poriv
 
UF! :roll:
Nimfomanija
Izvor: Wikipedija
Pretjerani spolni nagon, Nimfomanija

Nimfa i SatirNimfomanija je poremećaj koji se očituje preaktivnim libidom i opsesivnom željom za seksom. No, nakon postignute genitalne stimulacije, žene ne osjećaju emocionalno ili bilo kakvo drugo zadovoljstvo. Nije parafilija u pravom smislu riječi, čak ni ne spada u širi popis. To je jednostavno neuobičajeno ili manje prisutno ponašanje. Kod muškaraca se govori o satirijazi.
 
Satirijaza:
Satirijaza je poremećaj hiperseksualnosti kod muškaraca i spolni nagon je trajno i neprirodno pojačan. Potreba za snošajem ili masturbacijom je svakodnevna i u početnom stadiju ne mora predstavljati problem, ali ukoliko se pretvori u ovisnost, može se poistovjetiti s ovisnošću o drogama. Hiperseksualnost se kod žena naziva nimfomanija.
 
Parafilija
Parafilija ili Patološka seksualna sklonost je naziv za sve ono što se smatra neprirodnim spolnim ponašanjem u psihologiji i seksologiji.

Parafilija je (grčka riječ od para παρά = osim i '-philia' φιλία = ljubav) i opisuje seksualnu žudnju kao odgovor na seksualni objekt ili situacije koje mogu interferirati sa kapacitetom recipročne seksualne aktivnosti. Parafilija također može implicirati ne-većinske seksualne prakse bez da nužno implicira disfunkciju ili moralnu devijantnost.

Podjela parafilija [uredi]
Pedofilija - fizička, seksualna, emocionalna i duhovna privlačnost uglavnom prema djeci. U Republici Hrvatskoj zakonski je zabranjena ukoliko se radi o djeci mlađoj od 14 godina.
Sadizam
Mazohizam
Seksualni fetišizam
Egzibicionizam
Voajerizam
Froterizam
Transvestitski fetišizam
Ovo su klinički priznate parafilije. Ovo ispod može biti širi popis.

Gerontofilija - fizička, seksualna, emocionalna i duhovna privlačnost uglavnom prema starim osobama
Zoofilija - fizička, seksualna, emocionalna ili duhovna privlačnost prema drugim vrstama (životinjama)
Nekrofilija - privlačnost prema mrtvim tijelima
Nimfomanija
 
ti si bas neki surovi jebach,non stop naglashavas to..."sex,a ne vodjenje ljubavi"
zasto si tako hladan i okrutan prema zenskom rodu,sta su ti to uradile?
 

Back
Top