Kako nervirati komsije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa muzika,ali psy.Pogotovo talamasca sa svojim propratnim zvucima...
A ima i dosta starih namestaljki.
Zvonis mu pet puta na vrata i pobegnes na drugi sprat.Sesti put kad otvori sav besan ti mrtav ladan stanes i pitas ga jel ima malo secera,fali ti kevi za kafu.
Ako te nervira sa tusiranjem u 7 ujutru-u tri ujutru mu zvonis i izvinis mu se sto ga ometas,ali samo te zanima da li je i njemu nestalo vode...
Naravno tu su deluxevi,paljenje dugmica u liftu,,mazanje ulja ispod otiraca itd.Jednom sam navukao kondom na kvaku komsiji,ali on me je bas grdno nervirao,posle sam imao i fizickih sukoba sa njim,pa smo tu nasli neki zajednicki jezik.Ali i dan danas mu nisam rekao da li je bio iskoriscen :D
 
Muzika je neefikasna. Kada krenu da rade motorna kosilica za travu, bušilica ili brusilica - e to je sex.

yaoooo..........
preko puta mene ima jedan ludak, koji od 6 ujutro dok ne padne mrak brusi neshto sa brusilicom, ili udara chekitjem u gvozhdje.... ja ludim... ili ostavi kuchitje gladne, ne daje im da jedu i onda oni laju celu notj....:thumbdown: ili ludaci upale alarm od kola i onda traje upaljen 20-ak minuta dok sve komshije ne pobegnu u kutju....
 
Pa muzika,ali psy.Pogotovo talamasca sa svojim propratnim zvucima...
A ima i dosta starih namestaljki.
Zvonis mu pet puta na vrata i pobegnes na drugi sprat.Sesti put kad otvori sav besan ti mrtav ladan stanes i pitas ga jel ima malo secera,fali ti kevi za kafu.
Ako te nervira sa tusiranjem u 7 ujutru-u tri ujutru mu zvonis i izvinis mu se sto ga ometas,ali samo te zanima da li je i njemu nestalo vode...
Naravno tu su deluxevi,paljenje dugmica u liftu,,mazanje ulja ispod otiraca itd.Jednom sam navukao kondom na kvaku komsiji,ali on me je bas grdno nervirao,posle sam imao i fizickih sukoba sa njim,pa smo tu nasli neki zajednicki jezik.Ali i dan danas mu nisam rekao da li je bio iskoriscen :D

:) Znam ljude koji su se srali na komsijski otirac...
 
Pa muzika,ali psy.Pogotovo talamasca sa svojim propratnim zvucima...
A ima i dosta starih namestaljki.
Zvonis mu pet puta na vrata i pobegnes na drugi sprat.Sesti put kad otvori sav besan ti mrtav ladan stanes i pitas ga jel ima malo secera,fali ti kevi za kafu.
Ako te nervira sa tusiranjem u 7 ujutru-u tri ujutru mu zvonis i izvinis mu se sto ga ometas,ali samo te zanima da li je i njemu nestalo vode...
Naravno tu su deluxevi,paljenje dugmica u liftu,,mazanje ulja ispod otiraca itd.Jednom sam navukao kondom na kvaku komsiji,ali on me je bas grdno nervirao,posle sam imao i fizickih sukoba sa njim,pa smo tu nasli neki zajednicki jezik.Ali i dan danas mu nisam rekao da li je bio iskoriscen :D

sto talamasca,pustish im wizzy-ja ili Nomada da ih oduvaju....tako ja radim.....spustim zvuchnike na pod i odvrnem wizija ili nomada....posle nekog vremena samo chujes kako baba odozdole lupa.....ali ja je ignorisem....kada meni mogu da bushe ushi bushilicama od jutra do sutra mogu ja njih da dovodim u red bas linijom... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
heheheheh...e a chudno mi je sto u mojoj zgradi nema bre ni jedan deda...samo babe i neki primitivni mladi svet...i oni sredovechni...takodje budale...ima malo ok ljudi...ostali su uzas....
stalno prave buku kada je kucni red,neverovatno....
i eto,ako zelite odgovor na pitanje kako nervirati komshije,pitajte moje komshije,oni znaju....posto to rade stalno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top