Kombinacije

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Već je više nego očigledno da će sps praviti vladu sa ZES-om, bez radikala i dss.

S obzirom da će sps biti uslovljen i za Beograd moguća kombinacija (s obzirom da sps ne može nikako sa ldp-om) je ZES/SPS/DSS?

Vučić - out:mrgreen:

Kakva je vaša kombinatorika?
 
nisi dobro pročitao.
napisao sam ZES/SPS/DSS.
radikali se suše i na republici i u gradu:mrgreen:
i u vojvodini, pardon, da ne uvredim komšije:lol:

odkud ti to da ce DSS u koaliciju sa DS-om? :)

nije ti ovo fontana lepih zelja :)

ako kostunica ode posle svega opet sa DS-om onda je i zasluzio da se vrati u kombi iz kog mu je stranka krenula :)
 
ja bi vise voleo da daju Dacicu da pravi koaliciju sa SRS i DSS u Beogradu u zamenu za manju uticaj u vladi , to bi bilo dobro resenje jer bi se manje pitali na republicnom nivou ,a i gradjani bi ipak imali negde priliku da konacno vide radikale na vlasti sto je jako pozeljno takodje ,reciomo nama u NSu je to bila dobra skola pa ne bi bilo lose da se i u Beogradu oprobaju.
 
odkud ti to da ce DSS u koaliciju sa DS-om? :)

nije ti ovo fontana lepih zelja :)

ako kostunica ode posle svega opet sa DS-om onda je i zasluzio da se vrati u kombi iz kog mu je stranka krenula :)

pa prosto, zato što sps ne može sa ldp i fali im dss.
a na republici je onda logično da dss ide u opoziciju, sa kombijem ili bez.
i sa prikolicom.
radikalskom:mrgreen:
 
ma ko te pita hoće se raspasti ili neće, ionako se sve zaboravi za tri dana:lol:

nego, reci ti meni: ako radikali izduvaju i na republici i u beogradu da li mi obećavaš da ih tvoja ruka više nikad neće zaokrućiti tako nesposobne?:mrgreen:

zasto?

ja cu radikale glasati sve dok ne dodju na vlast.

oni su jedina iskrena casna i postena stranka na politickoj sceni srbije.

ne ku.rvaju se kao ovi iz DS-a .

kada bi bili politicke k.urve kao vi iz DS-a verovatno ne bih izlazio na izbore a ovako aktivno cu glasati za SRS sve dok ne dodju na vlast. pa kad bude bice.... :)
 
dobro, možda i dočekaš:lol:

pa ja cinim sta je u mojoj moci :)

strpljen spasen :)

mozda docekam mozda i ne al ja ne glasam na osnovu toga dal ce moji moci da formiraju ili nece vlast vec na osnovu toga kako zelim vidim i osecam.

po toj tvojoj gluapvoj logici svi biraci bi trebali glsati samo SRS ili ZES sobzirom da sve ostale stranke imaju 10% ili manje...
 
pa ja cinim sta je u mojoj moci :)

strpljen spasen :)

mozda docekam mozda i ne al ja ne glasam na osnovu toga dal ce moji moci da formiraju ili nece vlast vec na osnovu toga kako zelim vidim i osecam.

po toj tvojoj gluapvoj logici svi biraci bi trebali glsati samo SRS ili ZES sobzirom da sve ostale stranke imaju 10% ili manje...

me nije to moja logika, nego mi krivo..... svaki put se napališ da će toma da bude predsednik, da ćete ići sa dss-om i svaki put ćorak:lol:
 
Al ih nesto nece da sastave vladu....:rotf::rotf::rotf:

pa nisu politicke qrve za razliku od nekih drugih :)

no nema veze bitno je da broj biraca i glasaca srs-a raste , sto znaci da je svim ostalima mnogo teze jer moraju da prave raznorazne neprirodne kombinacije da bi sprecili dolazak SRS na vlast

odprilike kao ovaj kombinacija vlada 10 stranaka sto pokusava da okupi tadic :)
 
Novi BG izbori?!
09. 06. 2008.

Ako Vučić ne bude izabran za gradonačelnika Beograda sve je moguće, pa i ponavljanje izbora u Beogradu – kaže u intervjuu GAZETI Nenad Komatina, predsednik beogradskog odbora DSS

Piše: MARIJA KORDIĆ

Napravi li SPS vladu sa DS-om, raspašće se već dogovorena koalicija DSS-a, SRS-a i SPS-a u Beogradu, podseća predsednik gradskog odbora DSS-a Nenad Komatina u intervjuu GAZETI.

Prema njegovim rečima, ako Aleksandar Vučić ne bude izabran za gradonačelnika Beograda "sve je moguće, pa i ponavljanje izbora u Beogradu".

- Naš je stav da ista koalicija mora biti na vlasti i u Beogradu i u republici - ističe Komatina.

Ako socijalisti naprave vladu sa DS-om, napuštate li koaliciju u Beogradu?

To je u skladu sa politikom stranke. Predsedništvo DSS-a zauzelo je stav da koalicije pravimo po vertikali, dakle od opština i Beograda do republike.

Otkud to odjednom? Za razliku od DS-a, koji to priča sve vreme, Vi to tek sad pominjete?

- Ne, trećeg dana posle izbora zauzeli smo taj stav.

Je l' viđate Alimpića ovih dana?

Nismo se nešto sretali, nismo se ni ranije baš viđali. Ove ostale viđam. Nema zle krvi.

Šta mislite da on pokušava zakazivanjem sednice tek za 14. jul?

On je to sam rekao - DS čeka da se rasplete situacija na republičkom nivou. To je jedini razlog što je Alimpić malo "iskoristio mogućnosti".

Koliko verujete SPS-u da ćete, tog 14. jula, imati 56 poslanika?

Mogu da govorim samo u ime odbornika DSS-NS. Verujem svojim odbornicima, i za druge ne mogu da garantujem.

Toma Nikolić je rekao da su se u pregovore o vladi upleli policijski i finansijski faktori. Jeste li Vi primetili tako nešto u pregovorima o Beogradu?

Ne bih rekao da je bilo nekih uticaja. Možda na druge partnere, ali što se DSS-a tiče, tu nije bilo nikakvih uticaja sa strane.

Priča se da je taj "pritisak" došao iz Vaše stranke, DSS, jer ste navodno zagovarali ideju saradnje sa DS-om u Beogradu?

Stvarno ne znam, nisam policajac.

Koliko ima istine u tome da ste "bliski DS-u" kao što se priča?

Ne znam šta to znači. Ne možemo tako da pričamo jer smo od 5. oktobra sarađivali smo sa DS-om, sa nekim prekidima, relativno solidno.

Da li Vas je uplašila izjava Palme da će biti ili vlade sa DS-om ili novih izbora?

Mene lično nije. DSS je spreman da ide u opoziciju ako je potrebno.

Šta je izvesnije, neka vlada ili novi izbori?

Ne mogu to da procenim. Treba naći minimum zajedničkih interesa, nije dobro da država duže vreme funkcioniše bez institucija sistema.

Priča se da je DS vrbovao Velimira Ilića da ostavi Koštunicu. Kakvi su odnosi u Vašoj koaliciji?

Što se grada tiče, odnosi u koaliciji su dobri.

A na republičkom nivou?

Verujte, ne bih znao da vam kažem.

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=865&Itemid=26

Poceli svi da guze srs.
:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sutra je zasedanje Skupstine Srbije na kojoj ce se videti koja ce kombinacija biti najverovatnija....

Zapravo ako SPS sedne iza demokrata na levoj strani to ce biti znak da ce sa DS napraviti novu vladu. Ako ide na desnu i sedne iza radikala to ce biti opet znak ali drugaciji....

Uverice te se da ce tako biti !!!
 
pa DSS svakako nece sa vama iz DS-a tako da za beograd zaista nemate nikakvo resenje. ni solana ne pomaze :)

A ko ti to rek'o da neće?:rolleyes::lol:
Vlast na lokalu nema veze sa SSP-om i solanom.
Jel možeš da zamisliš kad Vučić vidi da je ova kombinacija izvodljiva?:lol:

poenta je da kostunica ne da :)

a ako bude dao stranka ce mu se garantovano raspasti

pa nisu politicke qrve za razliku od nekih drugih :)

no nema veze bitno je da broj biraca i glasaca srs-a raste , sto znaci da je svim ostalima mnogo teze jer moraju da prave raznorazne neprirodne kombinacije da bi sprecili dolazak SRS na vlast

odprilike kao ovaj kombinacija vlada 10 stranaka sto pokusava da okupi tadic :)


DSS-ov kadar je lopovski i voli pare. Hebe se njima za Kostunicu. Ako Kostunica ne da da se diluje sa ZES, izbacice ga iz vlastite stranke ili preci u neku drugu. Isti slucaj je i sa SRS. I njima je svejedno gde su, i za koga i za sta su. Bitno je da imaju polozaj i da 'malo kraduckaju'. Ostalo je sve manje bitno. DSS i SRS kadrovici su spremni da prodaju i Srbiju i Kosovo i Svoje gace i porodice za pare. Ne sumnjajte da ce se vrlo brzo prepakovati. Tako da recimo za 1 godinu, bice Bubalo u SPS-u, Mladenovic u DS-u, Aligrudic kod Palme i tako redom. Milina jedna i svi slozni, nesposobni i spokojni :D

A ovaj clanak iz Gazete je tesko djubre i izmisljotina, koja nema blage veze sa zivotom.
 

Back
Top